Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nowywmieście

Dlaczego kobiety boją się podbijać do facetów?

Polecane posty

6 minut temu, Romantyczny Biceps napisał:

Zgadzam się,  od kawy mam zgage ostatnio. 

Ja przez kaspeja to na samą myśl mnie mdli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Poetka napisał:

A tutaj będą wciskać kity o tym jak takie laski są doceniane 😄 no są, ale przez niewielką liczbę facetów, z resztą tutaj ludzie mniej więcej opisali jak to wygląda

nowoczesny facet nie ma problemu z inicjatywą kobiety, niestety sporo facetów ma zacofaną mentalność z czasów średniowiecza, co też kobietom się udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Słodki listopad napisał:

Powiedz mi jak często faceci zagadują:

"hej, zauważyłem cie z odległości i chciałabym cie poznać, mam na imie Jarek, a ty jak? Masz czas na kawe?"

Rzadko. Ale kobiety same do tego doprowadziły, wyśmiewaniem i odrzucaniem takich mężczyzn. No i do tego dochodzą destrukcyjne działania współczesnych feministek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Słodki listopad napisał:

To, że byłoby to przyjemne dla faceta, nie znaczy że potencjalnie byłoby to przyjemne dla dziewczyny, której by odpowiedział: dziękuję, ale nie jestem zainteresowany 🙂 A bądź co bądź, większość z nas (obu płci), nie jest tak bezpośrednia w wyrażaniu zainteresowania płcią przeciwną, bo to najpowszechniejszy scenariusz 🙂

A niby dla nas odrzucenie jest przyjemne?

Gdyby to kobieta zagadała, to szanse na to, że zostanie odrzucona, są znacznie mniejsze niż w przypadku zagadującego mężczyzny (no chyba że zagadywałyby tylko do tych megaprzystojniaków, którzy mogą mieć każdą...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Poetka napisał:

A tutaj będą wciskać kity o tym jak takie laski są doceniane 😄 no są, ale przez niewielką liczbę facetów, z resztą tutaj ludzie mniej więcej opisali jak to wygląda

może są doceniane przez tych właściwych właśnie, hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

A to akurat prawda ale nie do końca... czasem zboki nie rozumieją aluzji i trzeba ostro, 

No tylko że nie można każdego traktować jak zboka. Daj szansę, pogadaj chwilę, no chyba że jesteś zajęta, to wtedy zwyczajnie powiedz nie i tyle, normalny facet to zrozumie.

Tylko że teraz praktycznie każda mówi "nie, mam chłopaka", nawet jeśli jest sama, tylko po to, żeby spławić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Poetka napisał:

O tym że sporo facetów to złamasy świadczy chociażby fakt, że taka kobieta jak ty jest sama. Gdybym była facetem to bym sobie dała uciąć rękę za kobietę pewną swojej wartości, która sama sobie ze wszystkim da radę. No ale dla niektórych to widać za duże wyzwanie.

bzdura, facet uważa że kobiecie która daje sobie sama rade ze wszystkim jest po prostu nie potrzebny, wtedy zmienia kurs na inną w potrzebie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Chłopak to nie mąż, w każdej chwili można zmienić na lepszy młodej jeśli będzie taka ochota, prawda to?

No to tym bardziej daj szansę, jeśli masz ochotę. Choć ja bym nie chciał rozwalać cudzego związku.

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

zazwyczaj fajne dziewczyny kogoś mają a jak nie to też nie chcą się tłumaczyć obcej osobie .....

No ok, ale nie każda ma. Jak usłyszę nie, to nie drążę tematu i idę dalej, nawet jeśli to tylko tekst na spławienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ouć, czyli wsród znajomych i ludziach przy których trzeba zachować twarz i dbać o swój PR ? Bardzo nierozsądne posunięcie.  Wtedy nawet nie wypada przyjąć zaproszenia żeby nie wyjść na łatwą w towarzystwie...

no to już nie wiem jak wy chcecie kogoś poznać, obcy nie, znajomy nie bo PR, więc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

to raczej taki odsiew słabych sarenek i seryjnych roochaczy ...

Roochaczy na pewno nie, bo ci będą udawać maczo i próbować dalej. Za to tych normalnych odsieją, bo my rozumiemy słowo nie i jak ktoś nie jest zainteresowany, to my to szanujemy i próbujemy gdzie indziej.

Edytowano przez taki obraz wasz
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Poetka napisał:

No właśnie. De:bilee. Nigdy nie ogarnę co siedzi w mózgu faceta, który zamiast takiej kobiety gania za jakąś melepetą, o której potem między innymi tu tworzą tematy. To jest owiane jakąś wielką tajemnicą i mi nigdy nikt tego dobrze nie wytłumaczył. 

To ci wytłumacze w skrócie. Za fajną i miłą laską ( nie mylić z pustaczką 10/10 ) facet jest gotowy wskoczyć w ogień, a jędze czy inną zołze chce wrzucić w ogień. To nie jest fizyka kwantowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

To było ironiczne.

Chociaż nie do końca..bo znam facetów, którzy innych wymagań nie mieli nigdy i sa z tymi kobietami, bo mają wysilanie się z głowy 🙂

jak taki układ działa dla obu stron to tylko im pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, nowywmieście napisał:

ale jak poznasz osobowość nie zagadując kogoś początkowo obcego czy aby ciebie obcy zagadał? 

Nie poznam. Nie potrafię tak. W pracy lipa. Elektrinka ma error😝

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

jeśli facet pójdzie gdzie nadziej to mu wtedy nie chodziło o tą konkretną osobę tylko o jakąkolwiek 😄

Nie. Chciał poznać tę konkretną, ale skoro ona nie była zainteresowana, to to uszanował. Gdyby próbował dalej, to zostałby uznany za natręta i ryzykowałby w najlepszym wypadku zakazem zbliżania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, nowywmieście napisał:

to jaka jest twoja strategia? Bo wiele kobiet właśnie tak robi jak piszesz.

Strategia to brak strategii. Naturalny rozwój znajomości, przede wszystkim nie podejmowanie jej w żadnym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Każdy ma prawo robić jak uważa i tylko uważać co robi ... wielu facetów nie odczytuje oczywistych sygnałów i budzą się z ręką w nocniku a potem płacz skrzywdzonych 

Mówię ci że im dłużej żyję i im więcej wiem tym mniej rozumiem .. 😄

co tu dużo rozumieć? kobieta ma być kobietą w wyglądzie i zachowaniu a facet ma być facetem w wyglądzie i zachowaniu. Prościej już nie wytłumacze. Gdy kobieta walczy z facetem o jego role i przejmuje pewne aspekty to jest jej koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Taki obraz was, co odpowiedziałeś pod moim wyzwaniem? Dostałem powiadomienie, ale nie mogłem odczytać, co napisałeś, bo temat usunęli.

Odpowiedziałem, że chętnie. Napisałem, że już mi to proponowano, ale nie chciałem zakładać kolejnego konta, niemniej jednak, jeśli to konieczne, by udowodnić, że mam rację, to mogę to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

oczywiście że tak! ale liczy się też kontekst i forma takiego zaproszenia .... 

czyli gwiazdy muszą się odpowiednio ustawić, wiatr, temperatura i zachmurzenie jak przy locie w kosmom rozumiem, eh to powodzenia

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Miło mi to słyszeć. To kiedy planujesz zacząć?

Nie wiem. A nawet jakbym wiedział, to nie zdradziłbym tego, by uniknąć zdemaskowania na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Electra napisał:

Nie poznam. Nie potrafię tak. W pracy lipa. Elektrinka ma error😝

płytka się przepaliła i kaputt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, nowywmieście napisał:

płytka się przepaliła i kaputt

Żebyś wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie. Chciał poznać tę konkretną, ale skoro ona nie była zainteresowana, to to uszanował. Gdyby próbował dalej, to zostałby uznany za natręta i ryzykowałby w najlepszym wypadku zakazem zbliżania.

co jest chore to że kobiety odmawiają nawet gdy SĄ zainteresowane i weź tu traf bracie o co takiej chodzi w tym konkretnym momencie jej cyklu PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Electra napisał:

Strategia to brak strategii. Naturalny rozwój znajomości, przede wszystkim nie podejmowanie jej w żadnym celu.

powiem tyle, w dżungli byś marnie zgineła genetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Miałam w czwartek wypadek, skasowałm się samochodem na estakadzie 😞

jak się ćpa to potem takie skutki 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

nie kochany, to ty musisz tak umieć wszystko ustawić 

I wtedy jest szansą że się uda 

ale nie wszystkie starty nasa kończyły się powodzeniem

komu by się chciało to wszystko ustawiać, kobieto, wiesz ile jest innych naokoło? zejdź z konia i śmigaj z buta w kaloszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, nowywmieście napisał:

powiem tyle, w dżungli byś marnie zgineła genetycznie

Ale my żyjemy w dżungli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

no właśnie!

jak byś była zwierzakiem to jakie to by było zwierzątko? 

bo u mnie to chyba jasne 😄

Genetycznym dziwolągiem. Nie wiem czy można mnie łatwo określić. Pracowita jak koń, uparta jak osioł, głupiutka jak kura, jadowita jak wąż, pluje jak lama, myślenie mam jak ślimak, zgrabna jak słoń, durnowata jak małpa. Zwierzyniec drzemie w Elektrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

nuda nie grozi 

Jestem w tym wszystkim nudna 🙂 Lubię na spontanie czasem gdzieś wyskoczyć, ale tu szaleństwo kończy się. Spokój i slow life. Nie jestem głodna wrażeń. Chyba, że tych krajobrazowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, nowywmieście napisał:

przecież to by było przyjemne jakby panna podeszła i powiedziała, "hej, zauważyłam cie z odległości i chciałabym cie poznać, mam na imie Ania, a ty jak? Masz czas na kawe?"

Może dlatego, że 80 % z was  po prostu nie jest zbyt ciekawa z wyglądu ?

Nie jestem nieśmiała ale nie kojarzę by w ostatnich latach jakikolwiek facet "wpadł mi w oko na ulicy"...a jak idzie jakiś fajny to przeważnie pod rękę z dziewczyną. 

Edytowano przez kejtred
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×