Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nowywmieście

Dlaczego kobiety boją się podbijać do facetów?

Polecane posty

2 godziny temu, KermitZaba napisał:

A to podbijając, trzeba w pierwszym zdaniu zapraszać na kawę? Można chyba wymienić wpierw kilka zdań, czy przypadkiem to nie typ z 10 zwłokami w piwnicy.

na kawe nie koniecznie, ale trzeba zdobyć kontakt, bo inaczej jak niby się znowu znajdą

7 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

księżniczki na ziarnku grochu 

O tym że sporo facetów to złamasy świadczy chociażby fakt, że taka kobieta jak ty jest sama. Gdybym była facetem to bym sobie dała uciąć rękę za kobietę pewną swojej wartości, która sama sobie ze wszystkim da radę. No ale dla niektórych to widać za duże wyzwanie.

1 minutę temu, nowywmieście napisał:

na kawe nie koniecznie, ale trzeba zdobyć kontakt, bo inaczej jak niby się znowu znajdą

Wszystko byle nie na kawę 😄

6 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

E.. ja tego tak nie widze.

Księżniczka to usposobienie bardziej, niezależne od tego czy facet lubi byc bardziej dominujący czy nie.

Dla mnie po prostu sytuacja gdy to facet (na początku!) zaskakuje mnie zdecydowaniem i incjatywą jest znacznie bardziej naturalna i podniecająca niż poczucie, że stale musze go w niewidzialny (dla niego, a dla mnie męczący) sposób ciągnąć za rękę i sposobem pewne zachowania uzyskiwac. Trudno o podniecenie taką mymłą. 

księżniczka i książę tak nie zrobi

to oni oczekują atencji, i skakania wokół siebie

bo tak zostali przyzwyczajeni

A potem w życiu poza domem jest ból d... ze są tacy fajni i tacy olewani 😉

• Like 1

4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Hmmm, a możesz napisać w jakich mniej więcej okolicznościach je zaprosileś, jakimi słowami i kto był obok albo w jakim to było miejscu, jeśli pamiętasz takie detale...

Mogę : prywatki, domówki, spotkania ze znajomymi, dyskoteki ( nie obce babki, ale znajome). 

2 godziny temu, Electra napisał:

Nie dokonuje selekcji przez wygląd. Dla mnie osobowość czyni człowieka kimś. Inaczej jest czterema kończynami z fjutem.

ale jak poznasz osobowość nie zagadując kogoś początkowo obcego czy aby ciebie obcy zagadał? 

1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Wszystko byle nie na kawę 😄

Pytam o kawę bo to "niewinne" , gdybym usłyszał że na kawę nie ale może na drinka, spacer lub cokolwiek problem by nie istniał . 

3 godziny temu, nowywmieście napisał:

przecież to by było przyjemne jakby panna podeszła i powiedziała, "hej, zauważyłam cie z odległości i chciałabym cie poznać, mam na imie Ania, a ty jak? Masz czas na kawe?"

Myśle że każdy facet z rozumem by się zgodził, a Ani korona by z głowy nie spadła, nawet gdyby była faktyczną księżniczką.

Więc dlaczego takie sytuacje się bardzo rzadko lub nigdy nie zdarzają?

Nigdy nie wychodziłam z inicjatywą. Nie moglabym znieść odmowy. Był czas, gdy próbowałam przyzwyczaić się i "pogrubic skórę", ale nie da rady ni chooya. Inicjatywa była wykazywana tylko do momentu, gdy można jeszcze z wszystkiego wyjść z twarzą.

Edytowano przez Onkosfera
  • Like 1

1 minutę temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Dlatego trzeba trafić na swój typ.

Ja nie ukrywam, że mam dominujący charakter, ale przy odpowiednim facecie, którego szanuję, mogę nieco złagodnieć 😛

Zaś przy ciapowatych włacza mi się niesamowita agresja i jade jak po burej s..., to silniejsze ode mnie. choc dziś już nie ciągnę takich relacji, bo wiem, że to nie dla mnie, a nie ma sensu kogoś krzywdzić za to jaki jest

Tak .. jak grzeczny dla Pani to od razu "ciapowaty". Dlatego być może nie poznasz nigdy prawdziwych mężczyzn. 

2 minuty temu, Poetka napisał:

O tym że sporo facetów to złamasy świadczy chociażby fakt, że taka kobieta jak ty jest sama. Gdybym była facetem to bym sobie dała uciąć rękę za kobietę pewną swojej wartości, która sama sobie ze wszystkim da radę. No ale dla niektórych to widać za duże wyzwanie.

Boże!  Poetko! Nawet tak nie mów, bo już bardziej nie mogę się zaczerwienić...

Ze mną jest trochę inaczej, bo 2/3 związki to ja konczyłam, i faktycznie dochodziło do różnych dziwnych scen i prób zatrzymania, ale już po fakcie i po latach szarpanki ...

Moim zdaniem jak coś komuś za łatwo przychodzi to tego nie poszanuje. ..

Muszę popracować nad swoją "dostępnością " bo faktycznie często jest tak że inicjatywa była tylko moja

Nigdy za mną żaden facet nie szalał i z kwiatami nie latał, no może dopiero po fakcie ...

coś w tym jest 

2 godziny temu, Electra napisał:

Nie wyobrażam sobie flirtować, celowo zaciekawiać sobą faceta, uwodzić go, zastawiać na niego sieci, zbliżać się do niego i powoli poznawać, bo podoba mi się. O czym Ty do mnie mówisz😂

to jaka jest twoja strategia? Bo wiele kobiet właśnie tak robi jak piszesz.

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Nigdy nie wychodziłam z inicjatywą. Nie moglabym znieść odmowy. Był czas, gdy próbowałam przyzwyczaić się i "pogrubic skórę", ale nie da rady ni chooya. Inicjatywa była wykazywana tylko do momentu, gdy można jeszcze z wszystkiego wyjść z twarzą.

No właśnie o to chodzi. Kobieta nie musi zaraz proponować kolacji ze śniadaniem , ale ... miło gdy nie zlewa faceta. jak nie chce to wystarczy powiedzieć delikatnie że dziś ma inne plany i po "bólu". 

2 godziny temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

A co to za nowa moda? Nie wiesz jak się z facetem nowoczesnie flirtuje?

Idziesz na sex i jest twój. 

na chwile "twój" aż mu inna da to samo, wtedy staje się tamtej

• Thanks 1

1 minutę temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Nie chodzi o grzecznośc w ogóle, nie kumasz.

między grzecznością i kulturą, byciem tzw. gentlemanem a byciem przerażoną ciapą, która jest "grzeczna" bo się boi kobiety albo boi się ja stracic , jest przepaść. Widać nie wyczuwasz takich niuansów

Nie wyczuwam , jestem samcem z Marsa. 

6 minut temu, irukangi napisał:

Pytam o kawę bo to "niewinne" , gdybym usłyszał że na kawę nie ale może na drinka, spacer lub cokolwiek problem by nie istniał . 

Rozumiem , to miało być bardziej w formie żartu że byle nie na kawę 😁

8 minut temu, irukangi napisał:

Mogę : prywatki, domówki, spotkania ze znajomymi, dyskoteki ( nie obce babki, ale znajome). 

Ouć, czyli wsród znajomych i ludziach przy których trzeba zachować twarz i dbać o swój PR ? Bardzo nierozsądne posunięcie.  Wtedy nawet nie wypada przyjąć zaproszenia żeby nie wyjść na łatwą w towarzystwie...

6 minut temu, Romantyczny Biceps napisał:

Zgadzam się,  od kawy mam zgage ostatnio. 

Ja przez kaspeja to na samą myśl mnie mdli 

3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Boże!  Poetko! Nawet tak nie mów, bo już bardziej nie mogę się zaczerwienić...

Ze mną jest trochę inaczej, bo 2/3 związki to ja konczyłam, i faktycznie dochodziło do różnych dziwnych scen i prób zatrzymania, ale już po fakcie i po latach szarpanki ...

Moim zdaniem jak coś komuś za łatwo przychodzi to tego nie poszanuje. ..

Muszę popracować nad swoją "dostępnością " bo faktycznie często jest tak że inicjatywa była tylko moja

Nigdy za mną żaden facet nie szalał i z kwiatami nie latał, no może dopiero po fakcie ...

coś w tym jest 

No właśnie. De:bilee. Nigdy nie ogarnę co siedzi w mózgu faceta, który zamiast takiej kobiety gania za jakąś melepetą, o której potem między innymi tu tworzą tematy. To jest owiane jakąś wielką tajemnicą i mi nigdy nikt tego dobrze nie wytłumaczył. 

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ouć, czyli wsród znajomych i ludziach przy których trzeba zachować twarz i dbać o swój PR ? Bardzo nierozsądne posunięcie.  Wtedy nawet nie wypada przyjąć zaproszenia żeby nie wyjść na łatwą w towarzystwie...

Tak najlepiej zostać dziewicą. Przecież nie bezpośrednio przy ludziach tylko w tańcu czy innym sam na sam. 

• Haha 1

12 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Aha, no widzisz, 95 % facetów może tak samo napisać jak ty Szynszylo,  dla facetów to akurat normalka. 

I wy twierdzicie że faceci mają lepiej? 

35 minut temu, Poetka napisał:

A tutaj będą wciskać kity o tym jak takie laski są doceniane 😄 no są, ale przez niewielką liczbę facetów, z resztą tutaj ludzie mniej więcej opisali jak to wygląda

nowoczesny facet nie ma problemu z inicjatywą kobiety, niestety sporo facetów ma zacofaną mentalność z czasów średniowiecza, co też kobietom się udziela

4 minuty temu, Poetka napisał:

No właśnie. De:bilee. Nigdy nie ogarnę co siedzi w mózgu faceta, który zamiast takiej kobiety gania za jakąś melepetą, o której potem między innymi tu tworzą tematy. To jest owiane jakąś wielką tajemnicą i mi nigdy nikt tego dobrze nie wytłumaczył. 

Każdy ma prawo robić jak uważa i tylko uważać co robi ... wielu facetów nie odczytuje oczywistych sygnałów i budzą się z ręką w nocniku a potem płacz skrzywdzonych 

Mówię ci że im dłużej żyję i im więcej wiem tym mniej rozumiem .. 😄

• Like 2

3 minuty temu, Romantyczny Biceps napisał:

Aha, no widzisz, 95 % facetów może tak samo napisać jak ty Szynszylo,  dla facetów to akurat normalka. 

I wy twierdzicie że faceci mają lepiej? 

No na pewno nie dla moich ... 

7 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

No na pewno nie dla moich ... 

Ach raz się żyje, co robisz za tydzień w sobotę? 

Dobrywieczór wszystkim. 

18 minut temu, irukangi napisał:

Tak najlepiej zostać dziewicą. Przecież nie bezpośrednio przy ludziach tylko w tańcu czy innym sam na sam. 

A to inne oczy nie widzą jak zapisujesz czyjś numer w telefonie ? 

A może myślały ze w takich okolicznościach twoja propozycja ma pod tekst czysto erotyczny a nie towarzyski ? stąd taka ostra reakcja 

albo sprawdzały czy sobie z nimi nie pogrywasz i czy ci naprawdę zależy. ...

2 minuty temu, Czart napisał:

Ach raz się żyje, co robisz za tydzień w sobotę? 

Dobrywieczór wszystkim. 

Hej, miałam plany które niestety też nie dojdą do skutku z powodu mojej wymuszonej i nagłej rekonwalescencji 😞

Ty czorcie to wiesz jak uderzyć  😉

3 godziny temu, Słodki listopad napisał:

Powiedz mi jak często faceci zagadują:

"hej, zauważyłem cie z odległości i chciałabym cie poznać, mam na imie Jarek, a ty jak? Masz czas na kawe?"

Rzadko. Ale kobiety same do tego doprowadziły, wyśmiewaniem i odrzucaniem takich mężczyzn. No i do tego dochodzą destrukcyjne działania współczesnych feministek.

3 godziny temu, Słodki listopad napisał:

To, że byłoby to przyjemne dla faceta, nie znaczy że potencjalnie byłoby to przyjemne dla dziewczyny, której by odpowiedział: dziękuję, ale nie jestem zainteresowany 🙂 A bądź co bądź, większość z nas (obu płci), nie jest tak bezpośrednia w wyrażaniu zainteresowania płcią przeciwną, bo to najpowszechniejszy scenariusz 🙂

A niby dla nas odrzucenie jest przyjemne?

Gdyby to kobieta zagadała, to szanse na to, że zostanie odrzucona, są znacznie mniejsze niż w przypadku zagadującego mężczyzny (no chyba że zagadywałyby tylko do tych megaprzystojniaków, którzy mogą mieć każdą...)

3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

A to inne oczy nie widzą jak zapisujesz czyjś numer w telefonie ? 

A może myślały ze w takich okolicznościach twoja propozycja ma pod tekst czysto erotyczny a nie towarzyski ? stąd taka ostra reakcja 

albo sprawdzały czy sobie z nimi nie pogrywasz i czy ci naprawdę zależy. ...

Szczerze ? Nie tłumacz ich bo to ich problem . Ja odpuszczałem, po prostu przestawały mnie interesować mimo że często dopiero w tedy wysyłały sygnały. Jestem dość prostym facetem Nie to nie łaski bez. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się