Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nowywmieście

Dlaczego kobiety boją się podbijać do facetów?

Polecane posty

15 minut temu, agent of Asgard napisał:

Do Kermita kilka startowało, zatem mieści się on w tym 1%. 😈

albo się mieści w 99%, a one po prostu "niżej" celowały, jak to tu przytaczają znawczynie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

A może jednak dlatego, że w tamtych czasach wygląd nie był aż tak ważny dla kobiet, a poza tym obie strony (a nie tylko mężczyzna) walczyły o związek i nie rozstawały się po pierwszych nieporozumieniach?

piszesz o czasach swoich rodziców jakby to było 200 lat temu 😂

w latach 80tych, 90tych kobiety juz sobie dobrze radziły na rynku pracy, nie musiały wychodzić za mąż " z konieczności"  żeby przeżyć. Też wybierały faceta, który się im podobał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kejtred napisał:

no właśnie,...dlatego podryw ze stron kobiety nie ma sensu bo podrywani chcą być ci którzy nam się i tak NIE podobają a ci którzy są naprawdę atrakcyjni sami sobie wybierają i nie oczekują umizgających się przed nimi desperatek. 

skąd teoria że tym którzy się wam podobają akurat wy się podobacie? a nawet gdy się podobacie to do was podbiją? To jak czekać na UFO z zielonymi ludkami z wzrostem między 180-185cm i zółtymi oczami aby mnie porwali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

w latach 80tych, 90tych kobiety juz sobie dobrze radziły na rynku pracy, nie musiały wychodzić za mąż " z konieczności"  żeby przeżyć. Też wybierały faceta, który się im podobał. 

A czy ja piszę, że sobie nie radziły albo że wychodziły za mąż z konieczności?

Wtedy kobiety po prostu potrafiły szczerze kochać. Liczył się charakter, a nie wygląd. Mój tata, który wygląda niemal identycznie, jak ja, miał kilka partnerek w młodości, i to ładnych (widziałem zdjęcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nowywmieście napisał:

skąd teoria że tym którzy się wam podobają akurat wy się podobacie?

nie napisałam czegoś takiego. Napisałam, że ci którzy nam się podobają sami sobie wybierają kobietę. 

Ja kiedyś zaproponowałam kawę facetowi, który mi się podobał -  oczywiście okazał się zajęty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kejtred napisał:

nie sądzę by to by był dobrze zbudowany (wystarczy się nie lenić) i by miał ładne włosy było jakimiś nie wiadomo jak wygórowanym oczekiwaniem. 

dziś ma włosy a za 5 lat nie, co wtedy? wymiana modelu? Po co ci dobrze zbudowany? Do roboty chcesz chłopa zatrudnić aby nosił worki z cementem czy rąbał drzewo na opał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Wtedy kobiety po prostu potrafiły szczerze kochać. Liczył się charakter, a nie wygląd. Mój tata, który wygląda niemal identycznie, jak ja, miał kilka partnerek w młodości, i to ładnych (widziałem zdjęcia).

ale dziś też brzuchate mirki z zakolami są w związakch... może nie z modelkami 10/10 ale mają tam jakieś kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Na mnie już czas. Dobranoc wszystkim. Sorry za te egocentryczne wątki 😛 , trochę żenady zrobiłem, ale czasami to silniejsze ode mnie.

👋🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kejtred napisał:

ale dziś też brzuchate mirki z zakolami są w związakch... może nie z modelkami 10/10 ale mają tam jakieś kobiety...

No jakoś nie widzę. Zresztą ja nie jestem brzuchaty ani nie mam zakoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nowywmieście napisał:

dziś ma włosy a za 5 lat nie, co wtedy? wymiana modelu? Po co ci dobrze zbudowany? Do roboty chcesz chłopa zatrudnić aby nosił worki z cementem czy rąbał drzewo na opał?

jak ma dobre geny to do śmierci będzie miec bujną czuprynę. 

chcę dobrze zbudowanego bo zaniedbane ciało nie podnieca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poetka napisał:

To jest takie pie)rdolenie to co uskuteczniasz, ze nawet szkoda mi tego prostowac

No jak argumentów brakuje, to trzeba się jakoś wycofać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kejtred napisał:

a czy ja  Ci  bronię podbijać do lasek 10/10 🙂  ?

dobijesz do 7/10 z makijażem czy też cienko? 10/10 bez makijażu to 1 na milion max, kilka sztuk w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

No jakoś nie widzę. Zresztą ja nie jestem brzuchaty ani nie mam zakoli.

ale jesteś suchoklatesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nowywmieście napisał:

dobijesz do 7/10 z makijażem czy też cienko? 10/10 bez makijażu to 1 na milion max, kilka sztuk w kraju

ale ja Ci nie bronie startować do tych najatrakcyjniejszych a ty masz ewidentny ból doo)py o to, że kobiety jak decydują sie na podryw to tylko atrakcyjnych facetów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nowywmieście napisał:

dobijesz do 7/10 z makijażem czy też cienko? 10/10 bez makijażu to 1 na milion max, kilka sztuk w kraju

juz się tak nie wściekaj bo jeszcze bardziej ci wyłysieją zakola 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kejtred napisał:

ale jesteś suchoklatesem.

Tego nie wiesz, nie widziałaś mojego zdjęcia. Zresztą nawet jakbym był, to przecież nie wymagam wysportowanej kobiety, tylko szukam takiego damskiego odpowiednika suchoklatesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kejtred napisał:

nie napisałam czegoś takiego. Napisałam, że ci którzy nam się podobają sami sobie wybierają kobietę. 

Ja kiedyś zaproponowałam kawę facetowi, który mi się podobał -  oczywiście okazał się zajęty. 

no to musiała być dla ciebie trauma jakby zabili całą twoją rodzine..... nie mógł się pozbyć tamtej zdziry i uciec z tobą na piaszczyste plaże karaibów na noce upojone rumem i miłością w pełni księżyca? bo to "zły chłop" był jak cała reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kejtred napisał:

ale dziś też brzuchate mirki z zakolami są w związakch... może nie z modelkami 10/10 ale mają tam jakieś kobiety...

oni mają, a modelki 10/10 dalej marudzą że nie ma dla nich facetów..... oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kejtred napisał:

jak ma dobre geny to do śmierci będzie miec bujną czuprynę. 

chcę dobrze zbudowanego bo zaniedbane ciało nie podnieca. 

to szukaj jakiegoś Arnolda, przez dzikimi zwierzami cię jakoś obroni.... tylko kulturyści mają małe fujary po tych napędzaczach, tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kejtred napisał:

ale ja Ci nie bronie startować do tych najatrakcyjniejszych a ty masz ewidentny ból doo)py o to, że kobiety jak decydują sie na podryw to tylko atrakcyjnych facetów 🙂 

jaki ból dupy? to wy macie ból dupy że faceci, nawet janusze, startują tylko do atrakcyjnych lasek, a was olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nowywmieście napisał:

to szukaj jakiegoś Arnolda, przez dzikimi zwierzami cię jakoś obroni.... tylko kulturyści mają małe fujary po tych napędzaczach, tak na marginesie

bardziej mam na mysli sylwetkę Lewandowskiego jako typy ideału 🙂  Arni przesadzony w drugą stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Poetka napisał:

Szkoda mi czasu na dyskusje, ktora do niczego nie prowadzi. 

Nie prowadzi, bo jesteś uprzedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, nowywmieście napisał:

jaki ból dupy? to wy macie ból dupy że faceci, nawet janusze, startują tylko do atrakcyjnych lasek, a was olewają

ja nie mam. Byłam podrywana tyle razy, że czasami wolałaby miec święty spokoj od niektórych amantów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że facet ćwiczy codziennie przez kilka godzin?

rozumiem, ale ma idealną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

rozumiem, ale ma idealną. 

no i włosy też ma świetne - zero oznak łysiny...wzrost 185 cm. No ideał. Patrzcie Panowie i się uczcie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Szanse na znalezienie faceta z tak idealną sylwetką są niewielkie.

przesadzasz....dziś fit live jest bardzo popularne...masa wiary chodzi na siłownie. To nie jest jakiś wyczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kejtred napisał:

no i włosy też ma świetne - zero oznak łysiny...wzrost 185 cm. No ideał. Patrzcie Panowie i się uczcie.

Łysina nie jest zależna od nas, wzrost też, więc w jaki sposób niby ktokolwiek miałby się uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Łysina nie jest zależna od nas, wzrost też, więc w jaki sposób niby ktokolwiek miałby się uczyć?

wiem, że nie jest zależne ale  łysiejący łeb nie podoba się podobnie jak kurdupel....nic wam na to nie poradzę. Trzeba unikać nosicieli kiepskich genów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Poetka napisał:

Gdybym była facetem to bym sobie dała uciąć rękę za kobietę pewną swojej wartości, która sama sobie ze wszystkim da radę. No ale dla niektórych to widać za duże wyzwanie.

Nie, po prostu taka kobieta żadnego faceta nie chce, bo każdy jest dla niej za słaby. Kobieta chce faceta lepszego od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Poetka napisał:

To prawda. Nie rozchodzi się w tym jednak o wygląd

Wygląd jest pierwszym kryterium branym pod uwagę. Ale faktem jest, że kobiety nie chcą też mężczyzn mniej inteligentnych i gorzej zarabiających od nich.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×