Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kulfon

Szkodliwe mity na temat milosci.

Polecane posty

4 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

ale ty z jakiegoś powodu poczułeś się dotknięty i wywołany do tablicy, co jest zastanawiające.

Nie rój sobie zbyt wiele, bo mi w głowie Wonski nie siedzisz.

Skoro nie czytałeś, po co zarzucasz nam tu jakieś brednie i mity?

Było prześledzić wątek, uzyć rozumu. Wiedziałbyś,  że tematy tutaj to "zarzutka" a dyskusja po kilkudziesięciu postach niekoniecznie tematu dotyczy. Bezpośrednio.

Alle ty wolałeś jak knur wbić się i hejt zaczynać.

No to dostałeś pocisk ostrzegawczy. 

Comprende? 

Edytowano przez Santee

9 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Te mity są truizmami dla mnie, a nie to, że są mitami, uściślając. Tak sądzę, że było mi dane przeżyć. Na czym polega miłość. Nie wiem, jak mam ci na to odpowiedzieć, po prostu czułem, że to jest to w tamtym czasie. Sądzę, że wiąże się to z emocjonalnym uzależnieniem od drugiej osoby, co nie musi być destruktywne, ale jest niebezpieczne. 

Masz na myśli to, że te tezy, które my podważyliśmy i wiarę w nie uważamy za niewłaściwą, Ty uważasz za oczywistości i prawdę? Bo tak wynika z tego, co napisałeś.

Edytowano przez agent of Asgard

3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Widzę, że mamy na sali eksperta. Jesteś lepszy, niż mój psychiatra.

Jeśli tak, to go zmień. Najwyraźniej cie oszukuje. Dostawce piguł takze, bo te co używasz nie działają jak trzeba

Lubisz.....

Edytowano przez Santee

1 minutę temu, Santee napisał:

Nie rój sobie zbyt wiele, bo mi w głowie Wonski nie siedzisz.

Skoro nie czytałeś, po co zarzucasz nam tu jakieś brednie i mity?

Było prześledzić wątek, uzyć rozumu. Wiedziałbyś,  że tematy tutaj to "zarzutka" a dyskusja po kilkudziesięciu postach niekoniecznie tematu dotyczy. Bezpośrednio.

Alle ty wolałeś jak knur wbić się i hejt zaczynać.

No to dostałeś pocisk ostrzegawczy. 

Comprende? 

Traktujesz to miejsce zbyt poważnie jak na moje. Nawet było zabawnie.

6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Nie będzie mi troll z niską samooceną i ego jak od tej palmy i wpisstou  życia układał.. Masz z tym jakiś problem Wonski?

To na czefffooo, banany prostować. To dobrze koi nerven, a przy okazji poprawisz dotlenienie mzzgu. To też korzystne, neurochemia się kłania.

Luuuubisz to...

<rotfl>

Edytowano przez Santee

2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Masz na myśli to, że te tezy, które my podważyliśmy i wiarę w nie uważamy za niewłaściwą, Ty uważasz za oczywistości i prawdę? Bo tak wynika z tego, co napisałeś.

Dobra, masz mnie. Zyebałem teraz. 

4 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Najpierw Bonnie chciał ustawiać, bo przeklina, teraz ciebie. A jest tu od 11 dni.

Nie będzie mi troll z niską samooceną i ego jak od tej palmy i wpisstou  życia układał.. Masz z tym jakiś problem Wonski?

To na czefffooo, banany prostować. To dobrze koi nerven, a przy okazji poprawisz dotlenienie mzzgu. To też korzystne, neurochemia sieę kłania.

Luuuubisz to...

<rotfl>

Czuje się, jakbym się cofnął do podstawówki. Ulżyj sobie, jak musisz.

9 minut temu, agent of Asgard napisał:

Daj sobie spokój z trollem. Bez atencji zwyczajnie stąd wybije. Tylko o hejt mu tak naprawdę chodzi i autoprezentację SWOICH chorych ( przez naduzywanie mózgo je/ba/ów ) wyobrazeń

3 minuty temu, Santee napisał:

To na czefffooo, banany prostować. To dobrze koi nerven, a przy okazji poprawisz dotlenienie mzzgu. To też korzystne, neurochemia się kłania.

Luuuubisz to...

<rotfl>

Jedyną osobą, która ma problem w tym momencie jesteś ty. 

1 minutę temu, Poetka napisał:

Najpierw Bonnie chciał ustawiać, bo przeklina, teraz ciebie. A jest tu od 11 dni.

No wiem, że to konto jest tu od niedawna. Tacy ludzie też są potrzebni.

3 minuty temu, Poetka napisał:

Bonie jedynie strofuje, by vulgari nie uzywała bo nie lubie tego w publicznej przestrzeni. reszta mi się u niej bardziej podoba niż nie podoba , o czym pisałem.

Ale złych, chorych od dragów egoi niezbyt poważam sorry

5 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie. Miłość to oczekiwania. 

Polemizowałabym z Tobą na ten temat. 

Jeśli tak myślisz, że miłość to oczekiwania, to w ogóle nie mówisz o miłości. Mowa tu o pseudomiłości.Prawdziwa miłość nic nie oczekuje od nikogo. Ja jestem całością, on też jest i cudownie być razem. Samo przebywanie ze sobą daje nam wtedy dużo radosci. 

Miłość = radość +szacunek+akceptacja+wsparcie+inspiracja.

Tak w skrócie mistrzu. Dłuższe wywody moje, to tylko przy  ciepłym ognisku i zimnym trunku😎

Daj sobie spokój z trollem. Bez atencji zwyczajnie stąd wybije. Tylko o hejt mu tak naprawdę chodzi i autoprezentację SWOICH chorych ( przez naduzywanie mózgo je/ba/ów ) wyobrazeń

Pamiętam, że jakiś czas temu rozmawiałem z nim normalnie. Z Tobą zresztą też. Dlatego nie kumam tego, co się odwala w tym temacie i czemu skaczecie sobie do gardeł.

1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

No wiem, że to konto jest tu od niedawna. Tacy ludzie też są potrzebni.

Ch/uja tam potrzebni, gość wchodzi jak do siebie i myśli, że ma licencje na to jak ktoś tutaj się powinien zachowywać. Przeklinać nie można, negować nie można. No jasne niech tu będzie kółko wzajemnej adoracji, a jak ktoś się wychyli to pałką

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Pamiętam, że jakiś czas temu rozmawiałem z nim normalnie. Z Tobą zresztą też. Dlatego nie kumam tego, co się odwala w tym temacie i czemu skaczecie sobie do gardeł.

odbloku prv to ci szybko wkleje o co kaman

Przed chwilą, Poetka napisał:

Ch/uja tam potrzebni, gość wchodzi jak do siebie i myśli, że ma licencje na to jak ktoś tutaj się powinien zachowywać. Przeklinać nie można, negować nie można. No jasne niech tu będzie kółko wzajemnej adoracji, a jak ktoś się wychyli to pałką

Kółka wzajemnej adoracji są naturalnym zjawiskiem. "Ludzie potrzebują luster, w których mogą się przeglądać i wyglądać dobrze i nie chcą rad, tylko pochlebstw". Przynajmniej się nie nudziłem 😛 Fajnie, że wpadłaś.

• Like 1

5 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Są tylko żądze, które rządzą i wymiatają. Reszta to tylko fajne opakowanie. Czym tandetniejszy towar tym lepiej zapakowany. 

Patrzysz na miłość tylko przez pryzmat pożądania. No..., a gdzie inne wartości? 

Hmm.. dumam, iż sparzyłes się w życiu, bo trafiłeś na osoby które nie kochały Ciebie  tylko "bawiły" się w miłowanie. Prawdziwa miłość to coś niesamowitego. Coś, co trwa wiecznie..

2 minuty temu, Santee napisał:

odbloku prv to ci szybko wkleje o co kaman

Chcesz, to pisz teraz. Ale pamiętaj, że ja sam podejmuję decyzje i że jestem tu dla rozrywki. Nie obrażam się na użytkowników, nie unikam ich.

3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Kółka wzajemnej adoracji są naturalnym zjawiskiem. "Ludzie potrzebują luster, w których mogą się przeglądać i wyglądać dobrze i nie chcą rad, tylko pochlebstw". Przynajmniej się nie nudziłem 😛 Fajnie, że wpadłaś.

A weeeź, zagotowało się we mnie. Akurat wobec ciebie takie zarzuty to kulą w płot, ale tak to jest jak się wejdzie na parkiet i od razu zgrywa mistrza baletu. 

A weeeź, zagotowało się we mnie. Akurat wobec ciebie takie zarzuty to kulą w płot, ale tak to jest jak się wejdzie na parkiet i od razu zgrywa mistrza baletu. 

Nie wiem, czy jak kulą w płot. Stronie od oceny samego siebie, bo ciężko silić się na obiektywizm w tej sytuacji.

2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Nie wiem, czy jak kulą w płot. Stronie od oceny samego siebie, bo ciężko silić się na obiektywizm w tej sytuacji.

Kulą w płot

Kulą w płot

Aż się uśmiechnąłem, jak się zagotowałaś. Nie wiem dlaczego, ale spodobało mi się to.

39 minut temu, Santee napisał:

Ja zmieniałem mocno "niechcący"...od dziecka....<rotfl>

Dziś raczej staram się to kontrolować,  bo niebezpieczne bywa, ale nie zawsze wychodzi.....🤣

Masz rację, dlatego napisałam, "myślałam". Dziś wiem, że to nierealne. Ale też całkowicie nie odpuściłam 😃

10 minut temu, Whit napisał:

Masz rację, dlatego napisałam, "myślałam". Dziś wiem, że to nierealne. Ale też całkowicie nie odpuściłam 😃

👍😃

22 minuty temu, Poetka napisał:

Pytanie kto taki?

On z kopytami wbijający, nawet nie doczytał co leci bieżąco ale "JA WIEM!!!" i negujący naukę?

Czy ja?

Bo mu to wytknałem?

Nie znam gościa, świerzynka jestem.

Ale nie lubię chamstwa i góralskiej muzyki, nie poradze.

Egoli, złych ludzi, tym bardziej.

I tyle :)PPP

10 godzin temu, Kulfon napisał:

1) Ktos naprawi mi zycie

2) Jesli mnie kocha to sie dla mnie zmieni

Zgadza się, to mity.

3) Istnieje moja druga polowka, z ktora wszystko bedzie latwe i piekne, a on/ona bedzie dokladnie taki/taka jak w moich marzeniach

4) On/ona zaspokoi wszystkie moje potrzeby emocjonalne, a ja jej/jego

5) Bedzie zgadywal/a moje mysli

Ideałów nie ma, ale można trafić na kogoś, z kim bardzo dobrze się rozumiemy, więc 50/50.

6) Na milosc trzeba zasluzyc - zwykle wygladem lub dobrym sprawowaniem

Niestety prawda, a nie mit, zwłaszcza jeśli chodzi o miłość kobiety do mężczyzny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się