Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serniczek

Przyszedl do mnie list z collegu ze 5 stycznia mam przyjsc i bede mial assessment i beda mi kurs wybierac JEEEE

Polecane posty

1 minutę temu, serniczek napisał:

Srennie1, ty jestes w polsce wiec pracujesz na polskich ludzi, a nie na mnie ja w anglii jestem 🙂 

Ignor 🙂 

Płaczesz i tak nienawidzisz Polski, bo nie możesz tak jak w UK żyć za free, gdzie wszystko dostajesz na srebrnej tacy.

a u nas trzeba pracować by coś mieć, ale tobie się nie chce.

25 minut temu, serniczek napisał:

wole isc na uniwersytet niz do pracy

Do uni to potrzebujesz zdać mature a nie gcse, które są odpowiednikiem egzaminu gimnazjalnego. Żeby się uczyć na uni trzeba mieć pieniądze na czesne i wpisowe. 

Gość serniczek
Przed chwilą, Lulu9 napisał:

Do uni to potrzebujesz zdać mature a nie gcse, które są odpowiednikiem egzaminu gimnazjalnego. Żeby się uczyć na uni trzeba mieć pieniądze na czesne i wpisowe. 

no ja wiem ze gcse, ale majac 0 wyksztalcenia to trzeba w koncu od czegos zaczac, co nie

Czeka mnie dluga droga do uniwerka. Zycze sobie, zeby mi sie powiodlo, bo zasluguje na porzadne wyksztalcenie na angielskiej uczelni, to potem ja bede sie nasmiewal z takich parobkow jak srennie1 albo niby srakowaty 😄 

3 minuty temu, serniczek napisał:

no i co wam daje to nasmiewanie sie kogos z gleboka depresja i myslami samobojczymi?? Tacy jestescie super?? 

Gosciu tez mam depresje i myśli samobójcze ale nie oczekuje atencji sypiąc informacjami na prawo i lewo 🤣

Chcesz na siebie zwrócić uwagę i zachowujesz się jak małe dziecko żyjąc w wyimaginowanym świecie marzeń. Mijasz się z prawdą, życzę Ci jak najlepiej ale nie widzę światełka w tunelu. Oczywiście dopóki będziesz miał takie podejście.

Gość serniczek

Za to nasmiewasz sie z innych i karmisz czyims nieszczesciem. Szydzisz ze mnie i przemka, zeby wszystkim pokazac na forum jaki to z ciebie jest super gosc, gardzac innymi uzytkownikami, bo masz takie widzimisie 🙂 

widze, ze ogarnia was frustracja zyciowa od dawna, i musicie sie na kims wyzyc w internecie, bo was zycie boli

2 minuty temu, serniczek napisał:

no i co wam daje to nasmiewanie sie kogos z gleboka depresja i myslami samobojczymi?? Tacy jestescie super?? 

Każdy kto tutaj jest,ma jakieś problemy.

Sam robisz z siebie wielką ofiarę, bo cały świat jest zły tylko nie ty, a prawda jest taka że nie widzisz tego iż sam do tego doprowadziłeś swoją zawiścią,egoizmem i lenistwem.

Dziwisz się że ludzie się z ciebie śmieją, jak sam dajesz dla nich pożywkę do tego.

• Thanks 1

Gość serniczek

Ja jestem po prostu samotny i nie mam do kogo pogadac 

widze, ze nie mozna na polskim forum napisac, ze sie z czegos czlowiek cieszy, bo zaraz stado hien sie rzuca na mnie jednostke 🙂 

Przed chwilą, serniczek napisał:

Za to nasmiewasz sie z innych i karmisz czyims nieszczesciem. Szydzisz ze mnie i przemka, zeby wszystkim pokazac na forum jaki to z ciebie jest super gosc, gardzac innymi uzytkownikami, bo masz takie widzimisie 🙂 

Wcześniej starałem się pomóc i byłem miły, teraz pozostało mi się z tego śmiać. Nie masz szacunku do mnie to ja nie mam do Ciebie. Proste? Proste.

Gość serniczek

Poza tym jestem na tym forum juz grubo ponad 6,5 roku, wiec goncie sie 🙂 Moge sobie tutaj pisac to co mi sie podoba, i nie musze wcale odkrywac waszych postow 🙂 

Gość serniczek
Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Wcześniej starałem się pomóc i byłem miły, teraz pozostało mi się z tego śmiać. Nie masz szacunku do mnie to ja nie mam do Ciebie. Proste? Proste.

sorry, ale o ile dobrze pamietam, to zaczales ze mnie szydzic, bo nie jem miesa, a ty zresz mieso i narzucanie komus swojej wizji zycia, to nie jest zadna pomoc tylko bycie toksycznym

Bycie agresywnym w stosunku do mnie, zebym zaczac jesc mieso i tak jak ty sie chwalil w necie, jakie to steki z krowy sa dobre, to jest pomoc?? Czy bycie kuurwa?? 

Gość serniczek

nie chce mi sie juz wam tlumaczyc, jestem zajety

ignora macie u mnie i odpisuje tylko ludziom ktorych nie mam na liscie zasluzonych 🙂 

znam takie powiedzenie, nie gadaj z doopa bo cie osra :). Takze tego, narka 🙂 

Przed chwilą, serniczek napisał:

nie chce mi sie juz wam tlumaczyc, jestem zajety

ignora macie u mnie i odpisuje tylko ludziom ktorych nie mam na liscie zasluzonych 🙂 

znam takie powiedzenie, nie gadaj z doopa bo cie osra :). Takze tego, narka 🙂 

Ale mi jednak odpisałeś więc mnie lubisz 😚

sorry, ale o ile dobrze pamietam, to zaczales ze mnie szydzic, bo nie jem miesa, a ty zresz mieso i narzucanie komus swojej wizji zycia, to nie jest zadna pomoc tylko bycie toksycznym

Bycie agresywnym w stosunku do mnie, zebym zaczac jesc mieso i tak jak ty sie chwalil w necie, jakie to steki z krowy sa dobre, to jest pomoc?? Czy bycie kuurwa?? 

Jeszcze to przezywasz? To była zwykła dyskusja, za i przeciw, a Ty zacząłeś do mnie skakać, bo brak Ci dystansu do siebie. Nigdy w życiu nie atakowałem bez powodu. Pisałem Ci już, że mam wyje’bane na to jak jesz, swoje zdanie chyba miałem prawo wyrazić? Czy nie? 

3 minuty temu, Bennie1 napisał:

Jemu nie da się pomóc. 

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Jemu nie da się pomóc. 

Zauważyłem, nie wiem na ch’uj się tu produkować.

A po chcesz iść na uniwersytet skoro nie chcesz pracować?

• Haha 1

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Zauważyłem, nie wiem na ch’uj się tu produkować.

Nie ma co, jedynie trzeba uświadomić nowym z kim mają do czynienia.

Przecież to proste, chce być najbardziej wykształconym bezrobotnym 🙂 

• Haha 2

Gość serniczek

Ja z mila checia pojde do pracy, stalej i pewnej, na staly kontrakt, ktora mi zapewni spokojny i bezpieczny byt, nie obawiajac sie, ze szef mnie zwolni a ja nie bede mial za co zaplacic rachunkow. Robota taka, ze za wyplate bedzie mnie stac na wynajem calego domu :). A bez wyksztalcenia moge o tym zapomniec. 

Praca ktora mi odpowiada, ktora nie wpedza mnie w spirale mysli samobojczych i depresji

Najwazniejsze jest dla mnie swoje dobro i zdrowie psychiczne. 

Ide se kuurwa odpalic zara koncert i sobie na kolanie pocwicze ;d. 

jak mi kiedys troche kasy wpadnie, to se kupie pad treningowy evansa ;d. bylem jakis czas temu w sklepie muzycznym w Coventry i widzialem zajeebisty pad za 55 funtow.

Moze kiedys se kupie

3 minuty temu, serniczek napisał:

Ja z mila checia pojde do pracy, stalej i pewnej, na staly kontrakt, ktora mi zapewni spokojny i bezpieczny byt, nie obawiajac sie, ze szef mnie zwolni a ja nie bede mial za co zaplacic rachunkow. Robota taka, ze za wyplate bedzie mnie stac na wynajem calego domu :). A bez wyksztalcenia moge o tym zapomniec. 

Praca ktora mi odpowiada, ktora nie wpedza mnie w spirale mysli samobojczych i depresji

Najwazniejsze jest dla mnie swoje dobro i zdrowie psychiczne. 

Ide se kuurwa odpalic zara koncert i sobie na kolanie pocwicze ;d. 

jak mi kiedys troche kasy wpadnie, to se kupie pad treningowy evansa ;d. bylem jakis czas temu w sklepie muzycznym w Coventry i widzialem zajeebisty pad za 55 funtow.

Moze kiedys se kupie

A skąd weźmiesz kasę na czesne na unwerku skoro nie pracujesz? 10k rocznie! 

3 minuty temu, Lulu9 napisał:

ciii on sam musi do tego dojść 😂

1 minutę temu, Agatka czepuś napisał:

to wypierrdalaj bo Filip cię nienawidzi wkurrwiający peedale, on jest fajny a ty nie

To idź z nim do  jego namiotu na ostre sexy 😉

4 minuty temu, Agatka czepuś napisał:

a kogo ty zajeebany tępy cweelu niby utrzymujesz?

Przemek uspokój się i napraw matce pilota, bo to też kosztuje.

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Przemek uspokój się i napraw matce pilota, bo to też kosztuje.

Niech sklei 

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Niech sklei 

Na kropelkę i do wyje’bania 🤣

4 minuty temu, Bennie1 napisał:

Na kropelkę i do wyje’bania 🤣

Spokojnie w przema nie wierzysz, raz może być kobietą agatką (czytaj zmyśloną dziewczyną jego )a innym elektrykiem i mechanikiem 😂 

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Spokojnie w przema nie wierzysz, raz może być kobietą agatką (czytaj zmyśloną dziewczyną jego )a innym elektrykiem i mechanikiem 😂 

Przemek już wszystkiego w życiu doświadczył, wielki człowiek. 

Gość serniczek
42 minuty temu, Lulu9 napisał:

to to jest akurat najmniejszy problem

26 minut temu, serniczek napisał:

to to jest akurat najmniejszy problem

To jest akurat największy problem! Bez pieniędzy nie ma wykształcenia. Nie w Anglii. W Polsce owszem, bo masz studia za darmo. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować