Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magdalenka123

Co może oznaczać brak krwawienia 3 miesiąc z rzędu?

Polecane posty

Witam. Tabletki antykoncepcyjne biorę już 6lat. Czasami zdarzało się że nie dostalawam krwawienia z odstawienia ale teraz taka sytuacja jest już 3 miesiąc z rzędu. Jak nie dostałam krwawienia drugi raz to zrobiłam test ciążowy. Wyszło negatywnie. Czyli trzeci miesiąc z rzędu nie dostałam krwawienia. Mimo wszystko rozpoczęłam kolejne opakowanie, teraz jestem w ostatnim tygodniu brania tabletek i od wczoraj zauważyłam u siebie lekkie brązowe plemienia na bieliźnie. Czym może być to spowodowane? Dodam że mam małą nadżerkę od 6lat po ciąży. Cytologie robiłam dwa lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Magdalenka123 napisał:

Co może oznaczać brak krwawienia 3 miesiąc z rzędu?

Może oznaczać, że warto się skonsultować z ginekologiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nenesh napisał:

Może oznaczać, że warto się skonsultować z ginekologiem... 

Tak wiem. Mój ginekolog aktualnie jest na urlopie do środy. Wtedy będę się z nim kontaktować ale na wizytę też pewnie poczekam kilka dni. Pytam na forum z czystego zamartwienia się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąża nie byłaby dla mnie tragedią. Planowaliśmy ciążę ale wiadomo jak to jest z planowaniem... zawsze coś wypadnie i się ciągle to przekłada. 

Może faktycznie zrobię drugi test. Jednak czuje się normalnie jak zawsze. Żadnych objawów nie mam które mogłyby być związane z ciążą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba będzie zmienić tabletki, no chyba że ostatecznie zdecydujecie się na dziecko, to odstawienie, ale warto po odstawieniu kontrolować cykl na jakimś testerze, ja monitorowałam na testerze ze śliny, taki mini mokroskopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że warto powtórzyć test, polecam też monitorować cykl np z cyclotestem MyWay, poczytaj na cyclotestpolska . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zasięgnąć wiedzy na portalu Naturalna_Płodność, ja tam często coś ciekawego wyczytam, sprawdzone informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×