Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magdalenka258

Minetka nie sprawia mi przyjemności

Polecane posty

Mój facet jakiś czas temu poodpowiadał mi co nie co na temat praktyk co do lizania cipki i...

Dziewczyna z którą był najdłużej,,nie często mu pozwalała i sie zniechęcił,,

A Druga to...

Nie lubi zapachu cipki. każdej... podkreślił że nie wchodzi mu o to ze moja ma nieprzyjemny zapach ale ogólnie go nie lubi

Po czym 5 minut później był głową między  moimi nogami. Sprawia mi to od tantego czasu duży dyskomfort chodz to co robi jest bardzo przyjemne Jego zdanie na temat zapachu sprawia   ze czuje sie niezrecznie. Co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Magdalenka258 napisał:

Po czym 5 minut później był głową między  moimi nogami. Sprawia mi to od tantego czasu duży dyskomfort chodz to co robi jest bardzo przyjemne Jego zdanie na temat zapachu sprawia   ze czuje sie niezrecznie. Co robic ?

zmienił zdanie gdy poczuł smak i zapach Twojej. Po prostu zapach i smak poprzedniej go nie kręcił. Tak bywa. Nie zawsze tak jest i nie chodzi to o brak higieny ale atawistyczna cecha, gdzie pewne miłosne zapachy nam się podobają a pewne nie. Innemu może się podobać zapach tamtej a Twój nie. Ale skoro tak chętnie wsuwa nos i usta między Twoje nogi to znaczy, że tak na prawdę bardzo mu to odpowiada ale na wszelki wypadek wolał się powiedzieć, że zapach może mu nie odpowiadać (przykre doświadczenia z poprzednią). Akurat stało się inaczej i kręci go twoja c.i.p.ka , zapach i smak i pewnie dawno zapomniał, to co powiedziała a Ty niepotrzebnie przejmujesz się tym. Ciesz się tym, że jesteście pod tym względem dopasowani i korzystaj z jego pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Magdalenka258 napisał:

Mój facet jakiś czas temu poodpowiadał mi co nie co na temat praktyk co do lizania cipki i...

Dziewczyna z którą był najdłużej,,nie często mu pozwalała i sie zniechęcił,,

A Druga to...

Nie lubi zapachu cipki. każdej... podkreślił że nie wchodzi mu o to ze moja ma nieprzyjemny zapach ale ogólnie go nie lubi

Po czym 5 minut później był głową między  moimi nogami. Sprawia mi to od tantego czasu duży dyskomfort chodz to co robi jest bardzo przyjemne Jego zdanie na temat zapachu sprawia   ze czuje sie niezrecznie. Co robic ?

"Nie często mu pozwalała i się zniechęcił" takiej bujdy już dawno nie słyszałam. 

"Nie lubi zapachu cip/ki każdej..." po czym 5 minut później jego głowa jest między twoimi udami. 

Czy tylko mi coś tutaj brzydko pachnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ddt60 napisał:

zmienił zdanie gdy poczuł smak i zapach Twojej. Po prostu zapach i smak poprzedniej go nie kręcił. Tak bywa. Nie zawsze tak jest i nie chodzi to o brak higieny ale atawistyczna cecha, gdzie pewne miłosne zapachy nam się podobają a pewne nie. Innemu może się podobać zapach tamtej a Twój nie. Ale skoro tak chętnie wsuwa nos i usta między Twoje nogi to znaczy, że tak na prawdę bardzo mu to odpowiada ale na wszelki wypadek wolał się powiedzieć, że zapach może mu nie odpowiadać (przykre doświadczenia z poprzednią). Akurat stało się inaczej i kręci go twoja c.i.p.ka , zapach i smak i pewnie dawno zapomniał, to co powiedziała a Ty niepotrzebnie przejmujesz się tym. Ciesz się tym, że jesteście pod tym względem dopasowani i korzystaj z jego pieszczot

Dokładnie! Jezeli by nie smakowało to by nie lizał ! Wiem po sobie ;))) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Merkana napisał:

"Nie często mu pozwalała i się zniechęcił" takiej bujdy już dawno nie słyszałam. 

"Nie lubi zapachu cip/ki każdej..." po czym 5 minut później jego głowa jest między twoimi udami. 

Czy tylko mi coś tutaj brzydko pachnie? 

Obstawiam, że to kolejna prowokacja 😆

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

Obstawiam, że to kolejna prowokacja 😆

niezupełnie. Też miałem partnerkę, której zapach ta i smak specjalnie mi nie odpowiadał (jeśli jestem zakochany i zaangażowany zazwyczaj tamte zapachy i smaki bardzo mi odpowiadają - a tu nie) . Może nie to, że strasznie mnie odrzucał, ostatecznie przemogłem się ale nie było to co, w przypadku innych partnerek. I nie był to problem higieny. Ostatecznie związek nie przetrwał z innego powodu i  problem rozwiązał się "sam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, irukangi napisał:

100% racji. Brak logiki .

Same wymyślone historie, a normalne tematy są niszczone przez kłótnie i usuwane. 

Brak słów 😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×