Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kwiatuszek321

Bardzo blada kredka czy to ciąża ?

Polecane posty

Cześć dziewczyny?

mam do Was pytanie. Dzisiaj robiłam test ciążowy w dzień którym miałam dostać miesiączkę i wyszła bardzo ale to bardzo blada kreska można prawie powiedzieć ze ciemniejszy lekko cień kreski. I czy myślicie ze to może być oznaka ciąży? Robiłam test dwa dni temu i trzy ale wyniki wyszły negatywne. Podejrzewa ze było za wcześnie. Jedyne objawy jakie zaobserwowałam to bardzo duży apetyt o powiększone piersi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie wyszedł ten cień? Jeśli nie w terminie podanym przez producenta, to masz kolejny wynik negatywny.

Poczekaj ze 2-3 dni i dopiero zrób kolejny, jeśli nie dostaniesz okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób test za dwa dni jeśli jesteś w ciąży to kreski będą bardziej widoczne ewentualnie możesz iść na badanie z krwj ono daje 100 % pewności. Powodzenia 😊

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, może pójdź na bhcg chyba pokaże Ci najszybciej wynik

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kwiatuszek321 napisał:

Cześć dziewczyny?

mam do Was pytanie. Dzisiaj robiłam test ciążowy w dzień którym miałam dostać miesiączkę i wyszła bardzo ale to bardzo blada kreska można prawie powiedzieć ze ciemniejszy lekko cień kreski. I czy myślicie ze to może być oznaka ciąży? Robiłam test dwa dni temu i trzy ale wyniki wyszły negatywne. Podejrzewa ze było za wcześnie. Jedyne objawy jakie zaobserwowałam to bardzo duży apetyt o powiększone piersi 

Miałam podobnie na początku września. Żadnych objawów, test zrobiłam dla zabawy bardziej, wyszła druga bardzo blada kreska myślałam że to jakiś błąd pomiaru, ale po kilku dniach ponownie zrobiłam test i już wyszła gruba krecha i jestem w ciąży 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! Ja mam nadzieje ze również to ciąża a nie tylko złudzenie. Mam w planach zdobić za dwa dni test ciążowy gdy nie pojawi się miesiączka. Trzymajcie kciuki by się udało!!!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kwiatuszek321 napisał:

Gratulacje!!! Ja mam nadzieje ze również to ciąża a nie tylko złudzenie. Mam w planach zdobić za dwa dni test ciążowy gdy nie pojawi się miesiączka. Trzymajcie kciuki by się udało!!!

U mnie też dziś blada kreska wyszła i też mam nadzieje ze sie udalo!!! Trzymam kciuki za Ciebie i dawaj znać! 🙂

 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo blada, to też najczęściej ciąża...Najczęściej można kupić test 25 ml i on często wychodzi bardzo wątpliwie w okolicy miesiączki, a już 10 ml powinien wyjść bez problemu w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz powtórzyć test lub zrobić z krwi, ale polecam monitorować cykl no z cyclotestem MyWay 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×