Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xemiliax

Mój chłopak nie świętuje żadnych okazji

Polecane posty

1 minutę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

gwiazdorzysz

Jeśli ma się do kogoś problem to wszystko można obrócić przeciwko. Już taka Twoja uroda. Cokolwiek napisałabym zawsze będzie źle. Dla zasady.

Przed chwilą, Electra napisał:

Jeśli ma się do kogoś problem to wszystko można obrócić przeciwko. Już taka Twoja uroda. Cokolwiek napisałabym zawsze będzie źle. Dla zasady.

To ty tak sobie tłumaczysz. Już nie raz zauważyłam ze jesteś hipokrytka. Dopóki ty coś robisz to jest to żart poczucie humoru szczerość itp. ale gdy inny robi to samo to jest zły. 

4 minuty temu, Electra napisał:

Przeczytaj co zrodziło mój dosryw, a obiecuję ubiczowac się natychmiast.

Nie muszę sprostać Twoim oczekiwaniom i nie mam też takiego zamiaru, bo tak naprawdę to jest Twój błąd, ponieważ je masz w stosunku do mojej osoby. Gdybyś ich nie miał nie byłbyś zawiedziony moją postawą.

Przeczytałem z uwagą. 
Ja tylko piszę, co myślę, po części dla własnej przyjemności, a po części z nadzieją, że komuś się to przyda albo zrodzi jakąś refleksję, jeśli nie wcześniej, to później. Ale wiem też, że część z tego, co piszę, trafi w próżnię. Nie mam z tego powodu jakiegoś żalu. Przyczepiłaś się do słówka „oczekuję”, które nie ma żadnego znaczenia bez kontekstu, który usunęłaś. Równie dobrze mogłem napisać „przypuszczam, że mogę spodziewać się po Tobie więcej refleksji, niż po Przemysławie”. Nie mam żadnych oczekiwań wobec Ciebie, ani wobec żadnej osoby z forum. 

9 minut temu, Electra napisał:

Dlatego bronisz ją. Gdybyś był podle szczery i skromny jak ja to byłbyś wyrozumiały w stosunku do mojej osoby, bo w innych akceptujesz swoje wady. Można lubić luksus i dogadzać sobie, ale bezpośredniość i bezczelność już jest fuj. Cwaniaczek! 😏

Wydaje mi się, że jestem wyrozumiały w stosunku do Ciebie dokładnie tak samo, jak wobec innych. Po prostu mam inne zdanie w tym konkretnym przypadku. W opisanej historii zwróciłem uwagę nie na marki (zapamiętałem „porządny portfel”, a nie, że Gucci), a brak wzajemności w relacji. 
Tak, jak już napisałem, można być szczerym w bardziej oględny sposób. Ty lubisz wbijać szpile i dokonywać ocen. Jest różnica pomiędzy powiedzeniem komuś „Ta ...enka Ci nie pasuje, jest zbyt obcisła. Moim zdaniem powinnaś wybrać inny krój, który zatuszuje Twoje krągłości. Nawiasem mówiąc, słyszałem, że bardzo dobre rezultaty daje ograniczenie węglowodanów, może przesłać Ci artykuł?” a „Twoje dupsko wygląda w tej kiecce jak szafa dwudrzwiowa, taka jesteś spasiona, weź się w końcu za siebie”. Nie, ta druga wersja to nie jest „szczerość i bezpośredniość”.

7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Przeczytałem z uwagą. 

Zatem świszczy bat. Słyszysz? Skromną i bezczelnie szczera kajam się. Może znajdę w tej chłoście dogadzanie sobie i będę trochę bardziej akceptowalna?

2 minuty temu, Electra napisał:

Zatem świszczy bat. Słyszysz? Skromną i bezczelnie szczera kajam się. Może znajdę w tej chłoście dogadzanie sobie i będę trochę bardziej akceptowalna?

Po co mi to piszesz? Nie zależy mi na Twoim kajaniu się. Fajnie byłoby, gdybyś sobie przemyślała moje słowa, ale przecież Cię do tego nie zmuszę ani tego nie sprawdzę. Nie zależy mi na tym, byś się kajała.

Bez względu na to, co zrobisz, czy powiesz, zachowam się podobnie. Obojętnie, czy będziesz ironizować, bawić się w sofizmaty czy powiesz, że mnie zrozumiałaś albo wyzwiesz. Spotkamy się w innym temacie i to, co powiem, będzie reakcją na to, co napiszesz w tamtym momencie.

Nikogo tu nikt nie obchodzi poza tym co pisze akurat. To chyba oczywiste wiec ma chooj zgrywa męczennika? Wyłączam kafeterie i znikacie. Chyba logiczne. 

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

druga wersja

Nie.

"Nie wyglądasz korzystnie w tej ...ence"

"Dlaczego?"

"Podkreśla mankamenty figury".

Chcesz być większa? Smacznego. A Ty? "Niekorzystnie wyglądasz. Schudnij. Pomogę Ci". Ty ukrytą szpilę wbijasz uprzejmością, a do tego chcesz wyjść na pomocnego. Wolę być sóką w wersji oficjalnej bez fałszywej otoczki wspaniałomyślności i klepania kogoś po plecach, a do tego z ukrytym przekazem "pomogę Ci, patrz jaki jestem zayebisty". A ja nie jestem zayebista, jestem tylko szczera.

4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Spotkamy się w innym temacie i to, co powiem, będzie reakcją na to, co napiszesz w tamtym momencie.

Powyższym nie pomogłeś sobie.

3 minuty temu, Electra napisał:

Nie.

"Dlaczego?"

Chcesz być większa? Smacznego. A Ty? "Niekorzystnie wyglądasz. Schudnij. Pomogę Ci". Ty ukrytą szpilę wbijasz uprzejmością, a do tego chcesz wyjść na pomocnego. Wolę być sóką w wersji oficjalnej bez fałszywej otoczki wspaniałomyślności i klepania kogoś po plecach, a do tego z ukrytym przekazem "pomogę Ci, patrz jaki jestem zayebisty". A ja nie jestem zayebista, jestem tylko szczera.

Przecież ty jesteś wielka i niska podobno a na siłowni poprdalasz. Już to widze. Haha. Ustal sama ze sobą oficjalna wersje i się jej trzymaj. 

6 minut temu, Electra napisał:

Nie.

"Dlaczego?"

Nie ma szpili. Moja przyjaciółka ma nadwagę i doskonale o tym wie. Ja też. Odpowiedni krój pomaga zamaskować mankamenty figury. Jeśli trafiam na coś, co może pomóc, to chętnie przesyłam. Jeśli ktoś mi powie, że poczuł się urażony moimi słowami, wezmę to pod uwagę, bo czasem popełniam niezręczności, nie mając świadomości tego. 

Owszem, bywam złośliwy i czasem potrafię wbić szpilę, ale nie robię tego często i mam wyrzuty sumienia, kiedy się na tym złapię. Chciałbym być idealny, ale taki nie jestem. Zresztą to chyba niemożliwe, prawda?  Natomiast jestem pomocny, a nie „chcę wyjść na pomocnego”. 

Edytowano przez agent of Asgard

Przecież ty jesteś wielka i niska podobno a na siłowni poprdalasz. Już to widze. Haha. Ustal sama ze sobą oficjalna wersje i się jej trzymaj. 

Lubię jeść. Spałam co zjem, nie jestem na spadku. Robię swoim tempem.

4 minuty temu, Electra napisał:

Powyższym nie pomogłeś sobie.

Nie wiem, co chcesz przez to powiedzieć.
Ja tylko wyjaśniam, że nie pielęgnuję żali.

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Jeśli trafiam na coś, co może pomóc, to chętnie przesyłam.

🙆‍♀️  Nie widzę sensu dalszej dyskusji.

3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Ja tylko wyjaśniam, że nie pielęgnuję żali.

A ja to odbieram inaczej😈

A ja mam wyebane. I wam polecam. Elektryczna zjedz bananka 🍌 taka jesteś dobrotliwa i wspaniała. Agent niepiaskun tez. Chodzący psycholog i jego dobre rady dla dużego i małego. Kasztana se zjedz. 

18 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

A ja mam wyebane. I wam polecam. Elektryczna zjedz bananka 🍌 taka jesteś dobrotliwa i wspaniała. Agent niepiaskun tez. Chodzący psycholog i jego dobre rady dla dużego i małego. Kasztana se zjedz. 

Kasztan jest mój w majówkę 

Ariwederczi roma. 

Oni wszyscy powinni się uspokoić. Seksu im brak.

• Haha 1

Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Ty tez sądzisz ze seksem każda dziurę załatasz w mózgu? No chyba nie sondzem

Przed chwilą, BrutalnaBoniBlu napisał:

Ty tez sądzisz ze seksem każda dziurę załatasz w mózgu? No chyba nie sondzem

Nie sądzę 😒 Co nie zmienia faktu, że to czynność fizjologiczna i jest podstawową potrzebą człowieka. 🤣

Zaraz wam kasztaniaka zwale i będziecie mieć. 

Zrób kasztaniaka. 

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Nie sądzę 😒 Co nie zmienia faktu, że to czynność fizjologiczna i jest podstawową potrzebą człowieka. 🤣

bez tego da się żyć a bez kasztanienia nie. 

bez tego da się żyć a bez kasztanienia nie. 

Nie da się żyć... Nawet papież wali konia. 

Przed chwilą, BrutalnaBoniBlu napisał:

Zastanawiam się czy iść zrobić z siebie origami w mojej pseudowannie czy se darować. Boże 😓

Zrób, będzie fajnie. 

6 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Zastanawiam się czy iść zrobić z siebie origami w mojej pseudowannie czy se darować. Boże 😓

Ale mam ochotę na chipsy 😫 idź do żabki za mnie 

41 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Lubię psychologię. Jest sporo tematów, gdzie można się wypowiedzieć. Przeszkadza Ci to? Lepiej pisać coś nie na temat, od czapy, albo zakładać takie tematy, jak Przemysław? 

19 minut temu, Bennie1 napisał:

No brak. I co z tego? 😈

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować