Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhill

czy którakolwiek kobieta wybrała by miłość zakiast pieniędzy?

Polecane posty

2 minuty temu, kejtred napisał:

więc tacy faceci nie powinny zakładać rodzin...to naprawdę straszne koor)estwo skazywać własne dzieci na życie na tak mizernym poziomie (bo co im zapewnisz zarabiając takie grosze ?)

A kto powiedział że od razu chcą zakładać rodziny ? 

z resztą jak chcesz żyć na poziomie to sama o to zadbaj, a nie liczysz jak pasożyt na kase partnera.

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

z resztą jak chcesz żyć na poziomie to sama o to zadbaj, a nie liczysz jak pasożyt na kase partnera.

Normalny mężczyzna jest w stanie utrzymać rodzine. Tak było jest i będzie. wasz płacz tego nie zmieni. 

1 minutę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Normalny mężczyzna jest w stanie utrzymać rodzine. Tak było jest i będzie. wasz płacz tego nie zmieni. 

A normalna kobieta to co ma robić ? 🤔

A normalna kobieta to co ma robić ? 🤔

No przecież na randki chodzisz roochasz i inne chooje muje dzikie wenze to chyba wiesz co powinna normalna kobieta. Ja przegryw ci nie powiem. 

a no tak zapomniała, faceci chcą sobie tylko rooohać...zobowiązań i odpowiedzialności się boją.

pracuję, mam pieniądze (całkiem niezłe jak na kobietę i warunki dużego miasta) ale nie jest to majątek. Pewnie jak założę własną DG będzie jeszcze lepiej. 

Sama pochodzę z biednego domu...wiem co znaczy, jak koleżanki się nabijają, że mają markowe ciuchy a ty chodzisz w ...ch, wiem co znaczy jak rodziców nie stać na korepetycje (może gdyby było stać to na wymarzone studia dostałabym sie za pierwszym razem).

Dziś jest dobrze dzięki ciężkiej pracy i wykształceniu. Chcę kogoś CO NAJMNIEJ na swoim poziome. Nigdy goło)dupca. 

Byt finansowy rodziny powinien głównie być na głowie faceta - kobieta i tak ma wystarczająco dużo na swojej (porody, odchowanie dzieci itd.)/ 

Przed chwilą, BrutalnaBoniBlu napisał:

No przecież na randki chodzisz roochasz i inne chooje muje dzikie wenze to chyba wiesz co powinna normalna kobieta. Ja przegryw ci nie powiem. 

ja wiem jaka powinna być ale pytam się ciebie, podaj ty jakieś atuty, bo na razie słyszę tylko żądania.

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

ja wiem jaka powinna być ale pytam się ciebie, podaj ty jakieś atuty, bo na razie słyszę tylko żądania.

A po co ci atuty według przegrywa? Ja z tobą spać nie będę. Niech ci twoja locha swoje atuty wyłoży na wierzch. Od ciebie zadam jedynie byś się ośmieszać przestał. 

1 minutę temu, kejtred napisał:

a no tak zapomniała, faceci chcą sobie tylko rooohać...zobowiązań i odpowiedzialności się boją.

pracuję, mam pieniądze (całkiem niezłe jak na kobietę i warunki dużego miasta) ale nie jest to majątek. Pewnie jak założę własną DG będzie jeszcze lepiej. 

Sama pochodzę z biednego domu...wiem co znaczy, jak koleżanki się nabijają, że mają markowe ciuchy a ty chodzisz w ...ch, wiem co znaczy jak rodziców nie stać na korepetycje (może gdyby było stać to na wymarzone studia dostałabym sie za pierwszym razem).

Dziś jest dobrze dzięki ciężkiej pracy i wykształceniu. Chcę kogoś CO NAJMNIEJ na swoim poziome. Nigdy goło)dupca. 

Byt finansowy rodziny powinien głównie być na głowie faceta - kobieta i tak ma wystarczająco dużo na swojej (porody, odchowanie dzieci itd.)/ 

Czyli brakiem pieniędzy z dzieciństwa,teraz chcesz leczyć swoje komplelsy?

Ja pochodze ze średnio zamożnej rodziny, ale ojciec też nie bardzo dbał o moje potrzeby i może dzisiaj dlatego nie jestem materialistą.

Jak już myśisz od razu o dzieciach to coś jest nie tak, Ja muszę przez kilka lat z kimś pochodzić by o tym myśleć a przez ten czas, stan majątkowy może się poprawić jak i pogorszyć.

1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

Bo widzę sfrustrowaną kobietę która wyżywa się dlatego że nie ma nikogo.

Akurat o niej tego powiedzieć nie można, że się wyżywa "bo nikogo nie ma"

Czyli brakiem pieniędzy z dzieciństwa,teraz chcesz leczyć swoje komplelsy?

Ja pochodze ze średnio zamożnej rodziny, ale ojciec też nie bardzo dbał o moje potrzeby i może dzisiaj dlatego nie jestem materialistą.

Jak już myśisz od razu o dzieciach to coś jest nie tak, Ja muszę przez kilka lat z kimś pochodzić by o tym myśleć a przez ten czas, stan majątkowy może się poprawić jak i pogorszyć.

Chodzą to gimbusy ze sobą po szkolnym korytarzu. Naprawdę myślisz ze kobieta 30 letnia a mniemam ze sam masz tyle będzie czekać latami aż tobie się zachce mieć dziecko. Zejdź na ziemie. 

3 minuty temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

A po co ci atuty według przegrywa? Ja z tobą spać nie będę. Niech ci twoja locha swoje atuty wyłoży na wierzch. Od ciebie zadam jedynie byś się ośmieszać przestał. 

LUbie posłuchać tych którzy mają duże wymagania i co dają w zamian.

dwa że nie locha  bo obrażasz raz że moją, być może przyszłą partnerkę a dwa że nawet nie masz szacunku do własnej płci.

54 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Tu też jak w przedszkolu. Znowu przepychanki.

Niby normalny, Boni pisała o sobie tak mało, że tak naprawdę nie wiemy, ile ma lat i z jakiego powodu nie jest w związku.

To zostań naszą panią przedszkolanką. Fartuszek z gołą ... konieczny

LUbie posłuchać tych którzy mają duże wymagania i co dają w zamian.

dwa że nie locha  bo obrażasz raz że moją, być może przyszłą partnerkę a dwa że nawet nie masz szacunku do własnej płci.

Dobrze ze ty masz szacunek do obcej kobiety o której gowno wiesz ale wiesz ze nie ma bolca bo jest zła. 

2 minuty temu, Poetka napisał:

To zostań naszą panią przedszkolanką. Fartuszek z gołą ... konieczny

I groch do wysypania w kącie, by się Wam wygodnie klęczało.

Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

I groch do wysypania w kącie, by się Wam wygodnie klęczało.

Zero fantazji

Dobrze ze ty masz szacunek do obcej kobiety o której gowno wiesz ale wiesz ze nie ma bolca bo jest zła. 

co ty pierd......olisz? 

Jadę po facetach jak i kobietach, zwłaszcza jak wymagają sami nic nie oferując w zamian.

co ty pierd......olisz? 

Jadę po facetach jak i kobietach, zwłaszcza jak wymagają sami nic nie oferując w zamian.

Nie przypominam sobie abym rozmawiała z tobą o moich wymaganiach i zadaniach wobec facetów. To ty mi prdolisz i wypominasz brak faceta a chooja o mnie wiesz jelopie. 

Nie przypominam sobie abym rozmawiała z tobą o moich wymaganiach i zadaniach wobec facetów. To ty mi prdolisz i wypominasz brak faceta a chooja o mnie wiesz jelopie. 

Przecież widze co tu piszesz bezmózgu  ułański.

Przecież widze co tu piszesz bezmózgu  ułański.

Dobra widać ze ciężki przypadek z ciebie wiec nie będę się więcej pruć i wrzucam ignora. 

2 minuty temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Dobra widać ze ciężki przypadek z ciebie wiec nie będę się więcej pruć i wrzucam ignora. 

No w końcu ile można było czekać na to 😏

36 minut temu, Niby normalny napisał:

"chodzą  ze sobą" to dzieciaki w podstawówce i w LO...

ja mam 29 lat i nie zamierzam tracić czas na faceta, który będzie potrzebował 5 lat na przemyślenie czy chce dzieci.

1 minutę temu, kejtred napisał:

ja mam 29 lat i nie zamierzam tracić czas na faceta, który będzie potrzebował 5 lat na przemyślenie czy chce dzieci.

5 lat to jest czy chce mieć z TOBĄ dzieci.

7 minut temu, kejtred napisał:

Najczęściej kobiety które czekają latami na decyzje faceta odnośnie ślubu i dzieci kończą z ręka w dupje a facet odchodzi i zapładnia inna w ciągu pol roku. 

2 minuty temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Najczęściej kobiety które czekają latami na decyzje faceta odnośnie ślubu i dzieci kończą z ręka w dupje a facet odchodzi i zapładnia inna w ciągu pol roku. 

prawda. 5 lat chodzenia z koleżanką ze studiów,...potem nowa praca, romans z koleżanką z pracy i tup tup ślub w pół roku.

2 godziny temu, Mizo napisał:

Mężczyźni też nie kierują się uczuciami

Faceci chcą mieć jak najlepsze laski i super seks

Nie generalizuj. Ja kieruję się uczuciami, na seksie mi nie zależy, a co mi po "najlepszej lasce", jeśli będzie np. pusta i wredna?

1 godzinę temu, kejtred napisał:

Facet ma mnie pociągać i ma być zaradny na tyle finansowo by był w stanie sam utrzymać rodzinę "w razie w". Tyle. 

A co jeśli dobrze zarabia, ale straci pracę i "w razie w" to ty będziesz musiała go utrzymywać?

Dnia 2.12.2020 o 09:45, downhill napisał:

przykładowo facet przy którym serce bije mocniej i w ogóle emocje nie z tej ziemii, ale zarabia średnio, przeciętnie itp vs drugi nie podoba sie do końca, nie ma tego Wow ale ma hajs stać go na wlasna chate itp

Kogo wybiera przeciętna kobieta? 

Dla mnie kryterium, że "facet przy którym serce bije mocniej" jest przereklamowane. W sensie takie zauroczenie szybciutko pryska. Nie wybrałabym faceta na partnera tylko dlatego, że czuję pociąg. btw. pociąg fizyczny szybko znika, jak facet ma pusto w głowie, albo się zachowuje niedojrzale.

Zakładając, że masz na myśli biednego, ale mądrego życiowo, wspierającego, otaczającego mnie swoim ciepłem - to wtedy moje pikające serduszko wygrywa 🙂 Ale ... to nie znaczy, że on może być biedny i koniec. Oczekuję od partnera, że będzie miał jakieś swoje ambicje, mogą one być skromne - np. od słabych zarobków do przeciętnych, ale fajnie jakby miał jakiś plan na siebie a nie żył z dnia na dzień jak student.

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się