Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bambiś

Wypadanie włosów

Polecane posty

Witajcie:classic_happy:, od sierpnia brałam tabletki antykoncepcyjne na trądzik " axia " na początku listopada je odstawiłam, bo nie widziałam efektu jaki mi obiecano przez ginekologa jak i innych ludzi co brali też tabletki  anty na trądzik .. Dermatolog przepisała mi epiduo forte i to mi  pomogło, a tabletkami nie chciałam się truć.. Jak nie widziałam efektów a też źle się czułam po nich .Od tamtego czasu wypadają mi strasznie włosy boję się ich dotknąć żeby wszystkie mi nie wyleciały są sianowate nie takie jakie były wcześniej! ,biorę tabletki Naturell silica (3tyg) a włosy jak lecą tak lecą.. Jestem Załamana nie wiem co mam robić pije herbatę z skrzypu polnego i pokrzywy od wczoraj.. podcinam regularnie czy, któraś z was też tak miała po tabletkach? Oczywiście włosy wypadały mi w normalnych ilościach kiedy nie brałam tych tabletek  więc pewnie to jest przyczyną :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja schudłam 15 kg w wyniku choroby,i bardzo wypadały mi włosy,podczas mycia wypadały garściami. Ze swojej strony mogę polecić szampon Dermena. Coś cudownego! Dziś moje włosy są mocne i nie wypadają .Szampon można kupić w aptece,w sklepach raczej go nie ma. Nie jest tani bo buteleczka 200 ml kosztuje w aptece ok 30 zł,ale na Allegro można kupić taniej. Jest ich kilka rodzajów, więc musisz wybrać ten przeciw wypadaniu włosów,do tego odżywkę ( bo też jest z tej serii) i na pewno będziesz się cieszyć zdrowymi włosami. Naprawdę polecam. Też brałam tabletki,ale nic to nie dało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×