Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kardulaki

Jestem od wczoraj chora na covid i dzisiaj mi podziękowali w pracy

Polecane posty

aha-te kwoty w ogłoszeniach o pracę to kwoty brutto, więc jak jest 2600tzn., że na rękę właśnie 1920 zł z groszami. Też nie mam węchu i smaku, ale już tak miałam. Co do mieszkania-jest taka siostra Chmielewska, poszukaj w necie, może ona coś doradzi. No i MOPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze im się własne dziecko sprzykrzy, spokojna głowa.  Co nie znaczy, że zadzwonią, bo oni specjalnie zrobili Ci awanturę. Mobbingujący pracodawcy też robią takie jazdy. Jak się miało dziecko wybawione przez kogoś to pokazywali rogi a z dzieckiem jest masa niewygód. Oni myślą, że władują je potem do przedszkola na całe dnie (ciekawe tylko jak, skoro już teraz wiadomo, że dzieci mimo braku objawów mają potem ten zespół pozapalny). Ale to już jest problem tych ludzi. A epidemia nie wygasa. Wolałabym sprzątać w jakimś przedszkolu niż mieć coś wspólnego z takimi kanaliami. A z tym doświadczeniem byś znalazła pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Szatan z 666 klasy napisał:

Wniosek oczywisty-nie chodzić na "testy".

był przypał bo wysyłali wode, coca cole i krew kozy, wychodziły wyniki "pozytywne", to dopiero komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem coś w tym stylu ale to  o oleju.Dlatego do konowałów podchodzę tak jak do tych od pavulonu.Tylko jak jest konieczne czyli wyłącznie zatrucia i sprawy chirurgiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×