Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kardulaki

Jestem od wczoraj chora na covid i dzisiaj mi podziękowali w pracy

Polecane posty

1 godzinę temu, Blondynka35 napisał:

Wiesz może powiedz rodzinie, może oni Ci coś pożyczą. Rozumiem, że nie chcesz mówić, bo wiele razy miałam dokładnie tak samo, że wolałam się męczyć niż poprosić o pomoc. Ale teraz jesteś w naprawdę trudnej sytuacji, praktycznie na tę chwilę bez wyjścia, może np. rodzeństwo by Ci coś pożyczyło. Jak wyzdrowiejesz to na pewno znajdziesz pracę, to byś im powoli oddała.

Dużo rad dostałaś, żeby walczyć, że prawo jest po Twojej stronie, ale niby jak masz to zrobić w sytuacji, w której się znajdujesz. Ludziom łatwo się mówić, że PIP wezwać ZUS itp., ale czy to jest takie proste, gdy się jest na kwarantannie i do tego w naprawdę trudnej sytuacji. Wydaje mi się, że nie umieją zrozumieć, bo są w zupełnie innej sytuacji, mają duże wsparcie od bliskich i im się wydaje, że to tak szybko i łatwo się da prawników pokonać.

A tak w ogóle to jak się czujesz przy covid?

Nie będę pożyczać od rodziny bo tylko od brata mogłabym a u niego jeszcze mam dług zresztą  tylko  mama pyta jak się czuje i moi znajomi tutaj ,a siostry nawet nie zapytają.  Czuje  się ok nie mam gorączki tylko kataru brak powonienia ale dzisiaj trochę podźwigałam i zaczęły się zawroty głowy, nudności, biegunka  itp czyli jednak wirus siedzi...Sąsiadka mi robi zakupy także jest ok nie jestem sama.

Od kanalii trzeba wiać nawet ze stratą. Tylko się z kanaliami nie brataj, jak potem zadzwonią, że im dziecko marudzi za Tobą..chyba,że zapłacą za ten zaległy urlop, ale to też bym się nie pchała. Bo oni będą kombinować zawsze i zawsze próbować oszukać.  Potraktuj to jako nauczkę. CV powysyłaj. A o kwocie wolnej od zajęć komorniczych poczytaj sobie w necie. Te 1920zł. na rękę to zarobisz legalnie ze składkami.

A Twoja rodzina-nie obraź się- niech się weźmie za regulowanie swoich spraw a nie obarcza Cię problemami. Bo bez tych ich problemów byś nie miała tej całej masakry i miałabyś siłę psychiczną podejmować inicjatywę w swojej sprawie.  Ludzie w tym kraju przez ostatnie 20lat borykają się z takimi sytuacjami na rynku pracy, w Unii jesteśmy krajem o najwiekszym procencie emigrantów zarobkowych.

5 minut temu, achtoja napisał:

Od kanalii trzeba wiać nawet ze stratą. Tylko się z kanaliami nie brataj, jak potem zadzwonią, że im dziecko marudzi za Tobą..chyba,że zapłacą za ten zaległy urlop, ale to też bym się nie pchała. Bo oni będą kombinować zawsze i zawsze próbować oszukać.  Potraktuj to jako nauczkę. CV powysyłaj. A o kwocie wolnej od zajęć komorniczych poczytaj sobie w necie. Te 1920zł. na rękę to zarobisz legalnie ze składkami.

Hehe nie napewno nie będą dzwonić bo ta kłótnia była wywołana po to żeby się mnie pozbyć bo skoro w grudniu nie byłoby mnie a musieliby płacić to woleli wywołać burzę bo oni wyprowadzają sie i od marca mała idzie do przedszkola.Dlatego te dwa miesiące sobie poradzą bo i tak pracują zdanie. 

aha-te kwoty w ogłoszeniach o pracę to kwoty brutto, więc jak jest 2600tzn., że na rękę właśnie 1920 zł z groszami. Też nie mam węchu i smaku, ale już tak miałam. Co do mieszkania-jest taka siostra Chmielewska, poszukaj w necie, może ona coś doradzi. No i MOPS.

Jeszcze im się własne dziecko sprzykrzy, spokojna głowa.  Co nie znaczy, że zadzwonią, bo oni specjalnie zrobili Ci awanturę. Mobbingujący pracodawcy też robią takie jazdy. Jak się miało dziecko wybawione przez kogoś to pokazywali rogi a z dzieckiem jest masa niewygód. Oni myślą, że władują je potem do przedszkola na całe dnie (ciekawe tylko jak, skoro już teraz wiadomo, że dzieci mimo braku objawów mają potem ten zespół pozapalny). Ale to już jest problem tych ludzi. A epidemia nie wygasa. Wolałabym sprzątać w jakimś przedszkolu niż mieć coś wspólnego z takimi kanaliami. A z tym doświadczeniem byś znalazła pracę.

55 minut temu, Szatan z 666 klasy napisał:

Wniosek oczywisty-nie chodzić na "testy".

był przypał bo wysyłali wode, coca cole i krew kozy, wychodziły wyniki "pozytywne", to dopiero komedia

Ja czytałem coś w tym stylu ale to  o oleju.Dlatego do konowałów podchodzę tak jak do tych od pavulonu.Tylko jak jest konieczne czyli wyłącznie zatrucia i sprawy chirurgiczne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się