Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcelina.nk1234

Szampon koloryzujący Palette 24 mycia jak zmyć? Pomóżcie :(

Polecane posty

Mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz. Nie podoba mi się i nie pasuje do mnie, dlatego w końcu po 20 latach postanowiłam zmienić kolor. Nie chciałam jednak mieć odrostów więc postawiłam na szampon koloryzujący. 

Miesiąc temu pomalowałam szamponem z Palette kolor czekoladowy brąz. Trzymałam tyle ile było na opakowaniu. Wyszedł czarny z przebłyskami brązu, ale się tym nie przejęłam, bo źle nie wygladalam choć był trochę za ciemny. Po okolo miesięca i chyba 20 myciach mam w końcu na włosach upragniony czekoladowy brąz (albo nawet i trochę jaśniejszy) ale też mam duże odrosty (1.5cm) które to chciałam uniknąć. 

Jak mogę zmyć ten szampon i czy się zmyje do końca? Mam długie włosy i sobie nie wyobrażam czekać kilka lat aż mi zejdzie. 

Ps. Zanim kupiłam to pytałam znajomych i zachwalali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Paleta jest mocna. Nawet jako szampon. W dodatku brązy zawsze wychodzą bardzo ciemno. Nic nie zrobisz. Pozostaje nakładać jaśniejszy odcień na odrosty np kasztanowy brąz, kasztan.  

Edytowano przez PNINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 godziny temu, Marcelina.nk1234 napisał:

?

Możesz jeszcze ściągnąć kolor u fryzjera.

Szampon Marion jest lżejszy To znaczy pogorszył się i schodzi szybko.

Edytowano przez PNINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PNINA napisał:

Możesz jeszcze ściągnąć kolor u fryzjera.

Szampon Marion jest lżejszy To znaczy pogorszył się i schodzi szybko.

dziękuję za odpowiedź. Chyba ściągnę kolor u fryzjera. W ten sposób szybciej wrócę do swojego koloru. 

Ale co za kłamstwa że niby, 24 mycia i schodzi. Nie wiem na kogo jestem bardziej wkurzona. Na producenta czy znajome które zataily tą informację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×