Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aneczkalsm

Nie potrafię olać faceta który mi się podoba

Polecane posty

Witam. Mam 27 lat. 4 lata mieszkałam za granicą w tym 2 w Czechach. W pracy poznałam faceta który jest Słowakiem. Dawał mi sygnały że mu się podobam, pisaliśmy, spotykaliśmy się. Okazało się że za moimi plecami spotyka się z Czeszką która jest od niego starsza i jest alkoholiczka. Mnie oklamywal że już jej nie kocha, że ona do niego przychodzi robic mu awantury, wyzywał ją od najgorszych. Mówił że mnie kocha, że mu zależy na mnie a do niej mowił że ja jestem polską kur.wą i że on mnie nie chce. Ona przychodziła do niego prawie codziennie. Któregoś dnia przyszła do mnie i pokazała mi wszystkie dowody na to że on mnie okłamuje. Były to filmiki z aktualną datą i godziną kiedy ona u niego jest, wiadomości na messengerze w których pisał że on ją kocha a mnie nie chce. Po jakimś czasie stwierdził że on kocha nas obie i że nie wie czego chce i że musi wszystko przemyśleć. Myślał w taki sposób że ona przychodziła do niego na romantyczne kolacje. Wszystko wstawiała na Facebooka. On do mnie pisał za każdym razem kiedy ona go olewała że chce być ze mną że z nią juz wszystko skończone a na drugi dzień miedzy nimi znowu była wielka miłość. I tak w kółko. Ja zdążyłam się zakochać i nie potrafię o nim zapomnieć pomimo tego że pisząc z nim ostatnio on oznajmił ze nic do mnie nie czuje i ze możemy być tylko przyjaciółmi. Ja nie potrafię się z tym pogodzić. Może ktoś coś doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, aneczkalsm napisał:

Może ktoś coś doradzi?

Usiądź spokojnie, napij się herbaty. Zajmij się swoim hobby lub czymś co sprawia Ci przyjemność. Idź na lodowisko albo spacer. Nawet nie spostrzeżesz się kiedy miną dwa lata i zapomnisz o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro on nie chce to nic z tego nie będzie! Zajmij się sobą a kiedyś Ci przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×