Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

czy to nie jest dziwne że...?

Polecane posty

Mam 29lat i przyznam szczerze ze lubie kobiety starsze po 30stce badzi 40lat 🙂 czy to jest dziwne cos złego? Bo chyba wydaje mi sie ze w dzieisjeszych czasach to nie jest nic sensacyjnego i chyba sa kobiety w wieku 30paru lat badz i po 40 ktore lubie młodszych facetów. Oczywiscie tez lubie rowniesniczki kobiety w wieku 27-30lat 😉 ale nie wiem czemu kreca mnie kobiety starsze i wydaje mi sie ze sa bardziej atrakcyjne sexy no i mądre konkretne wiedza czego chcca potrafia się zachować. Jak o tym sądzicie? Czy moze któras tutaj się wypowie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, agent of Asgard napisał:

Kobieta po 30 to w zasadzie Twoja rówieśnica. 😈 Bo ja wiem, czy zawsze starszy znaczy mądrzejszy? Niekoniecznie.

no tak zgadzam się, owszem nie zawsze jest tak ze starszy znaczy madrzejszy ale ja sie wyrazilem swoja opinie co mysle o kobietach po 30stce 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie o tyle starsze to chyba nic nadzwyczajnego , jak byś wolał 20 lat starsze to by było już jak dla mnie trochę dziwne a tak to wszystko moim zdaniem ok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Elciaa29 napisał:

W sumie o tyle starsze to chyba nic nadzwyczajnego , jak byś wolał 20 lat starsze to by było już jak dla mnie trochę dziwne a tak to wszystko moim zdaniem ok 😉

Mówie ze lubie też równieśniczki 26-30lat jak i starsze. Nie no az tak za daleko to nie. 15lat to juz przesada ale mysle ze 7-8-10 11to jeszcze moze być 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, kosmol91 napisał:

Mówie ze lubie też równieśniczki 26-30lat jak i starsze. Nie no az tak za daleko to nie. 15lat to juz przesada ale mysle ze 7-8-10 11to jeszcze moze być 😉 

No to raczej dziwne to nie jest , normalne bym powiedziała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Kobieta po 30 to w zasadzie Twoja rówieśnica. 😈 Bo ja wiem, czy zawsze starszy znaczy mądrzejszy? Niekoniecznie.

🙃👋

Życiowo może być. Lecz nie musi...

Loteria 🏴☠️😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

No to raczej dziwne to nie jest , normalne bym powiedziała 😉

no to spoko 😉 a jak Ty sie masz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kosmol91 napisał:

no to spoko 😉 a jak Ty sie masz ? 

A dzięki nawet trochę lepiej niż ostatnio 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Elciaa29 napisał:

A dzięki nawet trochę lepiej niż ostatnio 🙂

No to fajnie 😉  ze lepiej jest, a u mnie tez nie co lepiej chodz bez szału i intesywnie u mnie szybko czas mi leci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kosmol91 napisał:

No to fajnie 😉  ze lepiej jest, a u mnie tez nie co lepiej chodz bez szału i intesywnie u mnie szybko czas mi leci. 

Ten rok to w ogóle zleciał nie wiadomo kiedy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elciaa29 napisał:

Ten rok to w ogóle zleciał nie wiadomo kiedy 😉

No zgadza sie szybko, ale czas leci szybko jak się ma zajecia robote itp. A mozesz mi powiedziec to Ty masz 29lat tez ? 🙂  a tak co do tematu chyba sa kobiety w wieku 35-40lat ktore lubia młodszych ... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kosmol91 napisał:

No zgadza sie szybko, ale czas leci szybko jak się ma zajecia robote itp. A mozesz mi powiedziec to Ty masz 29lat tez ? 🙂  a tak co do tematu chyba sa kobiety w wieku 35-40lat ktore lubia młodszych ... 😉 

Ja niedawno 30 skończyłam , 29 mam w nicku bo jak zakładałam tu konto tyle miałam , napewno jakieś są , ostatnio temat był o tym czy kobiety wolą starszych czy młodszych i dużo osób tam się wypowiedziało.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Elciaa29 napisał:

Ja niedawno 30 skończyłam , 29 mam w nicku bo jak zakładałam tu konto tyle miałam , napewno jakieś są , ostatnio temat był o tym czy kobiety wolą starszych czy młodszych i dużo osób tam się wypowiedziało.

No to jakich wola kobiety facetów? Bo gdzies z filmiku sie wypowiadały takie dwie Panie ze młodszych 😉 , a Ty jakich wolisz jesli mozesz powiedziec ? 😉  przepraszam że to powiem i w kazdym razie Ciebie tez mozna zaliczyc już do kobiet tej grupy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie drogie Panie jesli jestescie w wieku 30-40 lat badz i po 40stce nie czujcie sie źle staro 😉 bo mysle ze taki okres wiekowy jest dla was wspaniały 😉  dzisiejszych czasach uwazam ze kobiety po 30stce sa bardziej atrakcyjne sexy ladniejsze niz w wieku 20 22 25lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kosmol91 napisał:

No to jakich wola kobiety facetów? Bo gdzies z filmiku sie wypowiadały takie dwie Panie ze młodszych 😉 , a Ty jakich wolisz jesli mozesz powiedziec ? 😉  przepraszam że to powiem i w kazdym razie Ciebie tez mozna zaliczyc już do kobiet tej grupy 😉 

Z wypowiedzi wynikało że do skończenia około 30 lat kobiety raczej nie wybierają młodszych , później z czasem już prędzej . A ja zawsze miałam starszych partnerów , niewiele bo 3 do 5 lat starszych , w każdym razie na tą chwilę jak był by niewiele młodszy to mogła bym się zastanowić 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Z wypowiedzi wynikało że do skończenia około 30 lat kobiety raczej nie wybierają młodszych , później z czasem już prędzej . A ja zawsze miałam starszych partnerów , niewiele bo 3 do 5 lat starszych , w każdym razie na tą chwilę jak był by niewiele młodszy to mogła bym się zastanowić 😉

No to dobrze 😉  w kazdym razie chyba nie duzo młodszy jestem od Ciebie 😉  no chyba to jest prawda że kobiety do 30 raczej wola rowniesników lub starszych a po 30stce bardziej młodszych 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, P r z e m napisał:

ja jestem tylko rok młodszy

Wiem Przemysław 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kosmol91 napisał:

No to dobrze 😉  w kazdym razie chyba nie duzo młodszy jestem od Ciebie 😉  no chyba to jest prawda że kobiety do 30 raczej wola rowniesników lub starszych a po 30stce bardziej młodszych 😉 

Tak bo te przed 30 z chłopakiem młodszym od siebie mogła by nie mieć wspólnych tematów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, P r z e m napisał:

a jakie może mieć wspólne tematy kobieta i mężczyzna oprócz seksu?

Nie wiem czy żartujesz teraz czy mówisz poważnie , a zainteresowania , światopogląd itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, P r z e m napisał:

wybacz nigdy nie byłem w związku i nie wiedziałem

Nie tylko w związku ale też znajomi bądź kolega z koleżanką jakieś tematy muszą mieć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze dyskusja się rozkręciła 😉 no wlasnie tez kolega z kolezanka musza mieć jakieś wspolne tematy 😉 nie tylko o seksie 😉  a tak nie wiem czemu mnie kreca kobiety starsze ale rowniesniczki tez lubie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Elciaa29 napisał:

Czyli mentalnie jesteś pare lat starszy 😉

a czemu tak uwazasz 😉 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kosmol91 napisał:

a czemu tak uwazasz 😉 ?

No jeżeli lepiej się dogadujesz z kobietami starszymi od siebie to na to wychodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

No jeżeli lepiej się dogadujesz z kobietami starszymi od siebie to na to wychodzi 😉

ale to chyba dobrze? Wedlug mnie dlaczego jesli takiego facetowi młodemu ok 30lat podoba mu się kobieta starsza np 35lat czy nawet i 40lat to ma ja nie podrywać nie zagadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kosmol91 napisał:

ale to chyba dobrze? Wedlug mnie dlaczego jesli takiego facetowi młodemu ok 30lat podoba mu się kobieta starsza np 35lat czy nawet i 40lat to ma ja nie podrywać nie zagadywać.

Dobrze , ja nie powiedziałam że źle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Elciaa29 napisał:

Dobrze , ja nie powiedziałam że źle 🙂

nie no spoko 😉 nie uwazam ze tak myslisz. Powiedziałas tylko co uwazasz  😉  w kazdym razie nie czujcie sie kobiety w takim wieku po 30stce staro czy 40lat bo to dobry wiek dla was 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×