Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

czy to nie jest dziwne że...?

Polecane posty

3 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Nie najgorzej , ostatnio więcej wychodze z domu to pewnie dlatego mi się humor poprawił 🙂

no to dobrze ze lepiej 😉  ja teraz mniej wychodzilem bo niestety mam nauke zdalna jak wiadomo ale teraz bedzie mniec luzniej wiec bede wiecej wychodził bo wiesz zwariować mozna 😉  a tak wiem ze kobiet o wiek nie powinno sie pytac ale mozesz mi powiedziec bo juz jestes kobieta po 30stce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MewaNaUrlopie napisał:

No znam kilka małżeństw, w których mąż jest młodszy od żony o 7-9lat i są szczęśliwi;)

 

 

no i widzisz, ponoc takie zwiazki wbrew pozorom sa szczesliwsze.  Mysle ze najwazniejsze jest zaufanie szczerosc uczciwosc i by sie dogadywali. Dlaczego jesli takiemu mlodemu facetowi jak janp. w wieku 28-30 lat podoba sie jakas kobieta w wieku 35-36lat lub nawet np 42lat to ma kobiety takiej nie podrywac nie zgadac do niej i nie zapraszac ja na kawe 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Elciaa29 napisał:

Nie najgorzej , ostatnio więcej wychodze z domu to pewnie dlatego mi się humor poprawił 🙂

To moze ja teraz Ciebie bede musiał pocieszać 😉  😉 skoro jak kiedys Ty mnie pocieszalas jak byłem smutny  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kosmol91 napisał:

no to dobrze ze lepiej 😉  ja teraz mniej wychodzilem bo niestety mam nauke zdalna jak wiadomo ale teraz bedzie mniec luzniej wiec bede wiecej wychodził bo wiesz zwariować mozna 😉  a tak wiem ze kobiet o wiek nie powinno sie pytac ale mozesz mi powiedziec bo juz jestes kobieta po 30stce ? 

30 skończyłam 3 msc temu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Elciaa29 napisał:

30 skończyłam 3 msc temu 🙂

To 30stka fajny wiek, i mysle ze dobre lata beda 😉  i niech ta 30stka bedzie szczesliwa dla Ciebie. nie czuj się staro bo dobre lata sie zaczynaja wiesz mowi sie ze zycie zaczyna sie po 30stce 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kosmol91 napisał:

To 30stka fajny wiek, i mysle ze dobre lata beda 😉  i niech ta 30stka bedzie szczesliwa dla Ciebie. nie czuj się staro bo dobre lata sie zaczynaja wiesz mowi sie ze zycie zaczyna sie po 30stce 😉 

Dzięki , ale ja nie staro nie czuję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kosmol91 napisał:

no i widzisz, ponoc takie zwiazki wbrew pozorom sa szczesliwsze.  Mysle ze najwazniejsze jest zaufanie szczerosc uczciwosc i by sie dogadywali. Dlaczego jesli takiemu mlodemu facetowi jak janp. w wieku 28-30 lat podoba sie jakas kobieta w wieku 35-36lat lub nawet np 42lat to ma kobiety takiej nie podrywac nie zgadac do niej i nie zapraszac ja na kawe 😉 

Zagadujesz i zapraszasz na kawę kogo chcesz i tyle w temacie;)

Związek tworzysz też z kimś, kto Tobie odpowiada, a nie sąsiadce, mamie, cioci czy psu. Ot, nie ma co nad tym rozmyślac:p

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak czy dzisiejszych czasach duzo moze byc kobiet w wieku 30-40 lat ktore sa singielkami? badz kobiety 40latki ? no i gdzie takie kobiety mozna spotkać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kosmol91 napisał:

a tak czy dzisiejszych czasach duzo moze byc kobiet w wieku 30-40 lat ktore sa singielkami? badz kobiety 40latki ? no i gdzie takie kobiety mozna spotkać ? 

Jest trochę kobiet w takim wieku wolnych , lecz najczęściej są one już po przejściach , po rozwodzie i duża część ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Elciaa29 napisał:

Jest trochę kobiet w takim wieku wolnych , lecz najczęściej są one już po przejściach , po rozwodzie i duża część ma dzieci.

No zgadza się, ale raczej kobiet po 30stce singielek jest duzo dzisiejszych czasach to normalka nie to co dawniej że stara panna te czasy juz mineły.  Owszem sa tez samotne matki, ale mi tez chodzilo o takie kobiety 30-40lat badz i po 40 ktore sa po rozwodzie badz po przejsciach jakis zwiazkach a obecnie na ta chwilke sa singielkami 😉 moze na priv pogadajmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos wie gdzie mozna poznac spotkac takie kobiety w wieku 30 paru lat do 40+ lat które lubia młodszych facetów i są singielkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×