Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mario68

Gdzie kupie normalne spodnie ?

Polecane posty

Cześć,  czy ktoś może mi polecić jakiś sklep ze spodniami w "normalnym" rozmiarze? Niestety w zadne sieciówkowe spodnie się już nie mieszczę, chyba celowo zaniżają rozmiary. 

Poszukuje jakichś zwykłych jeansów w które się zmieszczę, obecnie mam w pasie 120 cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żebyś przejrzała ofertę sklepu crossjeans.pl. Mają wiele rozmiarów. Na stronie jest również informacja, o możliwości kontaktu w przypadku nie znalezienia odpowiedniego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2020 o 10:43, Mario68 napisał:

Cześć,  czy ktoś może mi polecić jakiś sklep ze spodniami w "normalnym" rozmiarze?

Przecież szukasz w nienormalnym. Z tego co pamiętam w Lidl miewają takie pantalony. Leżą i nikt nie kupuje. Sam często na nie wpadłałem zawiedziony. I w C&A chyba też jest taki dział? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszperać w Cross Jeansie, sama mam problem jeśli chodzi o dobór w pasie, a tam zawsze coś znajduję i to nie za kosmiczną cenę, w dodatku też z dobrego materiału nie tandety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne są też spodnie na texasclub.pl Ja ostatnio kupiłam jeansowe spodnie Judy z Cross Jeansu tam. Dobrze leżą na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×