Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
markuson14

Odrzucenie w chorobie

Polecane posty

Może komuś w przyszłości to pomoże. Ostatecznie sprawa skończyła się w ten sposób, iż zadzwoniłem po tym jak w poprzedni weekend zobaczyłem, kilka ciekawych relacji z imprez itp. Rozmowa była dość sztywna, jedyne informacje jakie uzyskałem to ze w następnych dniach idzie na badania i odda mi klucze jeżeli bede w mieszkaniu a jeżeli nie to wrzuci do skrzynki po zabraniu swoich rzeczy. Tkniety sumienie poprosiłem następnego dnia o szczera rozmowę na co dostałem odpowiedz, ze możemy porozmawiać. I tu sytuacja znowu robi sie irracjonalna, dzwoniłem dwukrotnie żeby się umówić oraz napisałem kiedy mam taka mozliwosc w następnych dniach, nie dostałem ani odpowiedzi, ani nie zjawiła się po swoje rzeczy. Nie ukrywam, iż lekko się przestraszyłem ze być może została po tych badanych w szpitalu. Otoz nic bardziej mylnego, w piątek kolejna impreza a dzisiaj następny wyjazd. Kontaktu dalej brak. Niestety, ale przez to wszystko przestałem wierzyć w jej rzekomą chorobę. Sam nie wiem co z tym wszystkim zrobić, odbijam się od ściany juz prawie miesiąc. Zbliżają się jej urodziny, zdecydowałem jednak, iz kolejnych ruchów nie wykonuje aby nie wyjść na desperata i zachować resztke szacunku do siebie. Nie oceniam i nie stawiam wyroków, ale bolesne jest to iż mówi o badaniach, zdając sobie sprawę z tego, iż przejmuje się tym, a po tym następuje cisza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bimba napisał:

Czyżby Bimba znowu miała rację?

Być może 🙂 napewno natomiast zostałem sam z kotem, korpo i nowymi doświadczeniami życiowymi, co nie do końca jest takie złe 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2020 o 19:12, markuson14 napisał:

Być może 🙂 napewno natomiast zostałem sam z kotem, korpo i nowymi doświadczeniami życiowymi, co nie do końca jest takie złe 😉 

Teraz przynajmniej wiesz na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2020 o 02:39, Poetka napisał:

 Jak się jest twardą kobietą, która szła jak burza przez życie i która nie znosi uczucia bycia słabą to walczysz o to żeby zachować godność i zaciskasz zęby nawet jeśli powinnaś płakać.

Nie ma twardych ludzi. Są tylko ludzie młodzi i głupi, którzy żyją w iluzji, że mogą wszystko. Otóż nie mogą wszystkiego. Iluzja, że mogę wszystko jest zawsze do czasu. A upływ czasu lub odmawianie posłuszeństwa przez organizm uczą pokory.

Druga sprawa zależy jaka to jest choroba. Jeśli choroba w której można się poruszać no to spoko może sobie pozwolić na luksus "układania wszystkiego w główce". Albo jeśli nie można się poruszać, ale ma do pomocy mamusię i tatusia to można sobie pozwolić na luksus bycia sobie samemu. Gorzej mają ludzie, którzy nie mają na wyciągnięcie ręki mamuni i tatunia i nie mogą sie samodzielnie poruszać w szpitalu nawet do toalety. Zależy jaka to była relacja. Po opisie widać, że jednak słaba, a nawet bardzo słaba. Każda normalna dziewczyna w normalnym związku bez pozerstwa i gierek szuka wsparcia najbliższych w chorobie i jest to dla poważnych ludzi sprawa naturalna. Widocznie autor po prostu nie był najbliższy i tyle.

No końcu sie okazało, że dziewczyna sobie tak tylko palnęła o chorobie.  Nie chce jej sie po prostu kontynuować tej relacji i tyle. Ot tak ogólnie. Nawet w jej mniemaniu autor nie zasługuje na zerwanie oko w oko. Wygodniej jest zlać temat, bo tak to musiałaby sie tłumaczyć, a jej się nie chce po prostu. Mam nadzieje, że znajdziesz inną dziewczyne i nie będziesz tak głupi by sie dać zmanipulować jak jej sie nagle przypomni o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ja, w ogóle wcześniej, nie brałam pod uwagę tego, że to mogą być jakieś gierki. Przecież jeśli się chce być w związku, poważnym, gdzie mówione jest o zaręczynach i rodzeniu dzieci, to jeśli ktora strona się rozchoruje, to się człowiek wspiera, pomaga, szanuje. A nie gra w jakieś gry i zabawy. To co to, jakaś dziecinada? Dla zabicia wolnego czasu? Przecież to lepiej sobie darować te niby randki i wydumane problemy. Albo się szanujemy i nie robimy sobie  pod górkę, albo to koniec. Bo później, za jakiś czas, ten emocjonalny chaos doprowadzi Was na skraj związku, że też chce Wam się w to bawić. 

''emocjonalny chaos''

Tak właśnie jest. Oczywiście dużo zależy od tego jak rokuje pacjent. W przypadku ciężkiej choroby niełatwo myśleć o przyszłości. Gdy zwykły ból zęba czy spuchnięty staw kolanowy traktowany jest jak możliwość wznowy. Żyje się od wizyty do badania, od badania do wyników, od wyników do zastrzyku. Oczywiście można robić plany na przyszłość, ale lepiej nie rezerwować pokoju hotelowego przed urlopem, bo można stracić zaliczkę;) Do emocjonalnej huśtawki można przywyknąć. Ale ''gierki'' odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ale w tym konkretnym przypadku, okazało się, że nie ma żadnej choroby, że ona wspomniała , że jest chora. Ale nie była. Ze grała w jakieś gry z tym swoim chłopakiem.. Jak to się można pomylić, co do ludzi. Różne akcje widziałam, ale czegoś tak wyrahowanego nie. Bawiła się nim, jak szmaciana lalka. No ale czego spodziewać się po tak wyhodowanej dziewczynie. Starzy dali jeść i prali jej mózg na 1000 sposobów, no to ona nauczona doświadczeniem, poszła w świat i to samo zrobiła temu kawalierowi. Czym innym jest trwanie w chorobie, wsparcie, współczucie, troska o drugiego człowieka,, a czym innym zabawa i robienie sobie żartów z poważnych spraw i ludzi. Ohydna. Kabareciara.

Nie czytałam całego tematu... obrzydliwe zachowanie😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Przebudzony_w_dzień napisał:

Gorsze rzeczy się dzieją gdzie facet może być wrobiony nawet  w nieswoje dziecko, albo stracić dorobek życia. W przypadku autora wystarczyło pokojarzyć fakty z tego co opisywał aby się zorientować, że jest robiony w chüja.

Dokładnie.

Od początku to pisałam bo jej zachowanie było typowe dla manipulatorów.

Dziecko by się spostrzegło że dziewczyna realizuje plan przyspieszonego wyjścia za mąż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:
1 godzinę temu, Przebudzony_w_dzień napisał:

Ciągle to nie wydole nawet alarm, bo czasami wymaga konserwacji. Ale są momenty, że człowiek jest sam i ma spokój i czas aby sobie poukładać w głowie to co się wydarzyło i wtedy można wywnioskować, że coś się nie trzyma kupy. 😄 

Kobieta faceta też wyczuje a zwłaszcza kobieta jak ten kręci coś. Po zapachu, po zachowaniu i po całej masie szczegółów. Koleś z czystymi intencjami będzie spójny i tą samą odpowiedź da na pytanie w tym samym sensie ale w innej formie słownej. Bo wśród facetów też dużo oszustów można przypalić choćby w luźnej rozmowie.😄 Heh kürwa wychodzi na to, że ludzi nie tylko trzeba kontrolować, ale też i sprawdzać aby nie paść ofiarą. 

Olaboga! To męka pańska! 

Nikt Ci nie każe się męczyć.

Wchodzenie w związku nie jest obowiązkowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło półtorej miesiąca, dalej się nie odezwała, ani nie oddała kluczy, sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć, boli myśl o tym ze jesteś dla kogoś tak bardzo obojętny, nie odezwę do niej bo sensu to nie ma, tylko co z tymi kluczami... nie rozumiem tylko jednej rzeczy, jeżeli chce się skończyć jakaś relacje bez względu na powód to dlaczego nie zrobiła tego w klarowny sposób tylko takim wymijaniem, niedomówieniami, zostawieniem swoich rzeczy? Serio jest to dla mnie sytuacja w której nie czuje się komfortowo z takim niedomknieciem tego i mi siedzi to z tylu głowy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymień zamki, spakuj rzeczy i jej odeślij.

Żyj dalej i nie popełniaj starych błędów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

nie chce mi się wszystkiego czytać ale chłopie rozkminiasz co ona jak chce co nie chce itd. jak nie byla chora tylko klamala albo chciala cie poddac jakims iditycznym testom czy zmusic do czegos to olej szkoda czasu na wariatki jest pelno normalnych kobiet. jak była chora to trzeba zrozumieć ze nie chciała się sama z tym oswoić ludzie tu widze rozkminają czy może byłeś sknera czy nie byłes albo czy się chciałeś oświadczyć jakie to ma zanczenie albo pasujesz komuś albo nie, jak pasujesz to nie kombinuje nie testuje, a jak nie pasuje to chociażbyś na rzęsach tańczył to nic nie wskórasz a od wariatek trzeba uciekać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
8 minut temu, Bimba napisał:

Wymień zamki, spakuj rzeczy i jej odeślij.

Żyj dalej i nie popełniaj starych błędów. 

tak z ciekawości jakie on niby błedy popełnił bo za dużo stron żeby przebrnąć ale jestem ciekaw jakei można błedy popelnic jak konbieta sie zmywa bez slowa pod byle wykretem 😄 ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

byles z laska x czasu i cie nie okradła to dlaczego teraz by miala olej te klucze szkoda zamki wymieniać 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

no jak poszła czasowo bo chora to ja bym zrozumiał. z drugiej strony nie kuam jak mozna bez słowa, no ok pierwszy szok, ale później powinien minąc i jakieś wyjasnienia się nalezą. ciekawe jakby gośc załozył temat że miał cieżki czas poszedł w  ...u na dwa miesiące w siną dal i teraz chce wrócić co by kobiety powiedziały 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

nie wiem tez mi sie nie chce tyle czytac 😄 chyba nie wiadomo czy chora czy cos jej odwalilo 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wam się czytać więc szukacie frajera żeby wam streścił i wypisujecie komentarze nie znając sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
19 minut temu, BoniBluBąbel napisał:

No życie to nie film ze uciekasz a kijanu i tak cie goni.

ja tam lubię tę komedię 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
16 minut temu, Bimba napisał:

Nie chce wam się czytać więc szukacie frajera żeby wam streścił i wypisujecie komentarze nie znając sytuacji???

jeśli mam być szczery to tak autor jak szuka rady to móglby streścić 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
1 minutę temu, BoniBluBąbel napisał:

😭

muzka w filmie dobra akcja jest jeden z lepszych jak na komedie 😄 idealny na listopadowy wieczór 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
Przed chwilą, BoniBluBąbel napisał:

Poleć cos.

to samo mialem napisac nie wiem co to mozgojeby napisz co ci sie podoba to sie zastanowie czy znam cos podobnego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

masz chyba coś z psychola to jak lubisz o psycholach to polecam kalifat 😄 w ostatnich latach przerzuciłem sie na serialę to jedynie seriale moge polecic. the sinner, broadchurch, zaraz zerkne co tam ogladalem bo mam slaba pamiec juz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
2 minuty temu, BoniBluBąbel napisał:

Cos co ryje beret. Albo cos realistycznego chociaz. Dokumenty jakies.

odczep sie od kotów czy mezczyzna ktory nienawidził kotów jakos tak znajdziesz w necie to taki dokument. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

konkretniej napisz ja nie wiem co ryje beret mnie nic nie ryje jak ogladam. konkret podaj 3 jakies ciekawe wg ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
3 minuty temu, BoniBluBąbel napisał:

Bylo

klasyka gatunku "takiego pięknego syna urodziłam" 😄 marcina koszłaki nakrecił dokument o swojej rodzinie,  ale nie wiem czy znajdziesz bo to stary dokument tvp 😄 arizona to samo ale ty z przemkiem konwersujesz co dziennie to jakby arizone ogladac co wieczor 😄

 

 

Edytowano przez dobra zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
2 minuty temu, BoniBluBąbel napisał:

To ten. Obejrzę znowu 😅 o tym samym pomyslalam

tylko on ma arizone na wlasne zyczenie w przeciwienstwie do tych ludzi ale analogia jakas jest pewnie bedzie na youtube. 

dobra to teraz ty cos polec moze ja tez cos zobaczę 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

dzięki nie ogladalem.

delhi crime nie jest to dokument ale na faktach. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, BoniBluBąbel napisał:

Cos co ryje beret. Albo cos realistycznego chociaz. Dokumenty jakies.

Jak nie znasz to obejrzyj dokument o Waranasi mieście do którego pielgrzymują ludzie z całych Indii by zażywać rytualnych oczyszczających kąpieli w Gangesie tuż obok niedopalonych resztek zwłok, prochów i ścieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
Dnia 16.01.2021 o 20:59, variete napisał:

Jak nie znasz to obejrzyj dokument o Waranasi mieście do którego pielgrzymują ludzie z całych Indii by zażywać rytualnych oczyszczających kąpieli w Gangesie tuż obok niedopalonych resztek zwłok, prochów i ścieków.

ten

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×