Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martunia1994

Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

Polecane posty

4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Coś w tym złego? Każdy praktycznie kogo znam ma coś od rodziców. Garba można się dorobić przy minimalnej 2tys a nie kabrioleta.

Ten jej narkoman jest na tyle bezwstydny, ze jego dlug splacaja rodzice, nie on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Martunia1994 napisał:

Napisałam mu prawdę co o nim myśle ale pewnie już śpi wiec odczyta jutro i się zacznie 

Nic sie nie zacznie. Badz stanowcza, poblokuj go i zerwij wszelki kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno otwórz oczy. Samotna to Ty jesteś teraz. Zakończ to raz a porządnie. Im dłużej będziesz w tym związku tym więcej cierpienia doznasz z synem razem. 5 letnie dziecko rozumie o wiele więcej niż nam się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co domem poprzez zajmowanie się Domem jego dług się nie spłaci niestety jest zdrowym facetem młodym niech zarabia a nie sępi od rodziców nie uważsasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

No fajna jest ale do pracy znusza 😰

Pracuje od 20 roku życia a mam juz 29 wiec 9 lat stażu za mną a do emerytury tyle co i do śmierci 😂

Ale bynajmniej mam swoje mieszkanie i nie kupili mi rodzice tylko dołożyli 30% kwoty 

To zawsze jakieś osiągnięcie juz 😊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Martunia1994 napisał:

Wiesz co domem poprzez zajmowanie się Domem jego dług się nie spłaci niestety jest zdrowym facetem młodym niech zarabia a nie sępi od rodziców nie uważsasz ?

Rodzice odejdą z tego świata a on obudzi się z ręką w nocniku w kartonowym domku, kubeczkiem i napisem na kawałku kartonu...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mieszkam z rodzicami bo moja sytuacja finansowa nie pozwoli mi na wynajęcie mieszkania chociaż mam rodziców na poziomie to wstyd mi coś od nich brać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład miał urodziny dałam mu prezent No to on to pojedziemy coś zjeść a ze antek chciał mc to okey jedziemy na mc (romantycznie ) 🤣 i co nawet na urodziny nie umiał postawić nam tylko ja płaciłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzicom powiedz prawde o nim, ze cie wielokrotnie oklamal, zelzyl i jest uzalezniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Ja mam jeszcze 2 rodzeństwa i miałem wybór żeby przejąć cześć domu lub wybrać formę gotówki więc wybrałem pieniądze i od 20 roku życia dokładałem dodatkowo do rachunków itp 

Dlatego nie rozumiem jak można tak żyć na łasce rodziców. Ale tak jak było pisane ze mamusia jego atakuje to to jest jej wina tak jak wychowała tak ma tylko ze to on ucierpi na tym po ich śmierci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, bądź twarda. Zaczęłaś wylewać z siebie, to co siedziało w tobie od dawna. Pretensje i żale i dobrze. Zerwij. Nie daj się omamić pustymi zapewnieniami z jego strony a zapewniam, że takie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie No dzięki niemu mam iphona 11 którego nie chciałam ponieważ wziął na firmę której już nie ma i teraz No niestety kto go spłaca ja bo firmy nie ma przychodów tez nie i 300 na Msc muszę dać taki prezent mega 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On tez ma iphona tez 11 i do tego zegarek Apple i w sumie nasz abonament wynosi 750 zł ale ja płace tylko za swój mega prezent 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Martunia1994 napisał:

On tez ma iphona tez 11 i do tego zegarek Apple i w sumie nasz abonament wynosi 750 zł ale ja płace tylko za swój mega prezent 

Jak bylibyscie małżenstwem płaciłabyś też za jego gadżety 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja dokladalem dekade ale naprawdę brakowało. A znam przypadek zamoznej rodziny gdzie buty sobie rwał srubokretem żeby dostać nowe. Kto kombinuje ten szpanowal nowymi najkami w liceum.

Ty sie Lezaczek nie porownuj, bo Ty studiowales a to jest praca i pozniej ksztalciles sie i dorabiales juz sam na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wyrwie jakaś młoda co poleci na jego dobytek 🤣 gorzej potem w praktyce brzydki tez nie jest to może się odczepi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Martunia1994 napisał:

No nie ma w sumie mogę go załatwić płacić nie muszę ale jeżeli używam telefonu to płace 

Oddaj na święta teraz promocje telefon i abonament do 100zl ogarniesz i 200 w skarbonkę na laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×