Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martunia1994

Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

Polecane posty

Powiem ci Martunia, że trochę wtopiłaś. Przyjęłaś prezent za prawie 4 tysiące? Czy mówiłaś coś o honorze i o tym, że nie bierzesz od rodziców? Wiem, twoja naiwność. Za naiwność się płaci - 300 zł miesięcznie 😄 albo oddaje "prezent" kupującemu. Mega prezent - umowa kredytowa z ratami 300 zł 👍 Na twoim miejscu bym mu ten prezent oddała od razu, żeby sam spłacał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak oddam i tyle nie wiedziałam ze takie raty w sumie czego się spodziewałam ze bd mniejsze jednak Apple No niestety zapłacił 3 abonamenty No to wydał na mnie te 9 stówek teraz płace ja i gdzie tam koniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopnij go w tyłek, jeśli jet tak zatwardziałym leniem to raczej się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Audi No prezencik od starszych iphon No na kredycik a seksu to już od dzisiaj nie ma ale napewno sobie poradzi na głodzie chodzić nie bd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Martunia1994 napisał:

Audi No prezencik od starszych iphon No na kredycik a seksu to już od dzisiaj nie ma ale napewno sobie poradzi na głodzie chodzić nie bd 

Będzie Będzie prędzej Ty nie będziesz 

Żadna nie będzie chciała takiego lasera 

Renia mu zostanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak za darmo jak najbardziej bo jak się popsuje albo skasuje to nie boli bo przeciez się na to złotóweczki nie wyłożyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie, dlaczego? Jak wydasz cały hajs na modne logo to na całe skarpety już nie będzie i trzeba będzie na żebry do starych uderzyć, a kto odmówi synkowi w biedzie jak na skarpety nie ma? 😅

Leżak używa każda pare tylko raz i wyrzuca bo jest minimalist. Nie nadążasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, anonimkanimka20 napisał:

Nie ogarnie się. 28 lat, zdrowy (?) i pracy nie moze znalezc? A umie cos? Ma jakies wyksztalcenie?

Dziw, ze taki leniuch zwiazal sie z kobieta z dzieckiem. 

Dziwne? Pewnie tylko ona go chciała, a raczej jeszcze go chce. Każda która go poznała i zobaczyła jaki jest zaraz go kopnęła w cztery litery. A ona  boi się samotności, nie obraź się autorko, ale zalatuje desperacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×