Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
incell

Nie jestes obiektem seksualnym jestes skazany na wegetacje

Polecane posty

Nie masz sie z kim spotykac
Nie masz milosci
Nie masz seksu
Nie masz darmowego 3xK - kina kolacji kwiatów, drinków lub innych bajer 
Nie masz fajnej pracy
Nie jestes adorowany
Nie pojedziesz na fajna wycieczke
Nie zaśniesz słodko, ani nie poczujesz energii do życia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, incell napisał:

Nie masz sie z kim spotykac
Nie masz milosci
Nie masz seksu
Nie masz darmowego 3xK - kina kolacji kwiatów, drinków lub innych bajer 
Nie masz fajnej pracy
Nie jestes adorowany
Nie pojedziesz na fajna wycieczke
Nie zaśniesz słodko, ani nie poczujesz energii do życia

 

straszna deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ci powiem tak: nie mam znajomych,nie mam jeszcze mieszkania na wynajem,oprócz mojego partnera nie mam z kim rozmawiać, na żadne wycieczki za granicę nie chciałoby mi się nigdy wyjeżdżać zbytnio,miłość mi tylko partner okazuje,bo rodzina ma mnie w /d/u/p/i/e/,kina drinków,kolacji od chłopa nie potrzebuje chociaż sam chce ze mną czasem iść do kina i sam chętnie chce kolację robić ale zawsze również wychodzę z inicjatywą kolacji,bo na kino mnie nie stać (szczególnie przy tej sytuacji ceny biletów zdrożały),nie zasypiam słodko,gdy się z partnerem nie widzę, sensu do życia nie mam mieszkając z /d/e/b/i/a/m/i/ pod jednym dachem i czekać muszę aż szkole zawodową skończę i dopiero na wakacje w przyszłym roku będę mogła pójść do roboty. Bez związków da się obejść,samemu do kina możesz pójść, wypić sobie drinka w klubie czy barze możesz sam,zrobić kolację również sam możesz,jeśli chcesz być adorowany to się interesuj bardziej osobą która ci się podoba,bo od obojga wychodzi inicjatywa A nie tylko z jednej strony, na wakacje za granicą i wycieczki nie każdego stać, a więc alternatywą jest Youtube gdzie jest masę ludzi podróżujących po świecie,którzy opowiadają i robią bardzo ciekawe ujęcia widokowe na kraj/miasto w którym aktualnie przebywają, nie musisz mieć kolegów,żeby się spotykać, miłość wychodzi od obojga(jeśli jej bardzo pragniesz to zacznij się umawiać z kobietami z portali randkowych),jeśli nie pasuje ci praca-zmień ją,jeśli nie masz /s/e/k/s/u/ zawsze możesz skorzystać z usług pewnych pań za odpowiednią opłatą. Jeśli ci aktualne życie nie pasuje to rób coś co możesz zmienić w tym kierunku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, incell napisał:

Nie masz sie z kim spotykac
Nie masz milosci
Nie masz seksu
Nie masz darmowego 3xK - kina kolacji kwiatów, drinków lub innych bajer 
Nie masz fajnej pracy
Nie jestes adorowany
Nie pojedziesz na fajna wycieczke
Nie zaśniesz słodko, ani nie poczujesz energii do życia

 

Typowe podejście idealisty. 

Zapomniałeś całkowicie o pieniądzach. Ty naprawdę wierzysz, że ci w związkach, to mają taką siekanke jak w Twoich punktach? Serio wierzysz, że tych osób nie dotykają wypadki, choroby i cała masa innych problemów, bo są objęci jakimś ochronnym kloszem? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×