Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marzycielka Monika

Dziewczyny z tematu starania się o dzidziusia

Polecane posty

Hej dziewczyny 😁 Wpadam tutaj z małą aktualizacją, bo wczoraj byłam na wizycie u ginekologa i sprawa wygląda tak, że jeśli nie urodzę do 39 tc. to ze względu na cukrzycę lekarz skieruje mnie na wywołanie do szpitala. Zostało mi 10 dni do tego czasu.🙈 Zaczynam więc w domu generalne porządki, do tego herbata z liści malin i może nawet skuszę się na jakiś sex.😂 Co u was podziałało najlepiej? 😁 

• Like 5

3 godziny temu, AniaA. napisał:

Hej dziewczyny 😁 Wpadam tutaj z małą aktualizacją, bo wczoraj byłam na wizycie u ginekologa i sprawa wygląda tak, że jeśli nie urodzę do 39 tc. to ze względu na cukrzycę lekarz skieruje mnie na wywołanie do szpitala. Zostało mi 10 dni do tego czasu.🙈 Zaczynam więc w domu generalne porządki, do tego herbata z liści malin i może nawet skuszę się na jakiś sex.😂 Co u was podziałało najlepiej? 😁 

Hej❤️ Trzymam kciuki❤️ u mnie tez byl wywplywany, mí kazali cwiczyc na pilce, zeby pomoc Malemu sie obnizyc, ostatni sex w niedziele, w poniedzialek szpital, 1sza dawka zelu, Maly sie urodzil we wtorek 🙈😂❤️

• Like 1

7 godzin temu, AniaA. napisał:

Trzymam kciuki 😘😍❤️

• Like 1

Witajcie dziewczyny, niestety straciłam dzidziusia i nie będzie mnie jakiś czas. Mam nadzieję, że u was wszystko w porządku. 

• Sad 9

ZelkowyAniolku przykro mi bardzo 😭 Trzymaj się! Jak chcesz możesz napisać na priv. 

Ja byłam na badaniu, 6 tydzień ciąży, termin 12 grudzień 2021 według pierwszego USG. Czyli jeszcze nie 2022 🙂 

• Like 1

Cześć dziewczyny, rozpoczęliśmy kolejny cykl starań. Mam nadzieję, że w końcu się uda i zobaczę te upragnione dwie kreseczki. Moja tarczyca nieco się uspokoiła i z 12 jest 6, ale plus taki, że wróciły dni płodne! 

• Like 1

3 godziny temu, ZelkowyAniolek napisał:

Witajcie dziewczyny, niestety straciłam dzidziusia i nie będzie mnie jakiś czas. Mam nadzieję, że u was wszystko w porządku. 

Kochana tak mi przykro 😭 trzymaj się tam. 😭

44 minuty temu, Migotka95 napisał:

Cześć dziewczyny, rozpoczęliśmy kolejny cykl starań. Mam nadzieję, że w końcu się uda i zobaczę te upragnione dwie kreseczki. Moja tarczyca nieco się uspokoiła i z 12 jest 6, ale plus taki, że wróciły dni płodne! 

Trzymam Za was kciuki! 

• Like 1

23 minuty temu, Lili7531 napisał:

Trzymam Za was kciuki! 

Nie dziękuję, bo po prostu nie chce się rozczarować, ale jednak gdzieś mam tam z tyłu głowy, że może się w końcu udało. ❤️

• Like 1

10 godzin temu, ZelkowyAniolek napisał:

Współczuję Ci z całego serca 😟😟😟 Wierzę, że kolejny raz Ci się uda 👍💗

Hej dziewczyny, staramy sie z mezem o dziecko i w tym celu monitoruje owulacje. Moje cykle sa od 25 do 31 dni. Ostatni cykl mial 25 dni. W obecnym cyklu testuje owulacje od 9 dnia cyklu do teraz 13 dzien cyklu i caly ten czas druga kreska jest w 70% widoczna, ale nadal 1sza nie jest widoczna jak 2. Brak tez sluzu plodnego. Czy mozecie polecic leki, ktore mozna brac bez recepty na wyregulowanie owulacji? Obecnie biore dostinex na  wysoka prolaktyne. Po badaniach jest juz w okolicach normy. Byc moze jest jeszcze inny problem jak nie pekanie pecherzyka albo jego przerost. W moim miescie do dobrego ginekologa czeka sie 1.5ms a w tym czasie chce cos podzialac.

Dziś zauważyłam na papierze śluz zabawiony krwią. Dni płodne miałam w tamtym tygodniu. Do miesiączki  mam jeszcze ponad 10 dni. Trochę się martwię, bo wiem, że plamienia w połowie cyklu sugerują niedobór progesteronu. Nie mierze niczym owulacji, a bardziej zdaje się na obserwacje. Mam mętlik w głowie i zaczynam panikować. 

8 godzin temu, aguska napisał:

Hej dziewczyny, staramy sie z mezem o dziecko i w tym celu monitoruje owulacje. Moje cykle sa od 25 do 31 dni. Ostatni cykl mial 25 dni. W obecnym cyklu testuje owulacje od 9 dnia cyklu do teraz 13 dzien cyklu i caly ten czas druga kreska jest w 70% widoczna, ale nadal 1sza nie jest widoczna jak 2. Brak tez sluzu plodnego. Czy mozecie polecic leki, ktore mozna brac bez recepty na wyregulowanie owulacji? Obecnie biore dostinex na  wysoka prolaktyne. Po badaniach jest juz w okolicach normy. Byc moze jest jeszcze inny problem jak nie pekanie pecherzyka albo jego przerost. W moim miescie do dobrego ginekologa czeka sie 1.5ms a w tym czasie chce cos podzialac.

Hey, Trzymam kciuki ❤️ ja bralam ovarin 2 tabletki dziennie I w moim przypadku pomogl❤️

• Like 1

11 godzin temu, Dora9876 napisał:

Hey, Trzymam kciuki ❤️ ja bralam ovarin 2 tabletki dziennie I w moim przypadku pomogl❤️

Sprawdzilam sklad i ja biore osobno wit b12  i kwas foliowy w tej latwo przyswajalnej formie. Mysle, ze w ovarinie cala robote robi inozytol + dodatek wit B. Wczoraj wieczorem pokazala sie druga wyrazna kreska, wiec sie staralismy. Jesli w tym cyklu sie nie uda to od nastepnego bede brac ovarin.

• Like 1

1 minutę temu, aguska napisał:

Sprawdzilam sklad i ja biore osobno wit b12  i kwas foliowy w tej latwo przyswajalnej formie. Mysle, ze w ovarinie cala robote robi inozytol + dodatek wit B. Wczoraj wieczorem pokazala sie druga wyrazna kreska, wiec sie staralismy. Jesli w tym cyklu sie nie uda to od nastepnego bede brac ovarin.

ja tez zaczęłam brać ovarin, stosuje go od 1 kwietnia i czekam na efekty 🙂

1 minutę temu, spelniajac_marzenia napisał:

ja tez zaczęłam brać ovarin, stosuje go od 1 kwietnia i czekam na efekty 🙂

Dlugo juz sie starasz? wspomagasz sie testami owulacyjnymi?

29 minut temu, aguska napisał:

Dlugo juz sie starasz? wspomagasz sie testami owulacyjnymi?

staramy się od 6 miesiecy, nie wspomagam się testami owulacyjnymi

12 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

staramy się od 6 miesiecy, nie wspomagam się testami owulacyjnymi

Trzymam kciuki zeby sie udało w tym cyklu :)

1 minutę temu, aguska napisał:

Trzymam kciuki zeby sie udało w tym cyklu 🙂

Dziękuje i wzajemnie 🙂

a ty długo się starasz ?

robilas juz jakies badania ?

Ja od zeszłego tygodnia próbuje sie dodzwonić do przychodni aby umówić wizytę ale nikt tam nie odbiera....

14 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

Dziękuje i wzajemnie 🙂

a ty długo się starasz ?

robilas juz jakies badania ?

Ja od zeszłego tygodnia próbuje sie dodzwonić do przychodni aby umówić wizytę ale nikt tam nie odbiera....

Ja staram sie 1 cykl. Przed tym zajęło mi duzo czasu aby prolaktyna była w normie. Wcześniej około 100 teraz około 30. Po dostinexie mam bóle głowy, ale przynajmniej działa. Pózniej zejście z Tsh 9 do teraz około 3. Wyleczenie zębów tez trochę trwalo. Nadal czuje 1 zęba, bo plomba była duża. Musze jeszcze zrobić poziom wit d3. Łykam jod, wit d3, kwas foliowy.

U mnie tez problem zeby sie dostać do ginekologa. Musze czekać 1,5 ms na wizytę.

Moze idź osobiście do przychodni. Szkoda nerwów na dzwonienie.

• Like 1

22 godziny temu, aguska napisał:

Ja też brałam Ovarin, pomogły mi bardzo 🙂 I dziś mam już miesięcznego synka 🙂 Powodzenia! 

Dziewczyny  proszę powiedzcie mi ,te które badalyscie sobie szyjke, pamiętacie jaka mialyscie na początku?Ja od owulacji mam wysoko ni to miękka ni to twarda ,zamknieta i dziś pojawiło się trochę gęstego białego śluzu, taka grudka bardziej . Poronilam dwa lata temu w 10 tyg i od tamtej pory nie udaje się...nie wiem ,mam dziwne przeczucie którego nie miałam kupe czasu że to może być to  . Jestem 10dpo

Hej dziewczyny, Co u was, jak maluszki? 😃 

Ja już wysprzątałam chyba wszystko co możliwe, robiłam maratony po mieście, że aż nie mogłam potem chodzić tak mnie w kroku bolało, a mały jak nie chce wychodzić tak nie chce. 🙈😅 Bardzo bym chciała uniknąć wywoływania, więc jeszcze popróbuję wszystkich sposobów. Najpierw mu się spieszyło, a teraz dobrze mu w brzuszku.🤪

31 minut temu, AniaA. napisał:

Ja już wysprzątałam chyba wszystko co możliwe, robiłam maratony po mieście, że aż nie mogłam potem chodzić tak mnie w kroku bolało, a mały jak nie chce wychodzić tak nie chce. 🙈😅 Bardzo bym chciała uniknąć wywoływania, więc jeszcze popróbuję wszystkich sposobów. Najpierw mu się spieszyło, a teraz dobrze mu w brzuszku.🤪

Mnie też od chodzenia krocze bolało. Pamiętam była ładna pogoda zaczęłam sprzątać cały dom. Myłam wszystkie okna i lustra w domu. Wieczorem przytulanki z facetem. Na drugie dzień od południa pobolewał mnie brzuch wieczorem zaczęły się skurcze 😁

• Like 1

1 godzinę temu, AniaA. napisał:

Hej 🙂 U mnie wszystko dobrze 🙂 U Stasia również 🙂 

Mnie pamiętam też bolało krocze, bo też pod koniec ciąży latałam jak szalona w tą i we w tą. Ogarniałam mieszkanie + zabawa z malutką. 

A jak ty się czujesz przed porodem? 

Pozdrawiam ❤️  

• Like 1

1 godzinę temu, AniaA. napisał:

A właśnie zastanawiałam się jak tam sytuacja u ciebie 🙂zaczęłaś już 39 tydzień? Powodzenia 🤗 mam nadzieję że ułoży się wszystko po twojej myśli i obędzie się bez wywoływania 😀

Witajcie. Od kilku dni na buzi mojego małego pojawiają się krosteczki wczoraj zauważyłam je za uchem i kilka na kltace piersiowej i ramionach. Rozmawiałam z położną czy to nie aby alergia pokarmowa albo trądzik. Jak to u Was wyglądało? Wasze dzieci też przez to przechodziły? Mój ma skończony 8 tydzień. Jak nie przejdzie to wybiore się do pediatry 

4 minuty temu, Julita20... napisał:

Witajcie. Od kilku dni na buzi mojego małego pojawiają się krosteczki wczoraj zauważyłam je za uchem i kilka na kltace piersiowej i ramionach. Rozmawiałam z położną czy to nie aby alergia pokarmowa albo trądzik. Jak to u Was wyglądało? Wasze dzieci też przez to przechodziły? Mój ma skończony 8 tydzień. Jak nie przejdzie to wybiore się do pediatry 

Witaj Julita, Staś na razie nie ma żadnych niepokojących zmian na skórze. Natomiast pamiętam gdy Tosia była mała miała krostki. Ale stosowałam  maści i kremy nawilżające, i używałam łagodnych płynów do prania, delikatnych kosmetyków do mycia itp. I z czasem krostki zniknęły. 

1 minutę temu, Marzycielka_Monika napisał:

Witaj Julita, Staś na razie nie ma żadnych niepokojących zmian na skórze. Natomiast pamiętam gdy Tosia była mała miała krostki. Ale stosowałam  maści i kremy nawilżające, i używałam łagodnych płynów do prania, delikatnych kosmetyków do mycia itp. I z czasem krostki zniknęły. 

My używamy emolium do kąpieli i balsam do ciala też z ten firmy. Mam jeszcze taką oliwkę kaczuszka z firmy cztery szpaki. Co do prania to od początku jest lovela. Będę go obserwować. 😊

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się