Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marzycielka Monika

Dziewczyny z tematu starania się o dzidziusia

Polecane posty

6 minut temu, OtoJestKasia napisał:

Witajcie dziewczyny, 

A więc Nadusia urodziła się o godzinie 07:47, waży 2750, mierzy 51 cm. Niestety dostała tylko 6 na 10 punktów w skali apgar. I po urodzeniu musieli jej podać tlen, po 10-15 minutach sprawdzili czy stan się pogarsza czy polepsza, niestety nie polepszył... Jest na obserwacji, podłączona pod tlen... 

Wszystko bardzo szybko poszło, ale niestety jest jak jest. 

Gratulacje ❤️ Trzymam kciuki, bedzie dobrze ❤️❤️ a ty jak sie czujesz? 💕

• Like 1

8 minut temu, Dora9876 napisał:

Gratulacje ❤️ Trzymam kciuki, bedzie dobrze ❤️❤️ a ty jak sie czujesz? 💕

Lekarka przyszła i powiedziała, że stan się poprawił ale nieznacznie... Ja sie czuje dobrze. 

• Like 5

59 minut temu, OtoJestKasia napisał:

Lekarka przyszła i powiedziała, że stan się poprawił ale nieznacznie... Ja sie czuje dobrze. 

Gratulacje i dużo wytrwałości będzie dobrze trzeba tylko czasu. Mmoj maluch też był wspomagany tlenem 2 dni. Ale wszystko skończyło się dobrze. Masz możliwość zobaczyć malutką?? 

• Like 1

7 minut temu, Julita20... napisał:

Gratulacje i dużo wytrwałości będzie dobrze trzeba tylko czasu. Mmoj maluch też był wspomagany tlenem 2 dni. Ale wszystko skończyło się dobrze. Masz możliwość zobaczyć malutką?? 

Dziękuje, tak widziałam malutką. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. 

• Like 1

2 godziny temu, OtoJestKasia napisał:

Witajcie dziewczyny, 

A więc Nadusia urodziła się o godzinie 07:47, waży 2750, mierzy 51 cm. Niestety dostała tylko 6 na 10 punktów w skali apgar. I po urodzeniu musieli jej podać tlen, po 10-15 minutach sprawdzili czy stan się pogarsza czy polepsza, niestety nie polepszył... Jest na obserwacji, podłączona pod tlen... 

Kasiu, gratulacje ❤️ na pewno jest najcudowniejsza ta Twoja kruszynka ❤️ 
Trzymam kciuki za Was, dużo siły, wierzę z całego serca, że będzie wszystko dobrze ❤️ 
ściskam mocno i oczywiście czekamy na wieści od Ciebie 

• Like 1

OtojestKasia 3 mam kciuki za malutka, zeby jej stan szybko sie poprawił!

Dziewczyny ja jestem 4 dni po owulacji i w nocy obudził mnie silny ból podbrzusza tak jak na okres. Pózniej miałam biegunkę. 

Miała ktoras z was podobnie  i zakończyło sie to ciąża?

Witajcie dziewczyny, 

Kasiu gratuluję ❤️ Na pewno będzie dobrze dużo zdrówka ❤️ 

Gratulacje Kasiu, na pewno będzie wszystko dobrze ♥️ Dużo zdrówka dla Ciebie i Twojej kruszynki, trzymam mocno kciuki za was.😊

4 godziny temu, OtoJestKasia napisał:

Witajcie dziewczyny, 

Trzymajcie się ❤️ 

1 godzinę temu, Beata69 napisał:

co wy nie macie przyjaciol ze musicie sie chwalic dzieckiem na takim forum?

A Ty nie masz przyjaciół, że wolisz spędzać czas zadając innym głupie pytania na takim forum? 😜

• Like 2

9 minut temu, AniaA. napisał:

A Ty nie masz przyjaciół, że wolisz spędzać czas zadając innym głupie pytania na takim forum? 😜

Widziałam ją na paru innych wątkach, takie wpisy to dla niej norma 😄 

• Haha 1

1 godzinę temu, Beata69 napisał:

co wy nie macie przyjaciol ze musicie sie chwalic dzieckiem na takim forum?

A ty możesz się zająć swoim życiem? 

Dziewczyny,
jako niepisany admin forum 😉 proszę nie odpisujcie na zaczepki i nie zgłaszajcie tego postu,
bo już właśnie w ten sposób parę razy nam zamknięto poprzednie wątki, nie dajmy się sprowokować 🙂
co jakiś czas tu ktoś wchodzi i pisze jakieś bzdury - szkoda na to czasu

• Like 4

7 godzin temu, OtoJestKasia napisał:

Dziękuje, tak widziałam malutką. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. 

Hej @OtoJestKasia - jak tam u Ciebie? Czekamy na wieści ❤️ 

2 godziny temu, Aggie86 napisał:

Hej @OtoJestKasia - jak tam u Ciebie? Czekamy na wieści ❤️ 

Stan Nadii trochę się polepszył. Dalej jest podłączona pod tlen i dalej jest na obserwacji, ale jak mówi lekarka, jest już lepiej, liczę, że niedługo mała nie będzie musiała być wspomagana tlenem Na całe szczęście lekarze są bardzo mili, uprzejmi, bardzo mnie wspierają. Ale największym wsparciem jest mąż. 

• Like 7

1 godzinę temu, OtoJestKasia napisał:

Stan Nadii trochę się polepszył. Dalej jest podłączona pod tlen i dalej jest na obserwacji, ale jak mówi lekarka, jest już lepiej, liczę, że niedługo mała nie będzie musiała być wspomagana tlenem Na całe szczęście lekarze są bardzo mili, uprzejmi, bardzo mnie wspierają. Ale największym wsparciem jest mąż. 

Super 🥰, zobaczysz za chwilę będzie już przy tobie na sali, szybkiego powrotu do domu ❤️❤️

• Like 1

Właśnie wróciłam z wizyty, lekarz bardzo zdziwiony, że jeszcze nie rodzę bo mam 4 cm rozwarcia.😅 No to mu mówię, że jakieś tam skurcze przepowiadające od dwóch dni się pojawiają, ale są bardzo nieregularne i praktycznie bezbolesne. Dziś odszedł mi też czop śluzowy, także czekamy co z tego się rozwinie. Jeśli do poniedziałku nic, to we wtorek rano mam się stawić na IP. 😃

• Like 6

16 godzin temu, Aggie86 napisał:

Ej wiesz co ja też to mam 😮 tylko, że mi to wyszło po porodzie dopiero
na nogach mam takie plamy porozsiewane i na przedramieniu kilka, ale  nie mam czasu iść do lekarza 😉
haha tak podejrzewałam, że to to, więc dzięki, że mi rozjaśniłaś ❤️ 
A co dokładnie Ci przepisał? jest coś bez recepty? to może wykupie 

Szampon na receptę A do mycia i smarowania emolient dla dzieci do skóry atopowej, idź jak najszybciej bo tym podobno można zarazić aczkolwiek tylko ja to mam mojemu nic się nie dzieje 🤷‍♀️

Dzisiaj miałam kontrolę u mojej gin. Uspokoila mnie, że mogę stosować to co mi przepisano 

• Like 1

Dnia 14.04.2021 o 21:51, Sylka1 napisał:

A jak wam dziewczyny idzie rozszerzanie diety? Chętnie wasze dzieci jedzą nowości?  W jakich ilościach podjecie?  

U nas Kuba lubi próbować co mu podam. Owocki wcina wszystkie.  Dania z indykiem,kurczakiem i królikiem tez chętnie je ale cielęcina dziś nie posmakowała.. jutro jeszcze raz spróbuję. Dzisiaj Kuba wyrwal mi naleśnika z ręki i od razu zaczął memlać😅 Chyba mu smakowało😅 Owocki i warzywa  jak mu daje to zje caly mały słoik-90g, a dania z mięskiem całego nie zje. 

U nas sprawdził się balsam Dexeryl. Cena znośna, adekwatna do jakości. W czwartek trafiliśmy na drugiego pediatrę z naszej przychodni i już widać poprawę na skórze 😄🤩

Jedzenie to ulubione zajęcie Danielka. Już wsadzenie w krzesełko wywołuje ekstazę, na widok łyżeczki aż podskakuje 😄😄😄 Dania obiadowe są super, 125 g daje radę zjeść. Mięcho każde jest ok. Z rzeczy ciekawych, to brokuł z Gerbera 80 g wciągał lekko, ale jak mu ugotowałam brokuła, lub bokuła z ziemniakami to pluł....

Rano je kleik ryżowy i woli go bez owocków, ale o 17 kaszka zbożowa z owockami jest ok. Co ciekawe po dodaniu do kaszki malin z jabłkiem Gerbera puścił pawia. Za drugim razem tj. kolejnego dnia też 🥴🥴🥴

Chrupki kukurydziane, skórka od chleba są rewelacyjne. Łapki wyciągają się do nich tak szybko i aż słuchać mlaskanie... Potem trzeba się przebrać 🤩😄

Dnia 15.04.2021 o 09:26, Aggie86 napisał:

I jeszcze aktualizacja tabelki : 

Helka124 :                       34 lata, 
Przyszła Mama :             28 cykl starań
spelniajac_marzenia :    26 lat, 7 cykl starań
Polly... :                             26 lat, 6 cykl starań
Konieczynka :                  32 lata, 11 cykl starań
Izabela34 :                       34 lata, 4 cykl starań
Gosia21 :                          41 lat, 
Karolcia15031 :               30 lat, 3 cykl starań
Migotka95 :                     25 lat, 6 cykli starań
Sandra1990 :                   30 lat, 32 tc
ZelkowyAniolek :     
Asis. :                             34 lata, 28 tc
Karolajna91 :                29 lat, 24 tc, termin : 15.08, dziewczyna, Ada
Kiki.1/KimMorgan :     25 lat, 21 tc, termin : 21.08, dziewczyna, Kornelia 
Juliaj :                            31 lat, 21 tc, termin : 05.09, dziewczyna, Hania
anda9 :                           28 lat, 9 tc, termin : 14.11,
Lili7531 :                       22 lata, 6 tc, termin : 12.12,

Aggie86 :                       35 lat, termin : 06.11, ur. 07.11, dziewczyna, Julka
Czarna+ :                       27 lat, termin : 06.12, ur. 08.12, dziewczyna, Iga
Dora9876 :                    36 lat, termin : 21.01, ur. 05.01, chłopak, Finn
Editt :                             25 lat, termin : 19.01, ur. 19.01, chłopak, Karol
Julita20... :                    29 lat, termin : 25.02, ur. 12.02, chłopak, Piotrek
Marzycielka Monika :  32 lata, termin : 12.03, ur. 02.03, chłopak, Staś
Lessy :                           26 lat, termin : 24.03, ur. 16.03, dziewczyna, Laura
Ala017 :                         23 lata, termin : 22.02. ur. 09.02. dziewczyna, Lena

Aggie prosze o dopisanie do tabelki:

Ania, 35 lat, 1 cykl staran

• Like 1

3 godziny temu, Aniac napisał:

Aggie prosze o dopisanie do tabelki:

Ania, 35 lat, 1 cykl staran

Hej Aniac 🙂
Witaj 😉 fajnie, że do nas dołączasz, trzymam kciuki ❤️ 

Witam czytam ten wątek od samego początku, ten wątek jest jednym z najlepszych jak widzę , chciałam nawet dołączyć, zrobiła bym to wcześniej ale tyle spraw na głowie że szok 😱

• Like 2

Dziewczynki czy macie jakieś rady na hemoroidy? Mi się pojawił w ciąży i myślałam że cudem zniknie ale niestety jest odwrotnie. Stosuje maść ale ulga jest na chwilkę. 

39 minut temu, Julita20... napisał:

Dziewczynki czy macie jakieś rady na hemoroidy? Mi się pojawił w ciąży i myślałam że cudem zniknie ale niestety jest odwrotnie. Stosuje maść ale ulga jest na chwilkę. 

Spróbuj nasiadowek z kory dębu, z masciami uważaj, bo z tego co wiem można stosować tylko te ziołowe. Trafiłam też kiedyś że okłady z torebki czarnej herbaty pomagają ale z tym ostatnim musiała byś poszperać gdzieś bo to jedynie gdzieś tam pprzeczytałamwirc nie wiem co i jak dokładnie 

8 godzin temu, Julita20... napisał:

Hej, ja przed 20 tc używałam maści Posterisan na recepte i przyniosla mi ulgę. W moim przypadku dochodziło do dużych krwawień, wiec musiałam stosować cos mocniejszego. Dziecku nie zaszkodziło.

Z polecenia ginekologa wykupiłam Cyclo3fort, ale finalnie tego nie stosowałam.

Robilam tez nasiadówki z kory dębu i w moim przypadku nie pomogły.

Kilka dni tu nie zajrzałam, a tu tyle się zadziało 😄

@Oto jest Kasia - gratulacje ogromne! Wierzę mocno że szybko się wszystko poprawi u malutkiej ❤️ jesteś bardzo dzielna!

U nas dziś pierwsza noc bez rożka, bo młody już z niego wyrósł. Także dziś było ciężko, w śpiworku. Często się budził i skończyło się tak, że od 5-8 rano już spał ze mną 😅 no ale jakoś trzeba się przyzwyczaić. W ogóle u Karola pobudka co 2-3g to norma, ale co dziwne że ja cały czas czuje się wyspana, nawet jak tyle wstaję 😉 no i nie wiem kiedy zacznie dłużej spać, zwłaszcza że zaczyna teraz ząbkowanie. 

Karol nadrabia w dzień, bo w ciągu dnia jest naprawdę cudowny. Nie marudzi, nie płacze, ma 3 drzemki i bardzo dużo się śmieje. Bawi się na macie, a jak usłyszy mnie i męża to się cieszy, tak bardzo, że biega nóżkami w powietrzu. I robi mega postępy ruchowe i w gadaniu 🙂

Jak u was z nocnymi pobudkami? Maluchy śpią w śpiworkach? Teraz mi przyszło do głowy, że może Karolkowi po prostu było chłodno w głowę, bo jednak rożek to bardziej tam górę otulał.

• Like 2

Dzień dobry, pozostawiam Paniom tę lekturę, z myślą, że przyniesie promyk nadziei również i Wam.

Dla mnie informacja o niepłodności immunologicznej brzmiała jak wyrok.
O intralipidzie dowiedziałam się od przyjaciółki, wtedy jeszcze nie wiedziałam, że problem z zajściem i utrzymaniem ciąży jest tak powszechny i może dotyczyć każdej z nas.

Wiem, jak trudny jest to nas czas, dlatego jeśli jedna z Was zmaga się z podobną sytuacją jak ja to na prawdę warto zainteresować się terapią Intralipidem. Z całego serca dziękuję mojej przyjaciółce, że dzięki niej prawdopodobnie będę cieszyła się z macierzyństwa, bo tak blisko jeszcze nie byłam.

Nie wiem jak to wygląda w całej Polsce ale miejsc godnych zaufania na pewno nie ma zbyt wielu.
Znalazłam niewielką klinikę w centrum Gliwic - Vigor Point Gliwice. Świetna obsługa medyczna, przemiłe pielęgniarki i na prawdę bardzo fajne podejście do pacjenta.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się