Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Katarinalol

Sytuacja w tym kraju

Polecane posty

Jakie macie zdanie A pro po z tym wirusem? Bo dla mnie to parodia i okradanie ludzi z ich pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, anonimkanimka20 napisał:

Ale w jakim sensie okradanie ludzi z pieniędzy w związku z wirusem?

Aha,Ty rozumiem że myślisz że oni mają własne pieniądze na ten cały cyrk jak z twoich podatków ciągną ale zbytnio ciebie to nie obchodzi bo wierzysz w dobroć rządu? No okej xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Katarinalol napisał:

Jakie macie zdanie

Nic się nie zmieniło od 2015-go. "To jest państwo teoretyczne", nadal.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli tutaj się zbytnio nie udzieli to wam oczy rozjaśnie bo to aż śmieszne że ludzie są tak głupi,żeby wierzyć w bożka jakby byli w średniowieczu i im wystarczy to że ktoś powie że w jakiegoś danego boga wierzy i wygrywa wybory i tak było też i w tym roku gdzie nagle się zapomniało na 2 tyg przed wyborami o tym cyrku,pragnę przypomnieć że na narodowy ciągną z nfz miliardami na którego skladacie składki,a i tak z 300 łóżek są zajęte tylko 25 z czego mają jeszcze zrobić kolejnych 200 łóżek też z waszych składek,nowoczesny szpital w Katowicach i w Warszawie też został zbudowany z waszych składek A mimo to rządowi jakoś zbytnio nie zależało żeby tam chorych ludzi wysłać no bo się oplaca zrobić ala szpital tymczasowy z narodowego i przyjmować ludzi którzy tych objawów nie mają,premier chce zrobić sklep z maseczkami i środkami dyzenfekujacymi też z waszych podatków ale widać że was to też nie obchodzi to potem nie narzekajcie że płacicie coraz więcej za wszystko,mówią wam że maseczki trzeba nosić gdzie chorujecie częściej przez nie bo nic nie dają A tylko tworzy się wilgoć która jest idealna do wytworzenia się infekcji,psikacie płynem antybakteryjnym gdzie on nic nie daje bo wirus jest o wiele mniejszy od bakterii Ale lepiej ślepo wierzyć niż przejrzeć na oczy bo wam wygodniej,Sytuacja z szczepionkami widać was jakoś też nie interesuje, bo przecież rząd chce dobrze,no chce ale dla siebie i dla waszych pieniędzy bo mają ich coraz więcej ale po co się zastanawiać czy szczepionka zrobiona w dwa tygodnie jest rzeczywiście wiarygodna już pomijając to że została stworzona przez firmę która co roku płaci odszkodowania milionowe ofiarom którym sprzedawała wadliwe leki,a jak wiadomo z nimi premier podpisał umowę i z dwoma ich podfirmami ale was to też nie obchodzi że możecie przejść bardzo ciężko skutki uboczne tej niby szczepionki,obostrzenia tak samo jak icj aplikacja was rowniez nie dziwi no bo rzad chce dobrze,no to ja wam powiem-nie chcę, jakby chcial dla was dobrze to przez nich większych składek na nfz byście w tym roku nie płacili jakby chciał dobrze to by nie zabierał ludziom wolności poprzez obostrzenia i ich by nie kontrolował za pomocą ich apki A skąd to wiem z tą apką? Mój partner m jak kwarantanne gdzie musiał codziennie przez 2 tygodnie o różnej porze robić zdjęcia że jest w domu,no ale co was obchodzi to co nie? Kiedy przejrzycie na oczy i staniecie strajkować o własne prawa ja się pytam? Bo według mnie nigdy bo jak macie różne dodatki z WASZYCH SKŁADEKto uważacie że rząd wam daje A rząd nic nie ma,zamiast myśleć o podstawowych potrzebach człowieka pomyślcie o swojej wolności i zdrowiu,bo bez sensu nasi walczyli w ostatniej wojnie światowej jak nawet po tym nie ma żadnej niepodległości, jedynie co się zmieniło to że zaborców nie ma w tym kraju,ja nie wiem jak trzeba być ślepym albo głupim żeby nie widzieć co się odwala w tym kraju,tym bardziej żeby nie wiedzieć że żadnej wolności nie macie,a coraz bardziej was ograniczają bo tu chodzi o wasze pieniądze i zawsze będzie bo zawsze was rząd grabił z składek A dawał albo sobie albo żeby coś przeszło to kiedyś szlachcie za czasów królów A teraz przedstawicielom firm,was nie dziwią nawet automaty z maseczkami? Przecież to też z waszych pieniędzy w każdym mieście w Polsce są A i tak mało kto z nich korzysta,sam były m...... zdrowia powiedział że maseczki są wadliwe. No ale okej żyjcie w tej swojej bance (ci co mają gdzieś co się dzieje w ich własnym kraju i z ich własnymi pieniedzmi) tylko potem nie narzekajcie na składki coraz większe bo i tak zapomnijcie o tym całym cyrku przy następnych wyborach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Katarinalol napisał:

Kiedy przejrzycie na oczy i staniecie strajkować o własne prawa ja się pytam?

O własne prawa się nie strajkuje, tylko się je ma i praktykuje bez odgórnego widzimisię. Należnych praw odebrać nie można, a jeśli ktoś na to pozwolił, sam z siebie uczynił niewolnika. Rozsądni ludzie żyją, jak chcą, ale robią to świadomie. I są to jednostki. Większość jest niestety bezrozumna i jedyne co potrafi, to pod wpływem manipulacji interesownych środowisk wychodzić na ulicę, by obniżyć chwilowo poziom własnej frustracji. Wystarczy minimum pomyślunku i zdyscyplinowania, by powróciła normalność, bez zbędnego szumu. Wolny człowiek nigdy nie pozwoliłby się zniewolić, de facto w grupie krzyczącej o tę wolność najwięcej jest ograniczonych i mentalnie zniewolonych przez samych siebie. Rozwiązanie jest wyjątkowo proste, ani sprytnego, ani wszystkich nie da się pociągnąć do odpowiedzialności. Żyjcie. 

Edytowano przez Nenesh
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nenesh napisał:

O własne prawa się nie strajkuje, tylko się je ma i praktykuje bez odgórnego widzimisię. Należnych praw odebrać nie można, a jeśli ktoś na to pozwolił, sam z siebie uczynił niewolnika. Rozsądni ludzie żyją, jak chcą, ale robią to świadomie. I są to jednostki. Większość jest niestety bezrozumna i jedyne co potrafi, to pod wpływem manipulacji interesownych środowisk wychodzić na ulicę, by obniżyć chwilowo poziom własnej frustracji. Wystarczy minimum pomyślunku i zdyscyplinowania, by powróciła normalność, bez zbędnego szumu. Wolny człowiek nigdy nie pozwoliłby się zniewolić, de facto w grupie krzyczącej o tę wolność najwięcej jest ograniczonych i mentalnie zniewolonych przez samych siebie. Rozwiązanie jest wyjątkowo proste, ani sprytnego, ani wszystkich nie da się pociągnąć do odpowiedzialności. Żyjcie. 

Nie wiem gdzie Ty wolność widzisz naprawdę, cenzurę coraz większą robią A o sytuacji to się wypowiedziałam, gdyby ludzie byli rozumni to by wiedzieli że nigdy swoich praw nie mieli i to jest to co mówiłam, że wolicie udawać że macie prawa że rząd dobry że wasz bożek istnieje niż myśleć własnym mózgiem którego w końcu po coś macie ale lepiej żyć w bańce,dla was najistotniejsze jest tylko,żeby przeżyć,a rząd wami się niby interesuje tylko wtedy jak widzą zagrożenie że składki mogą być mniejsze bo by ludzie pozdychali za szybko i za dużo,no ale dobrze jak sobie tam chcesz,nie zamierzam drugi raz pisać swojego wywodu jak nic nie dociera i wasza bańka ważniejsza argumentując to,że człowiek który próbuje zachęcić ludzi do strajku,bo rząd z waszymi prośbami to by miał to gdzie to mówisz że to są osoby które są niby ograniczeni i zniewoleni przez samych siebie bo mówią co się dzieje na świecie A tym bardziej w kraju w którym żyjesz, nie po to się uczucie historii żeby nie popełniać tych samych albo podobnych błędów do przodków waszych,ale macie to równie gdzieś,nie porównuj mnie do osób które strajkowały za a/b/o/r/c/j/ą czy w wakacje z lgbt które też z waszych składek poszło,a ci ala strajkujący zdziczeli, bo jeśli się nie widzi różnicy pomiędzy człowiekiem który wie co się dzieje w kraju A człowiekiem z tych obu strajków to lepiej abyś się nie wypowiadał na żadne tego typu tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Katarinalol napisał:

Nie wiem gdzie Ty wolność widzisz naprawdę [...]

Naprawdę, to się czytanie ze zrozumieniem kłania. Pozdrawiam ;]

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
17 minut temu, anonimkanimka20 napisał:

Mnie w pandemii znacznie bardziej martwi absolutna indolencja, absurdalne decyzje i pogłębianie kryzysu. Żadna decyzja nie ma ani rąk ani nóg, ani tym bardziej głowy. Paraliż wszystkiego i wszystkich, solidnie doprawiony beztroskimi i bezmyślnymi masami, dla których priorytetem jest stanie w kolejce do sklepu po szmatki z maską ściągniętą z nosa.

Otóż to, niestety... I absurd absurd absurdem pogania... 😞 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, anonimkanimka20 napisał:

Sorry, ale tego się nie da czytać. Zacznij stawiać kropki, przecinki, buduj logiczne zdania. Przebrnięcie przez taki nieskładny słowotok jest nie do zrobienia. Osoby z waszych składek poszło? 

Czy ty nie umiesz udzielić normalnej odpowiedzi, na normalnie zadane pytanie? 500+ też jest z moich podatków i pensje górników, prezesów, urzędasów i politykierów. Ty dopiero teraz widzisz, że pieniądze w Polsce są marnowane? Co ma pandemia do tego?

Mnie w pandemii znacznie bardziej martwi absolutna indolencja, absurdalne decyzje i pogłębianie kryzysu. Żadna decyzja nie ma ani rąk ani nóg, ani tym bardziej głowy. Paraliż wszystkiego i wszystkich, solidnie doprawiony beztroskimi i bezmyślnymi masami, dla których priorytetem jest stanie w kolejce do sklepu po szmatki z maską ściągniętą z nosa.

Sama mówiłam jak było, do mnie że niby napisałam że osoby z składek? Gdzie niby? To,że wy czytać ze zrozumieniem nie umiecie to nie mój problem,ale jak wam to odpowiada wszystko, nawet i przed pandemią też to nie mam co się produkować,bo ludźmi takimi właśnie łatwiej sterować,a po drugie i ostanie nigdzie nie mówiłam że teraz przejrzałam niby xd, sama z resztą mówiłam że historia was powinna uczyć nie popełniania błędów przodków, a że gdzieś macie prawdę też nie mój problem,szkoda że mi się płakać chce nad takimi,którzy sobie sprawy z niczego nie zdają i nad tym krajem,które się nawet nie poprawi,może kiedyś gdzieś za 200 lat? Może dłużej. Przejrzycie wtedy za te 200 lat na oczy  jak bardzo ciupciani jesteście w pupencję przez rząd i może wtedy zaczniecie walczyć o swoje prawa jak i o własne zdrowie,bo jakoś nadal nie dociera że od zawsze rząd się wami tylko interesował gdy było mało pieniędzy z was,ich tylko interesujecie w tej kwestii,a to czy umrzecie czy będziecie cierpieć z powodu jakiejś choroby to ich nie obchodzi,ich obchodzi tylko to żebyście byli zdolni do pracy=czyli dawali im hajs. Do widzenia xd.

Edytowano przez Katarinalol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Sommer: Na szczycie UE szykuje się 447 do kwadratu! POLECĄ kolejne miliardy? Sprawdź co się dzieje!  Filmik na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2020 o 10:30, Katarinalol napisał:

To,że wy czytać ze zrozumieniem nie umiecie to nie mój problem

Problem może i nie jest Twój ale jest w Tobie. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×