Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
JustynaxOx

Lecę na bogatych gości - kasa = porządny gość

Polecane posty

Co tu dużo mówić - lecę na gości którzy mają pieniążki . Świadczy to o tym że są obcykani i ogarnięci - najbardziej odpychają mnie dziady i gołodupcy co nic nie mają - tacy ludzie są bezwartościowi . Ja jestem bardzo ładna kobieta i należy mi się szacunek i podarki . Najbardziej nie lubię dziadów studentów myślą że posiadali rozumy a są poprostu dalej dziadami . Mam 23 lata i potrzebuje gościa z kasą żeby nigdy nie podjąć pracy - praca jest nie dla mnie narazie mam pieniążki z mobsu i programu 500+ nie ma opcji żeby robić bo nie nadaje się do pracy jestem za delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JustynaxOx napisał:

jestem za delikatna. 

Żeby tylko...

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JustynaxOx napisał:

Co tu dużo mówić - lecę na gości którzy mają pieniążki . Świadczy to o tym że są obcykani i ogarnięci - najbardziej odpychają mnie dziady i gołodupcy co nic nie mają - tacy ludzie są bezwartościowi . Ja jestem bardzo ładna kobieta i należy mi się szacunek i podarki . Najbardziej nie lubię dziadów studentów myślą że posiadali rozumy a są poprostu dalej dziadami . Mam 23 lata i potrzebuje gościa z kasą żeby nigdy nie podjąć pracy - praca jest nie dla mnie narazie mam pieniążki z mobsu i programu 500+ nie ma opcji żeby robić bo nie nadaje się do pracy jestem za delikatna.

Robota to głupota. Picie to jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

Znajdą się tacy, którzy będą pękać z dumy, że mogą cię utrzymywać i będą się chwalić wszystkim dookoła, że "ich żona leży i pachnie".

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Electra napisał:

Żeby tylko...

Gościnna w pasie 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszecie , zazdrościcie mi że szukam gościa bardzo eleganckiego i bogatego bo wiecie że to nie wy i ja se będę leżeć i kupować super rzeczy a wy w robocie będziecie siedzieć i nic z tego nie będziecie mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru tego samego faceta w wersji gooodupiec i w wersji majętny? Którego wybierzesz? Masz do wyboru te sama kobietę klon osobowościowy jeden wyglada jak grodzka a drugi atrakcyjna .... Oszukujcie się dalej 👋🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Edit666 napisał:

Znajdą się tacy, którzy będą pękać z dumy, że mogą cię utrzymywać i będą się chwalić wszystkim dookoła, że "ich żona leży i pachnie".

Powodzenia.

To siksy po jakichś tam goownianych uczelniach pękają z dumy, że gdzies tam pracują za grosze i na etacie popychadła nie chwała się tym wszystkim dookoła. I gardzą tymi, które pracować nie muszą, nazywając je "utrzymankami". Taka współczesna wersja Krychy- traktorzystki. A w tych poglądach pompują je zgorzkniałe stare panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 minutę temu, Rekontror555 napisał:

To siksy po jakichś tam goownianych uczelniach pękają z dumy, że gdzies tam pracują za grosze i na etacie popychadła nie chwała się tym wszystkim dookoła. I gardzą tymi, które pracować nie muszą, nazywając je "utrzymankami". Taka współczesna wersja Krychy- traktorzystki. A w tych poglądach pompują je zgorzkniałe stare panny.

Po jakiemu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, BrutalnaBoniBlu napisał:

Czyli coś jak twoja stara utrzymanka. 

Coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
3 minuty temu, Rekontror555 napisał:

Ale będziesz mu dawać, kiedy tylko on zechce. 

Szukasz synowej Res? Dobra partia dla synalka co? Będzie pękał z dumy utrzymując ją. Idealna 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Coś w ten deseń.

To dlatego taka posłuszna. Musi bo jest zależna od starego zgreda wiec mu liże gucz zeby nie zostać z gola ... na ulicy. I co by sąsiedzi powiedzieli na rozwódkę po tylu latach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, Rekontror555 napisał:

Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.

Ty też.

Ja nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo kobieta nie powinna pracować tylko facet powinien jej wszystko zapewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Loleczek napisał:

Prawidłowo kobieta nie powinna pracować tylko facet powinien jej wszystko zapewnić

Właśnie , jedna racjonalna osoba w tym motłochu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry pomysł, czasem możesz trafić na takiego co jest bogaty jednocześnie mając długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Elciaa29 napisał:

Mam dla Ciebie idealnego kandydata , kaspej będzie w sam raz ! 😄

dobry kawał, ale ona jest kompletnym przeciwieństwem mojego typu, nie cierpie tępych lalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kasspej napisał:

dobry kawał, ale ona jest kompletnym przeciwieństwem mojego typu, nie cierpie tępych lalek

To był sarkazm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JustynaxOx napisał:

Co tu dużo mówić - lecę na gości którzy mają pieniążki . Świadczy to o tym że są obcykani i ogarnięci - najbardziej odpychają mnie dziady i gołodupcy co nic nie mają - tacy ludzie są bezwartościowi . Ja jestem bardzo ładna kobieta i należy mi się szacunek i podarki . Najbardziej nie lubię dziadów studentów myślą że posiadali rozumy a są poprostu dalej dziadami . Mam 23 lata i potrzebuje gościa z kasą żeby nigdy nie podjąć pracy - praca jest nie dla mnie narazie mam pieniążki z mobsu i programu 500+ nie ma opcji żeby robić bo nie nadaje się do pracy jestem za delikatna.

nic w tym złego że takiego szukasz, natura, ale z 500+ to będzie pod góre, chyba że ten fakt ukryjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rekontror555 napisał:

Ale będziesz mu dawać, kiedy tylko on zechce. 

ona nie chce dawać tylko brać🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Loleczek napisał:

Prawidłowo kobieta nie powinna pracować tylko facet powinien jej wszystko zapewnić

no niech będzie, ale co ona wtedy wnosi do tego układu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×