Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kobietąbyć

Problemy w związku

Polecane posty

Cześć, mam 31 lat. Proszę Was o pomoc i opinię w mojej sprawie. Znam się z chłopakiem już 7 lat i od samego początku jak się poznaliśmy i ustaliliśmy, że ze sobą jesteśmy, to po każdej naszej kłótni on odchodził do innych kobiet po czym wracał, kiedyś po miesiącu dwóch czasem po paru tygodniach, a w ostatnim przypadku wrócił po ponad roku ze słowami, że on sobie wszystko przemyślał i chce ze mną być. Nasze kłótnie były głównie z tego powodu, że ja robiłam awantury o to, że co chwilę dodaje sobie jakieś nowe dziewczyny czy to na fb czy insta, o to że lajkuje im zdjęcia, a wszystko zaczęlo się po pierwszym jego odejściu do innej kobiety i potem powrocie do mnie. Oczywiście każde jego odejście i przerwa wiązało się z tym ze miał kogoś innego. Zaznaczam, że jak byłam w innym związku to nie byłam nigdy zazdrosna i nie miałam tego typu problemów. Za każdym razem jak wracałam do niego, on prosi żebym przedłużała paznokcie i malowała na taki kolor jak on sobie życzy, robiła mejkapy bardzo mocne. Przed każdym wyjazdem do niego muszę pakować całą torbę ciuchów (typowo do seksu) i oczywiście szpilki i pończochy. Wymaga tez ode mnie żebym chodziła na solarium i ostatnio poprosił o ścięcie włosów które, zapuszczam już 2 lata. Ja po ostatnim powrocie, czyli pare dni temu poprosiłam go o test na HIV zanim zaczniemy współżyć, po czym on powiedział ze nie będzie tego robił bo to moje urojenia. Cała sytuacja miała miejsce w piątek, dziś mamy niedzielę i on już siedzi na tinderze i dodaje sobie dziewczyny na instagramie lajkuje im całe galerie zdjęć a ja siedzę zapłakana i tak od 7 lat z większymi lub mniejszymi przerwami. Proszę pomóżcie mi, bo ja mam klapki na oczach i jestem w tym człowieku zakochana.

Edytowano przez Kobietąbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kobietąbyć napisał:

 

Nie wiem co mam zrobić 😞 za każdym razem wracam z nadzieją że będzie już dobrze. Marzy mi się małżeństwo i szczęśliwa rodzina 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kobietąbyć napisał:

Marzy mi się małżeństwo i szczęśliwa rodzina 😞 

A jemu marzy się coś  zupełnie przeciwnego, nie zauważyłaś?

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kobietąbyć napisał:

Za każdym razem jak wracałam do niego, on prosi żebym przedłużała paznokcie i malowała na taki kolor jak on sobie życzy, robiła mejkapy bardzo mocne. Przed każdym wyjazdem do niego muszę pakować całą torbę ciuchów (typowo do seksu) i oczywiście szpilki i pończochy.

No to żeby już schemat był całkowity powinnaś za kazdy taki wyjazd odpowiednią sumę kasować.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kobietąbyć napisał:

Nie wiem co mam zrobić 😞 za każdym razem wracam z nadzieją że będzie już dobrze. Marzy mi się małżeństwo i szczęśliwa rodzina 😞 

Nikt nie może być aż tak głupi, to prowokacja.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty jesteś w tym wszystkim szczęśliwa? Czy chcesz być po prostu męczennicą? 

Jeżeli tyle lat się w takie coś bawisz, bo to raczej jakiś dziwny układ, niż normalna relacja/związek, to coś jest nie tak i powinnien Ci ktoś pomóc, skoro nie widzisz jak bardzo to jest ...e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kobietąbyć napisał:

 za każdym razem wracam z nadzieją że będzie już dobrze. Marzy mi się małżeństwo i szczęśliwa rodzina 😞 

Sory, ale to nie z tym panem.

A 31 lat u kobiety to wystarczająco dużo by w końcu zmądrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Marzyć możesz, ale fakty mówią same za siebie, z tym człowiekiem czeka Cie wieczna zgryzota. Zabierze Ci młodość, najlepsze lata, niczego z nim nie zbudujesz, on nie ma dobrych wzorców, a Ty wcale. Czy Ty jesteś masochistką? 

Edytowano przez Kobietąbyć
Właśnie wiem że lata uciekają, byłam już z kimś innym a on się odezwał i rzuciłam wszystko żeby do niego wrócić, bo mi pisał że już zrozumiał że jestem tą jedyną i chce być ze mną, po czym od nowa piekło bo jak widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie wiem że lata uciekają, byłam już z kimś innym a on się odezwał i rzuciłam wszystko żeby do niego wrócić, bo mi pisał że już zrozumiał że jestem tą jedyną i chce być ze mną, po czym od nowa piekło bo jak widziałam Że dodaje znowu jakieś dziewczyny albo widziałam lajki pod ich zdjęciami to wpadam w szał a on mówi że to jest nie do zniesienia co od niego oczekuje, on nie będzie w czymś takim żył i nie chce być ze mną bo się nic nie zmieniłam. Teraz chciałam ten test to mówi ze on nie będzie moich chorych urojeń spełniał i nie zrobi tego. Znowu mija czas i on wraca. I tak w kółko. ja oszaleje

Edytowano przez Kobietąbyć
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Alain_Delon napisał:

Nikt nie może być aż tak głupi, to prowokacja.

Niestety jestem i proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kobietąbyć napisał:

Najgorsze jest to że nie potrafię mu powiedzieć NIE i nie wiem co mam zrobić 

 

18 minut temu, Kobietąbyć napisał:

Niestety jestem i proszę o pomoc 

Szczerze mówiąc nie widzę szans. Jeszcze mógłbym zrozumieć zakochaną nastolatkę ale skoro dojrzała kobieta po tych wszystkich akcjach nie potrafi odejść, to ma poważny problem. Sprawa raczej dla lekarza psychiatry.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kobietąbyć napisał:

Najgorsze jest to że nie potrafię mu powiedzieć NIE i nie wiem co mam zrobić 

Nie wierzę , że można być aż tak głupią . Wybaczyć raz , no niech będzie nawet dwa ...ok. Ale Ty zrobiłaś z siebie ścierkę, pogotowie seksualne. Ewidentnie, gdy jemu nie wychodzi z innymi pannami, to wraca do Ciebie, aby nie cierpieć z powodu deficytu seksu.  Ja Ci powiem co masz zrobić . Rozpedz się dobrze i pierdyknij z całej siły głową w ścianę . Może wtedy szare komórki zaczną działać prawidłowo. Choć ...wybacz , ale w to wątpię . Jak można być tak pozbawionym szacunku do samej siebie . Fuuuuuuuuuujjjjjjjjj...

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraca bo nie ma z kim się bzykać. Nie wiesz co masz zrobić? Zapisz się do psychiatry, psychologa

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kobietąbyć napisał:

Proszę pomóżcie mi, bo ja mam klapki na oczach i jestem w tym człowieku zakochana.

Przecież zakochanie to wspaniałe uczucie. Motylki w brzuchu i w ogóle. To jak i po co Ci pomagać? Nie lubisz tych przyjemności? 😜

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kobietąbyć napisał:

Nie wiem co mam zrobić 😞 za każdym razem wracam z nadzieją że będzie już dobrze. Marzy mi się małżeństwo i szczęśliwa rodzina 😞 

może ZMIEŃ partnera to twoje marzenia się mają szanse spełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, virriel1999 napisał:

Sory, ale to nie z tym panem.

A 31 lat u kobiety to wystarczająco dużo by w końcu zmądrzeć

są takie które nie mądrzeją, genetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kobietąbyć napisał:

Najgorsze jest to że nie potrafię mu powiedzieć NIE i nie wiem co mam zrobić 

naucz się mówić NIE, deko honoru i respektu miej dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kobietąbyć napisał:

Niestety jestem i proszę o pomoc 

kubeł lodowatej wody na łeb, ewentualnie trzask w pysk może pomoże, koleżanke poproś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×