Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nieeznajomy

Jestem gejem czy trabsseksualistą?

Polecane posty

A więc tak. Jak byłem mały (ok. 6 - 7 lat) przebierałem się w kobiece ubrania i nawet dobrze się w nich czułem. Od zawsze czułem się bardziej kobietą niż mężczyzną. Często też wyobrażam sobie że jestem dziewczyną. Obecnie mam 15 lat i cały czas jakoś tak chciałbym zmienić płeć. W ciele męskim czuje się niekomfortowo. Podobają mi się kobiece rzeczy: bluzki, kurtki , płaszce, szale, dosłownie wszystko. Według mnie są o wieeele ładniejsze niż męskie w których też czuję się źle. Gdybym mógł od razu założył bym jakieś kobiece ubranie, niż jeszcze przez chwilę katował się w takim jaki mam. Nigdy nie lubiłem krótkich włosów, zapuszczam sobie je teraz.  I jak wcześniej wspomniałem: często wyobrażam się sobie w roli płci przeciwnej. Czasem gdy nikt nie widzi maluje się, bardzo mi się też podobają długie paznokcie która też z chęcią bym sobie zrobił.

W moich fantazjach( podczas masturbacji) wyobrażam sobie mężczyzn. Jeżeli chodzi o strony 18+ to tylko z gejami albo mężczyznami w roli głównej. Gdy oglądam zwykłe (mężczyzna + kobieta) zwracam uwagę TYLKO na niego. Dziewczyny nidgy mnie nie podniecały. Zaponiałem wspomnieć, że mam rysy twarzy kobiece, co mi się podoba. Często też(od momentu gdy mam dłuższe włosy) obci ludzie biorą mnie za panią co mi się BARDZO podoba i nie mam nic przeciwko temu oraz nie zwracam uwagi komuś , że jestem chłopakiem ,bo po prostu to lubię. Rodzicom boję się powiedzieć(są nietolerancyjni) i w sumie nigdy nikomu tego nie mówiłem. Mam takiego jedynego przyjaciela który jest tolerancyjny i któremu mogę zaufać w 100% ale jemu też się krępuję to powiedzieć.

I tutaj pojawia się pytanie.

Czt jestem gejem czy też transseksualistą?

Co mam z tym zrobić?

Jeżeli jestem gejem to mam zmieniać płeć czy mogę ubierać się jak dziewczyna i się malować?

Naprawdę proszę o pomoc.

Edytowano przez Nieeznajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rób to co chcesz i czego pragniesz. Udaj się do specjalisty który pomoże Ci odkryć siebie, samemu nic nie wskórasz. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to bardziej na trans ale tu Ci nikt nie pomoże potrzeba do tego specjalisty 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trans na bank. Geje nie wyobrażają sobie siebie jako kobiet 😄 Choć z drugiej strony, czytałam kiedyś, że duży odsetek gejów to krypto-transi i w głębi marzą o zmianie płci, ale się na nią nie decydują. 

Ja znam jednego młodego geja, który kiedyś śmiał się z transów, a dziś sam jest trans i na co dzień popyla w peruce oraz ...enkach 😄 I używa damskich końcówek. 

Ty jesteś trans na 100%. Ale to czy będziesz chciał zmienić płeć to już tylko Twój wybór. Nie każdy trans się na to decyduje. Niektórym też wystarczy zmiana garderoby, zakup peruk itd. A niektórzy w ogóle tego po sobie nie pokazują - nie wiem czy wynika to z lęku przed ostracyzmem społecznym czy z innych powodów, ale jednak wydaje mi się, że to pierwsze. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nieeznajomy napisał:

Jeżeli jestem gejem to mam zmieniać płeć czy mogę ubierać się jak dziewczyna i się malować?

Chyba transem* tu miało być?

A jak byś wolał? Rób to na co masz ochotę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, gosc z napisał:

Trans na bank. Geje nie wyobrażają sobie siebie jako kobiet 😄 Choć z drugiej strony, czytałam kiedyś, że duży odsetek gejów to krypto-transi i w głębi marzą o zmianie płci, ale się na nią nie decydują. 

Ja znam jednego młodego geja, który kiedyś śmiał się z transów, a dziś sam jest trans i na co dzień popyla w peruce oraz ...enkach 😄 I używa damskich końcówek. 

Ty jesteś trans na 100%. Ale to czy będziesz chciał zmienić płeć to już tylko Twój wybór. Nie każdy trans się na to decyduje. Niektórym też wystarczy zmiana garderoby, zakup peruk itd. A niektórzy w ogóle tego po sobie nie pokazują - nie wiem czy wynika to z lęku przed ostracyzmem społecznym czy z innych powodów, ale jednak wydaje mi się, że to pierwsze. 

Ooo naprawdę dziękuję za odpowiedź!

Dzięki niej już jestem troszkę bardziej nakierowany!

Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×