Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

Napisałam, że wzięła sobie sługacza na męża, bo przecież ktoś musi posprzątać  ona "pracuje" jest zajęta. Ogólnie jak się na nich patrzy to Szpilka ma w doopie obowiązki domowe, jest górą i już. Ale Sier (Si.u.r) zapowiada panią do sprzątania. Nie żałujcie ich, skoro tak bardzo chcą naśladować M. i do małego mieszkanie będą potrzebować pomocy w sprzątaniu to znaczy, że ich na to stać. Niech płacą, a co. Śmiech na sali. Żeby w godzinę nie ogarnąć mieszkania, a nagrywać w takim syfie i jeszcze się tłumaczyć, że jak dziecko będzie to będzie pani do pomocy. Akurat praca w domu jest super, bo w międzyczasie  zarzucisz pranie, zmywarkę itd. . Ale nie.. wina się trzeba napić  

Jej dieta pozostawia dużo do życzenia, to co mają i tak nie będzie przez nią zjadane, bo fajki, alko i apetyt spada, a ta jeszcze chce schudnąć, rozumiem, że warto uwidocznić mocniej zmarszczki? 

On bardzo się zmienia pod jej wpływem, mocno narzeka na PL, ogólnie na ludzi, nie rozróżnia krytyki... a wiecie, że jak ktoś mu napisał coś niezgodnego z jego opinią, to dostał odpowiedź: s.p.i.e.r.d.a.l.a.j ? C.h.a.m - teraz wiadomo, dlaczego Szpilka się tak do niego zwracała.  

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Napisałam, że wzięła sobie sługacza na męża, bo przecież ktoś musi posprzątać  ona "pracuje" jest zajęta. Ogólnie jak się na nich patrzy to Szpilka ma w doopie obowiązki domowe, jest górą i już. Ale Sier (Si.u.r) zapowiada panią do sprzątania. Nie żałujcie ich, skoro tak bardzo chcą naśladować M. i do małego mieszkanie będą potrzebować pomocy w sprzątaniu to znaczy, że ich na to stać. Niech płacą, a co. Śmiech na sali. Żeby w godzinę nie ogarnąć mieszkania, a nagrywać w takim syfie i jeszcze się tłumaczyć, że jak dziecko będzie to będzie pani do pomocy. Akurat praca w domu jest super, bo w międzyczasie  zarzucisz pranie, zmywarkę itd. . Ale nie.. wina się trzeba napić  

Jej dieta pozostawia dużo do życzenia, to co mają i tak nie będzie przez nią zjadane, bo fajki, alko i apetyt spada, a ta jeszcze chce schudnąć, rozumiem, że warto uwidocznić mocniej zmarszczki? 

On bardzo się zmienia pod jej wpływem, mocno narzeka na PL, ogólnie na ludzi, nie rozróżnia krytyki... a wiecie, że jak ktoś mu napisał coś niezgodnego z jego opinią, to dostał odpowiedź: s.p.i.e.r.d.a.l.a.j ? C.h.a.m - teraz wiadomo, dlaczego Szpilka się tak do niego zwracała.  

Serrio pani do sprzątania do tej klity? I co będą siedzieć d... pa mi na kanapie a pani sprzątająca obok ze ścierką? 

Narazie jestem na  odwyku i nie oglądam tego g..  po tym jak głupi siur  pokazał wiadomość na insta od jakiegoś dzieciaka który pewnie sobie żarcik zrobił i coś tam napisał o jakimś śnie a ta krowa cha*mi*ca za plecami grubasa krzyczy "de..bi  **l ., no de..b i. L ." 

Aż strach pomyśleć co gadają o ludziach poza kamerą, brzydzą mnie już te zakłamane facjaty. 

A co wątek znowu zniknął? Musi siedzieć non stop na kafe i czytac. 

A prawda boli, oj boli

Edytowano przez Kubek23
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałam wcześniej że Szpila usuwa komentarze, które sugerują że dany filmik był sponsorowany albo komentarze, gdzie ktoś się pyta czy to współpraca. Parę osób zwróciło na to uwagę i dama w końcu odpowiedziała, że będzie sobie usuwać na swoim kanale to na co ma ochotę 🙂 i twierdzi że za filmik z sukniami ślubnymi nie dostała hajsu.. I dlatego pojechała do jakiejś mieściny obok Rzeszowa? Bitch please 😂 Myślę że o to mógł być ból du*y 🤭🤪

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kubek23 napisał:

Serrio pani do sprzątania do tej klity? I co będą siedzieć d... pa mi na kanapie a pani sprzątająca obok ze ścierką? 

Narazie jestem na  odwyku i nie oglądam tego g..  po tym jak głupi siur  pokazał wiadomość na insta od jakiegoś dzieciaka który pewnie sobie żarcik zrobił i coś tam napisał o jakimś śnie a ta krowa cha*mi*ca za plecami grubasa krzyczy "de..bi  **l ., no de..b i. L ." 

Aż strach pomyśleć co gadają o ludziach poza kamerą, brzydzą mnie już te zakłamane facjaty. 

A co wątek znowu zniknął? Musi siedzieć non stop na kafe i czytac. 

A prawda boli, oj boli

No tylko skoro to ... to czemu zrobił z tego snu tytuł filmu, żałość 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie rozwaliło to jak mówił o tej dziewczynie z insta, która opisała mu tylko swój sen, można to skomentować „😂” lub w ogóle nie, a on pół vloga przegadał o tym jak można coś takiego napisać ludziom, za to co tu piszemy chyba wsadziłby nas do więzienia 😅 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siuras dodaje durne memy na story, a nie ma czasu nagrać vloga, biedny, zapracowany, koniecznie musimy złożyć się na panią sprzątająca dla nich, przecież nic dziwnego, że z tak ciężkim trybem życia mają wieczny burdel w domu  Tak napierdzielają reklamami, że wczoraj polecenie restauracji musiał skomentować „i to nie jest reklama, po prostu polecam, bo bardzo lubię to miejsce” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuciapo, kogo Ty próbujesz nabrać, że suknia i ten salon to nie współpraca? Gołym okiem widać, że dostaniesz suknię za darmo w zamian za reklamę. Mini party zrobione dla niej, tej przyjaciółki i Siuracza, normalnie w salonach to tak nie wygląda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Sway25 napisał:

Kuciapo, kogo Ty próbujesz nabrać, że suknia i ten salon to nie współpraca? Gołym okiem widać, że dostaniesz suknię za darmo w zamian za reklamę. Mini party zrobione dla niej, tej przyjaciółki i Siuracza, normalnie w salonach to tak nie wygląda. 

ja myślałam, że tylko swojemu hydraulikowi wchodzi w słowo, jak ten cos gada, ale tej pani, która proponowała jej suknie też wrednie nie pozwoliła dojść do głosu za którymś razem. Bo ona jest najważniejsza i najmądrzejsza. To nic, że jest u fachowca, ona musi gadać 😉 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, JAW napisał:

Oj boli krytyka, boli ... Tematy lecą aż miło!  a przecież tacy pozytywni, cieszą się życiem i nie martwią takimi pierdoła.mi hahah . Ale jednak wszystko to co piszemy musi być prawdą skoro tak trafia i boli, że trzeba stracić tyle czasu i czytac te nasze domysły i to jak ich rozkminiamy szybko 😄

😅 "Only good vibes" - zupełnie nie pasuje do naburmuszonej miny i zmarszczonego nosa. On po zaręczynach zmienił się mocno nie niekorzyść, bo wcześniej miał sporo pozytywnej energii, a teraz tylko narzeka, ale uśmiech kochani. Zagalopował się z ilością subów itd., krytyki nie przyjmuje, bo jak tam można. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uuubejbe napisał:

A no i tekst, w którymś z ostatnich vlogów u Adriana. Adrian składa Kuciapie życzenia, a ona "zaraz znowu będzie, że mamy romans" i że ona już tyloma osobami miała romans. Więc czyta, czyta. Tak, tak, Kuciapko, widzieliśmy jak patrzyłaś na męża Bety za plecami Dżurija. 

Ps. czemu mi się wydawało, że chciała Adriana pocalować w usta po tym jego składaniu życzeń? 😄 

ona się w ogóle zachowuje jakby na każdego chciała wskoczyć... nie wiem jak z tym pocałunkiem, nie zwróciłam uwagi. Ale ona potrzebuje aprobaty od mężczyzn, jakby się chciała dowartościować, więc wcale nie czuje się tak pewnie i wspaniale jak o tym mówi. Niestety to widać po zachowaniu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uuubejbe napisał:

A no i tekst, w którymś z ostatnich vlogów u Adriana. Adrian składa Kuciapie życzenia, a ona "zaraz znowu będzie, że mamy romans" i że ona już tyloma osobami miała romans. Więc czyta, czyta. Tak, tak, Kuciapko, widzieliśmy jak patrzyłaś na męża Bety za plecami Dżurija. 

Ps. czemu mi się wydawało, że chciała Adriana pocalować w usta po tym jego składaniu życzeń? 😄 

Ona jest tą babką, która ma faceta, jest przez niego adorowana aż za nadto, a i tak kręci dupskiem przed innymi facetami, bo lubi atencję, okropna osobowość, ale widać że Siurasowi to chyba nie przeszkadza, wstawia jej nagie fotki publicznie, on chyba uważa, że ona jest jakimś bóstwem, którego każdy mu zazdrości, a Kuciapa momentami wygląda jak trans, także, nie ma czego zazdrościć XD

  • Like 1
  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, uuubejbe napisał:

Zrobiłam screena, ale nie potrafię wstawić 😄

ja też nie umiem... prześlij na priv to popatrzę. Jeśli możesz oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, uuubejbe napisał:

Zrobiłam screena, ale nie potrafię wstawić 😄

Chyba nie można dodawać zdjęć, jak dodałam w wątku o Wandziaksach linki do zdjęć komentarzy Kuciapy to mi dali bloka na reagowanie na posty haha 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coooo? To już wątek poleciał o tym którego imienia nie można powiedzieć, narzekam-na-Polske-ale-nie-wroce-na-Ukraine? 

Na TLC leci program o bogaczach z Rosji, a oni jakby się wyprowadzili to mieliby program i bogaczach z Ukrainy. Ją to z nudów czasem pooglądam, a na niego patrzeć nie mogę coś. Coś typu Majewski i Luka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, truskawcia_ napisał:

Chyba nie można dodawać zdjęć, jak dodałam w wątku o Wandziaksach linki do zdjęć komentarzy Kuciapy to mi dali bloka na reagowanie na posty haha 😂

linki wstawiają w taki sposób: coś piszesz, publikujesz, potem szybka edycja i wstawiasz linka i znowu publikujesz. Ale nie wiem jak z tymi banami w tej sytuacji.. . Parę razy w ten sposób wstawiałam linka, a często w sumie nie mogę reakcji dodać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hejhej napisał:

Coooo? To już wątek poleciał o tym którego imienia nie można powiedzieć, narzekam-na-Polske-ale-nie-wroce-na-Ukraine? 

Na TLC leci program o bogaczach z Rosji, a oni jakby się wyprowadzili to mieliby program i bogaczach z Ukrainy. Ją to z nudów czasem pooglądam, a na niego patrzeć nie mogę coś. Coś typu Majewski i Luka. 

 

też czasem popatrzę, ale wyobrażasz sobie warszawiankę (wiecznie podkreśla to), że nawet na wieś nie jeździła, bo tam nikogo nie ma, że wyjeżdża? 😂ona w tym futrze kreuje się już na królową życia, ale sporo jej brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja podświadomość jeszcze jakoś się broni przed oglądaniem tej pary, ale z ciekawości weszłam na ten wątek i aż jestem w szoku  - sikacz narzeka na mieszkanie w Polsce ale z drugiej strony nie chce wracać do siebie? Skoro tak tu złe, smutno, strasznie to czemu nie przeniesie się do dowolnego innego państwa? Zawsze mnie to bawiło, jak ludzie, szczególnie imigranci narzekali na państwo w którym się znaleźli - to nie są lata 70 czy 80, że zmiana kraju to jakieś wielkie wyrzeczenie. Jak się nie podoba, to cały świat stoi otworem (no może nie teraz 🦠) wiec to ich decyzja ze wola siedzieć tu i narzekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, na insta story jak Siuracz tatuuje sobie włosy haha 😂

Edytowano przez truskawcia_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, truskawcia_ napisał:

O kurde, na insta story jak Siuracz tatuuje sobie włosy haha 😂

będzie kilka vlogów na ten temat, trzeba reklamę zrobić, bo nie wierzę, że płaci za to. Czekam aż Szpila zrobi ponownie usta, brwi i jeszcze coś. Naturalna jest bardzo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kawowy Kawowiec napisał:

będzie kilka vlogów na ten temat, trzeba reklamę zrobić, bo nie wierzę, że płaci za to. Czekam aż Szpila zrobi ponownie usta, brwi i jeszcze coś. Naturalna jest bardzo 🙂 

Oj tak, to oczywiste 😆 się pindrzą na ten ślub jakby to jakieś nie wiadomo co było, też biorę w sierpniu i nie odwalam takich głupot 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, truskawcia_ napisał:

Oj tak, to oczywiste 😆 się pindrzą na ten ślub jakby to jakieś nie wiadomo co było, też biorę w sierpniu i nie odwalam takich głupot 😝

mam wrażenie, że chcą wykorzystać ten moment na współprace... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, uuubejbe napisał:

Dobra to zaraz wstawię, ale tylko na kilka min 😜 

 

 

o kurde! Ciekawe czy J widział? On jest bardzo zazdrosny, ale w sumie nic mnie nie zdziwi, bo daje klepać swoją kobietę onnym i się z tego cieszy, jeszcze sam to nagrywa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, uuubejbe napisał:

Dobra to zaraz wstawię, ale tylko na kilka min 😜 

 

 

Padłam haha XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JAW napisał:

Dokładnie tak to wygląda. W ogóle mnie nie dziwi że jeździła po dyskotekach i festynach wiejskich  i tańczyła na scenie w samych kabaretkach i majtkach przed stadem spoconych napaleńcow 😄 jak gwizdali to pewnie się dowartościowywala 😄

😅🤣widać na teledyskach, że jest zadowolona. Ona serio ukończyła prawo? Laski z jej studiów muszą mieć ogromną bekę...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ona mówi o tej sukni, że będzie uszyta specjalnie dla niej, że góra od jednej ...enki, dół od innej itd, ale wielce się tym jara, jakby nigdy dla nikogo firma tak nie szyła, a jedynie dla niej., bo Szpilka bierze ślub i to będzie wydarzenie roku 2021, największe na świecie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Jak ona mówi o tej sukni, że będzie uszyta specjalnie dla niej, że góra od jednej ...enki, dół od innej itd, ale wielce się tym jara, jakby nigdy dla nikogo firma tak nie szyła, a jedynie dla niej., bo Szpilka bierze ślub i to będzie wydarzenie roku 2021, największe na świecie.. 

Dokładnie, ona chyba mocno nie ogarnia rzeczywistości, ale ich wesele będzie najlepsze w historii wesel, bo będą mieli 2 dni imprezy z basenem, grillem i bez disco polo XD ogarniałam takie coś przed nimi, także niczego szalonego nie wymyślili 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, truskawcia_ napisał:

Dokładnie, ona chyba mocno nie ogarnia rzeczywistości, ale ich wesele będzie najlepsze w historii wesel, bo będą mieli 2 dni imprezy z basenem, grillem i bez disco polo XD ogarniałam takie coś przed nimi, także niczego szalonego nie wymyślili 🤦‍♀️

no co Ty, może będzie w stylu boho 🙂 🤣

ja rozumiem, że to będzie dla niej ważny dzień, wszystko rozumiem. Tylko, że ona mocno popłynęła w tym temacie, bo jeśli chodzi o usługi to zawsze Młoda Para, a Pani nawet może jeszcze lepiej jest traktowana przez firmy, którym zależy, aby wybrać ich ofertę. 

I mówią że to Wasz Dzień i takie tam... więc nie tylko dla niej są oferty wyjątkowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kawowy Kawowiec napisał:

no co Ty, może będzie w stylu boho 🙂 🤣

ja rozumiem, że to będzie dla niej ważny dzień, wszystko rozumiem. Tylko, że ona mocno popłynęła w tym temacie, bo jeśli chodzi o usługi to zawsze Młoda Para, a Pani nawet może jeszcze lepiej jest traktowana przez firmy, którym zależy, aby wybrać ich ofertę. 

I mówią że to Wasz Dzień i takie tam... więc nie tylko dla niej są oferty wyjątkowe. 

Mówiła, że nie chcą boho, bo 'przecież nie położą sobie stogów siana wokół WILLI' 🤣 dla niej jest tworzony nowy styl wesela, nikt nie będzie miał takiego jak ona, to pewne 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, truskawcia_ napisał:

Mówiła, że nie chcą boho, bo 'przecież nie położą sobie stogów siana wokół WILLI' 🤣 dla niej jest tworzony nowy styl wesela, nikt nie będzie miał takiego jak ona, to pewne 🤣

😅😂😅 wyjątkowy  ślub to miał Wiśnia, Szpila go nie przebije 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×