Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

2 minuty temu, truskawcia_ napisał:

😳 o kurde haha, gdzie to wyczaiłaś? 😄

w odpowiedzi Szpilka ma między innymi : "Szacowane przychody są korygowane na bieżąco o nieprawidłową aktywność na kanale. "

wyślę Ci na prv 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uuubejbe napisał:

Oj dajcie spokój, przecież oni robią te filmy DLA NAS. 😄 😄😄 

 

A profil na patronite siurijego, "Cześć, jestem YouRi! Jestem YouTuberem, vlogerem, DJem oraz podróżnikiem w jednym! "

 

(Zapomniałam, że to podróżnik jest haha.)

....Czekajcie dalej bo zbierają naaaaaaaaaa:

"AZJA EXPRESS W NASZYM WYDANIU - 7 000 zł, 0% osiągnięto" 😄😄

"Oboje zawsze marzyliśmy żeby to zrobić, ale wcześniej zwyczajnie brakowało nam odwagi. Teraz chcemy rzucić korpo świat, zaryzykować i spełnić marzenie! Chcielibyśmy z tych funduszy zrealizować miesięczną wyprawę po Tajlandii oraz Indonezji i nagrać dla Was jak najwięcej filmów z wyprawy. Myślę że na 100% będzie to przygoda naszego życia, a Wy możecie być jej częścią. "

Zapomniałam, że nawet ich wycieczka do Tajlandii oraz Indonezji byłaby DLA NAS 😄 o trzymajcie mnie bo nie wytrzymam 😂😂😂

Robią z widzów głupków, oczywiście wszystko dla nas 🤣 potem będę się chwalić znajomym, że byłam na wycieczce w Tajlandii przez biuro podróży 'jutub Kuciapa&Siuras' XD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, uuubejbe napisał:

Oj dajcie spokój, przecież oni robią te filmy DLA NAS. 😄 😄😄 

 

A profil na patronite siurijego, "Cześć, jestem YouRi! Jestem YouTuberem, vlogerem, DJem oraz podróżnikiem w jednym! "

(Zapomniałam, że to podróżnik jest haha.)

....Czekajcie dalej bo zbierają naaaaaaaaaa:

"AZJA EXPRESS W NASZYM WYDANIU - 7 000 zł, 0% osiągnięto" 😄😄

"Oboje zawsze marzyliśmy żeby to zrobić, ale wcześniej zwyczajnie brakowało nam odwagi. Teraz chcemy rzucić korpo świat, zaryzykować i spełnić marzenie! Chcielibyśmy z tych funduszy zrealizować miesięczną wyprawę po Tajlandii oraz Indonezji i nagrać dla Was jak najwięcej filmów z wyprawy. Myślę że na 100% będzie to przygoda naszego życia, a Wy możecie być jej częścią. "

Zapomniałam, że nawet ICH wycieczka do Tajlandii oraz Indonezji byłaby DLA NAS 😄 o trzymajcie mnie bo nie wytrzymam 😂😂😂

 

 

usunęli wpis  że mają dość pracy w korpo 🙂 bo się ludzie pytali z jakiego KORPO 🙂 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, truskawcia_ napisał:

Robią z widzów głupków, oczywiście wszystko dla nas 🤣 potem będę się chwalić znajomym, że byłam na wycieczce w Tajlandii przez biuro podróży 'jutub Kuciapa&Siuras' XD

i potem ich teksty: zajmijcie się swoim życiem, nie macie swojego życia? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Szpila: "Dzień dobry, chciałam dowiedzieć się dlaczego z dnia na dzień moje szacunkowe przychody zmalały o ok. 3000zł ? Filmy, które wcześniej miały zarobione po 150$ nagle maja np. 5$ ? W jaki sposób mam skonfigurować sellers.json? I dlaczego nie pojawiła się żadna infomacja np. mailowa o zaistniałych zmianach na adsense? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź."

powyższa wiadomość J i Szpilki została napisana w październiku... mają bół tyyyłka, odechciewa się im robić... 

Złoto 😂

A ja myślałam, że oni to wszystko robią dla nas 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sway25 napisał:

Złoto 😂

A ja myślałam, że oni to wszystko robią dla nas 😒

w odpowiedzi dostała:

"Dzień Dobry,

jeśli mówimy o sytuacji z września, to szacowane zarobki widnieją tylko na kanale Youtube w Studio twórców->Analityka. Szacowane przychody są korygowane na bieżąco o nieprawidłową aktywność na kanale. Może Pani powie, od kiedy kanał istnieje, jaka jest jego tematyka, ile filmów...."

czy ona coś majstruje z wyświetleniami? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie E. coś majstruje przy kanale, odpowiedź powyżej oznaczała jedynie, że szacowane przychody są (ZAWSZE) korygowane o nieprawidłową aktywność. Nie tylko w jej przypadku, bo coś kombinowała tylko jako standardowe działanie.

''Nieprawidłowy ruch to kliknięcia i wyświetlenia, które mogą sztucznie zawyżać koszty reklamodawcy lub zarobki wydawcy. To zarówno ruch będący wynikiem celowego oszustwa, jak i przypadkowe kliknięcia.

Nieprawidłowy ruch to między innymi:

generowanie przez wydawców kliknięć i wyświetleń z własnych reklam;

powtarzające się kliknięcia lub wyświetlenia reklam generowane przez jednego lub kilku użytkowników;

zachęcanie użytkowników przez wydawców do klikania ich reklam (np. wszelkie wezwania użytkowników do klikania reklam, implementacje reklam, które mogą powodować dużą liczbę przypadkowych kliknięć itp.);

używanie narzędzi do automatycznego klikania reklam, automatycznych źródeł wizyt, robotów lub innego oszukańczego oprogramowania.

Kliknięcia reklam Google muszą wynikać z rzeczywistego zainteresowania użytkownika. Wszelkie metody sztucznego generowania kliknięć lub wyświetleń są surowo zabronione zgodnie z zasadami programu. Jeśli zaobserwujemy na Twoim koncie wysoki poziom nieprawidłowego ruchu, możemy je zawiesić lub wyłączyć, by chronić naszych reklamodawców i użytkowników. Jeśli nie będziemy mogli zweryfikować jakości ruchu, możemy również ograniczyć lub wyłączyć wyświetlanie reklam. Nieprawidłowe kliknięcia mogą także być przyczyną różnicy między zarobkami szacunkowymi a ostatecznymi.

Użytkownicy mogą generować nieprawidłowe kliknięcia Twoich reklam bez Twojej wiedzy i przyzwolenia. Jednak ostatecznie to Ty jako wydawca odpowiadasz za prawidłowe kliknięcia reklam w Twojej witrynie. Dlatego zdecydowanie zalecamy zapoznanie się ze wskazówkami dotyczącymi zapobiegania nieprawidłowemu ruchowi.''

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, truskawcia_ napisał:

Ten to zawsze wkłada w filmy dużo serca, skoro tak, to co go obchodzą zarobki? Żenada, co za pazerny typ, szok 🤬

A co jest zlego w checi zarobku? Czy to przeczy wkladaniu w filmy duzo serca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, uuubejbe napisał:

Właśnie, do Muki ciągle, że go kocha pisał.

 

Oberwała za pokazywanie kuciapy haha 😄 

A w którym nie świeci? :classic_sleep:

Chyba jak choinkę na balkonie ustawia, to potem na kanapie tytułową częścią ciała świeci, w bieliźnie. Chyba, że coś innego było jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pamela Jenner napisał:

A co jest zlego w checi zarobku? Czy to przeczy wkladaniu w filmy duzo serca? 

ale tu nie chodzi o "chęć zarobku", ale o pazerność, poczytaj co mają na patronite 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pamela Jenner napisał:

A co jest zlego w checi zarobku? Czy to przeczy wkladaniu w filmy duzo serca? 

W zarobku nie ma nic złego, ale w hipokryzji, w opowiadaniu, że to wszystko dla nas , w zachęcaniu do uśmiechu i luzu, a potem jechaniu na wszystko dookoła już jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kawowy Kawowiec napisał:

ale tu nie chodzi o "chęć zarobku", ale o pazerność, poczytaj co mają na patronite 

Komentarz ktory cytowalam odnosil sie do pytania o szacowane przychody na google, a nie co maja na patronite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pamela Jenner napisał:

Komentarz ktory cytowalam odnosil sie do pytania o szacowane przychody na google, a nie co maja na patronite.

ogólnie chodzi o nich, ich zachowanie, czegoś nie rozumiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pamela Jenner napisał:

A co jest zlego w checi zarobku? Czy to przeczy wkladaniu w filmy duzo serca? 

Nie zauważyłam, żeby wkładali kiedykolwiek w filmy dużo serca, to że doda do vloga przebitki z drona czy specjalnie pojadą na wakacje, żeby zrobić przebitki widoków mnie nie przekonuje, sam mówił, że zrobi dużo dla wyświetleń, dlatego nie jest przekonywujący w tym co ciągle chce przekazać, czyli że niby robi to z dobroci serca, widzę w nim tylko pazerność na kasę, a nie radość z nagrywania dla widzów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kawowy Kawowiec napisał:

ogólnie chodzi o nich, ich zachowanie, czegoś nie rozumiesz? 

Nie rozumiem jak mozesz wypowiadac sie o co chodzi truskawci :). Nie pytalam o co chodzi Tobie, odnioslam swoj komentarz do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, truskawcia_ napisał:

Nie zauważyłam, żeby wkładali kiedykolwiek w filmy dużo serca, to że doda do vloga przebitki z drona czy specjalnie pojadą na wakacje, żeby zrobić przebitki widoków mnie nie przekonuje, sam mówił, że zrobi dużo dla wyświetleń, dlatego nie jest przekonywujący w tym co ciągle chce przekazać, czyli że niby robi to z dobroci serca, widzę w nim tylko pazerność na kasę, a nie radość z nagrywania dla widzów.

Skoro sam przyznal, ze zrobi duzo dla wyswietlen to jednak jest jako-tako uczciwy z widzami?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, truskawcia_ napisał:

Nie zauważyłam, żeby wkładali kiedykolwiek w filmy dużo serca, to że doda do vloga przebitki z drona czy specjalnie pojadą na wakacje, żeby zrobić przebitki widoków mnie nie przekonuje, sam mówił, że zrobi dużo dla wyświetleń, dlatego nie jest przekonywujący w tym co ciągle chce przekazać, czyli że niby robi to z dobroci serca, widzę w nim tylko pazerność na kasę, a nie radość z nagrywania dla widzów.

ja mam tak samo, kiedyś darzyłam go sympatią, ale od jakiegoś czasu nie trawię... hipokryzja i tyle

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pamela Jenner napisał:

Skoro sam przyznal, ze zrobi duzo dla wyswietlen to jednak jest jako-tako uczciwy z widzami?

to Ty Szpilka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huhu, cóż to za interesujący film od Szpili wjechał, ciekawe ile w nim prawdy, wieczorem sobie odpalę 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, uuubejbe napisał:

Jakby co to gada, ze ma tyle subskrypcji dzieki siurakowi. Nieee, kuciapko, masz ich dzieki Wandzie. Wy sami nie znaczycie nic. Gada jeszcze, ze proponowali jej reklame wibratora, no nie dziwne jak ciagle pokazuje to i owo, nawet reklamodawcy to widza😅 nie no same cudenka w tym filmie, zarabia od 500 zl w zwyz hahaha 

Skończyły mi się reakcję, a aż się prosi, żeby dodać „haha” szczególnie z tego wibratora 😆😆 dokładnie, oni są zwykłymi ludźmi, którzy mieli szczęście, że znaleźli się wśród odpowiednich osób (Wanda), normalnie zbieranie takiej ilości sybskrybcji jaką mają zajełoby im z dwa razy dłużej, a oni głupio myślą, że „sukces” zawdzięczają sami sobie? Heeh, dobre 😒

Edytowano przez truskawcia_
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, truskawcia_ napisał:

Skończyły mi się reakcję, a aż się prosi, żeby dodać „haha” szczególnie z tego wibratora 😆😆 dokładnie, oni są zwykłymi ludźmi, którzy mieli szczęście, że znaleźli się wśród odpowiednich osób (Wanda), normalnie zbieranie takiej ilości sybskrybcji jaką mają zajełoby im z dwa razy dłużej, a oni głupio myślą, że „sukces” zawdzięczają sami sobie? Heeh, dobre 😒

głównie mówi, że zawdzięcza J. bo na jego filmach ją poznaliśmy 🙂 żal doopkę ściska, że przypięła się pod czyjś sukces. 

"Tak szczerze to zasięgi zawdzięczacie Andzi i Luce, gdzyby nie Oni ,niewielu miałoby pojęcie kim jest Juri .To żadna złośliwość ,tylko poprostu warto bylo o nich wspomnieć ,bo to Oni ,a przede wszystkim Andzia zrobila kawał roboty, od zera .Fajnie że macie takich przyjaciół .Wszystkiego dobrego "

odp Szpili: "Jasne, ze tak 🙂 nikomu tego nie umniejszam po prostu mówię o Yuriy bo to on mnie namówił na założenie kanału i to u niego na kanale byłam i stad mnie znaliście ;)"

 

Trochę osób ją krytykuje, że skopiowała od innych pomysł na vloga. 

"Lepiej nie wypuszczać wcale filmiku zamiast kopiować innych YouTuberów żeby tylko cokolwiek dodać 🙄 żałosne 🙄"

"U JK  był film na ten temat już poruszony widać ze ktoś jak nie ma pomysłu na film to ściąga od kogos innego"

"Kopia filmiku J.K."

Inny kom:

"..wykreśl z tytulu rownież szczera rozmowa, bo szczera do końca nie jesteś. Clickbait to chleb powszedni youtubera, juz samo to duzo mowi o tej "pracy"."

 

Wspomniała też coś, że inni chcą jej "wbijać szpliki" - hmmm, ciekawe skąd takie określenie. Oczywiście nie omieszkała się wbić szpilki A> mówiąc, jak to sama jest wiarygodna we współpracach, mówiąc, że inni biorą współprace, które im nie pasują. 

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2020 o 16:22, uuubejbe napisał:

i nie można pisać, że ma brzydkie włosy

Można pisać, że ma piękne 😂, wtedy na kolejnym vlogu powie jakich to ma wspaniałych widzów 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, uuubejbe napisał:

Oj dajcie spokój, przecież oni robią te filmy DLA NAS. 😄 😄😄 

 

A profil na patronite siurijego, "Cześć, jestem YouRi! Jestem YouTuberem, vlogerem, DJem oraz podróżnikiem w jednym! "

(Zapomniałam, że to podróżnik jest haha.)

....Czekajcie dalej bo zbierają naaaaaaaaaa:

"AZJA EXPRESS W NASZYM WYDANIU - 7 000 zł, 0% osiągnięto" 😄😄

"Oboje zawsze marzyliśmy żeby to zrobić, ale wcześniej zwyczajnie brakowało nam odwagi. Teraz chcemy rzucić korpo świat, zaryzykować i spełnić marzenie! Chcielibyśmy z tych funduszy zrealizować miesięczną wyprawę po Tajlandii oraz Indonezji i nagrać dla Was jak najwięcej filmów z wyprawy. Myślę że na 100% będzie to przygoda naszego życia, a Wy możecie być jej częścią. "

Zapomniałam, że nawet ICH wycieczka do Tajlandii oraz Indonezji byłaby DLA NAS 😄 o trzymajcie mnie bo nie wytrzymam 😂😂😂

 

 

Podróżnikiem 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Chyba od kanapy do lodówki 😂😂😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

 

Wspomniała też coś, że inni chcą jej "wbijać szpliki" - hmmm, ciekawe skąd takie określenie.

Moze stad, ze to powszechnie znane i uzywane sformulowanie w jezyku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Pamela Jenner napisał:

Moze stad, ze to powszechnie znane i uzywane sformulowanie w jezyku polskim?

Pamela, skąd Ty się wzięłaś?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×