Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

49 minut temu, JAW napisał:

To jest ktoś z ich środowiska. U Wandy też ich broni w każdym poście. Czasem coś dla niepoznaki napiszę gorszego . Ale całe wykłady robi w pozytywach o ich ekipie 

Przeciez napisalam wyzej ze jestem Ewa, co jeszcze chcecie wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pamela Jenner napisał:

Przeciez napisalam wyzej ze jestem Ewa, co jeszcze chcecie wiedziec?

Kiedy wstawisz kolejne gołe zdjęcie na insta, ale tym razem z przodu? 

Czy będzie transmisja na żywo z TV  twojego ślubu? 

Czy Siuras twój chłopak poci się w nocy czy tylko w dzień?

 

Wesołych świąt ❤️❤️

  • Like 1
  • Thanks 4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe dnie ogarniają mnóstwo pilnych i ważnych spraw typu zrobienie paznokci, szukanie ozdób, uśmiechanie się i cieszenie się życiem, ale od kilku tygodni nie ma kompletnie czasu na kupno akumulatora? 😅

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Magd16 napisał:

Całe dnie ogarniają mnóstwo pilnych i ważnych spraw typu zrobienie paznokci, szukanie ozdób, uśmiechanie się i cieszenie się życiem, ale od kilku tygodni nie ma kompletnie czasu na kupno akumulatora? 😅

Czekanie na współpracę dotyczącą auta tak bardzo w ich stylu 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, truskawcia_ napisał:

Czekanie na współpracę dotyczącą auta tak bardzo w ich stylu 😂

Dokładnie, Muka już ma drugiego merca, oj chciałoby się. Taka desperacja z ich strony, że nawet z ostatnich wakacji oznaczyła na zdjęciu markę stojąc tyłem, ale bez stanika... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykładowe komy z vloga Szpili:

"Mysle, ze ak naprawdę to dzięki Luce i Andzi macie najwięcej subskrybcji bo większość ludzi zna Was właśnie dzięki im , że pokazywaliście się w ich filmach... Ja też jestem od nich ;)"

a kto z Was?

"Wiem już dlaczego nie zostanę youtuberem/influencerem, bo nie umiem się prosić o coś. Nie macie czasem takiego poczucia że jesteście takimi trochę "żebrakami"? Mam tu na myśli pisane do firm o współpracę to co powiedziałaś - jedziemy do hotelu który współpracuje z influencearmi to pytam czy nie chce współpracy... Boże to są takie dziwne czasy, ja wiem że to jest Was czas, powiedzmy że praca itp. ale to jest taki dziwny "zawód"..."

Odp Szpilki:

"O nic nie nie żebrze 😂 hahaha wszysyko jest kochana kwestia formy 😉 poza tym to są sporadyczne sytuacje i nasza wola. W 99% to firmy piszą do nas :)"

"Większość która Cię oglada , bo na nas zarabiasz - oczekuje szczerości a nie tylko tytułu filmu. Komentarze ze to twój kanał i robisz co chcesz kasując komentarze jest nie na miejscu bo z oglądających masz kase 🙂 faktycznie filmy są o niczym , oglądam je tylko dlatego bo widze jaka jesteś fałszywa i nastawiona na zarobek, poza tym patrząc na ciebie odczuwa się manie wyższości choć zupełnie nie wiem skąd się to bierze. Tak i gdyby nie luka ani Andzia mielibyście co najmniej polowe mniej oglądających bo takich youtuberow jest mnóstwo :)"

"Ej serio piszecie do hoteli ze jestescie influencerami? A jak wam odmowia nie glupio Wam tam jechac?"

Odp Szpilki:

"Haha Boże 😂 to pytanie czy są zainteresowani współpraca i jeśli wiemy ze współpracują z influencerami - w takich przypadkach. Zdarzyło nam się to może 2 razy 🙂 nie piszemy do hoteli i nie prosimy o nocleg za darmo - stać nas żeby zapłacić 🙂 po prostu jeśli wiemy ze dany hotel współpracuje z Inlfu a nam się podoba to mamy tutaj win win ;)"

A  wystarczyło wymienić A> i L. że dzięki nim sporo osób do niej trafiło... 

Teraz na każdym wyjeździe będzie wiadomo, że przed mieli mało czasu, bo pisali i obczajali hotele... . 

Ogólnie dalej mam wrażenie, że są pazerni i czegoś oczekują, chcą... . 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Przykładowe komy z vloga Szpili:

"Mysle, ze ak naprawdę to dzięki Luce i Andzi macie najwięcej subskrybcji bo większość ludzi zna Was właśnie dzięki im , że pokazywaliście się w ich filmach... Ja też jestem od nich ;)"

a kto z Was?

"Wiem już dlaczego nie zostanę youtuberem/influencerem, bo nie umiem się prosić o coś. Nie macie czasem takiego poczucia że jesteście takimi trochę "żebrakami"? Mam tu na myśli pisane do firm o współpracę to co powiedziałaś - jedziemy do hotelu który współpracuje z influencearmi to pytam czy nie chce współpracy... Boże to są takie dziwne czasy, ja wiem że to jest Was czas, powiedzmy że praca itp. ale to jest taki dziwny "zawód"..."

Odp Szpilki:

"O nic nie nie żebrze 😂 hahaha wszysyko jest kochana kwestia formy 😉 poza tym to są sporadyczne sytuacje i nasza wola. W 99% to firmy piszą do nas :)"

"Większość która Cię oglada , bo na nas zarabiasz - oczekuje szczerości a nie tylko tytułu filmu. Komentarze ze to twój kanał i robisz co chcesz kasując komentarze jest nie na miejscu bo z oglądających masz kase 🙂 faktycznie filmy są o niczym , oglądam je tylko dlatego bo widze jaka jesteś fałszywa i nastawiona na zarobek, poza tym patrząc na ciebie odczuwa się manie wyższości choć zupełnie nie wiem skąd się to bierze. Tak i gdyby nie luka ani Andzia mielibyście co najmniej polowe mniej oglądających bo takich youtuberow jest mnóstwo :)"

"Ej serio piszecie do hoteli ze jestescie influencerami? A jak wam odmowia nie glupio Wam tam jechac?"

Odp Szpilki:

"Haha Boże 😂 to pytanie czy są zainteresowani współpraca i jeśli wiemy ze współpracują z influencerami - w takich przypadkach. Zdarzyło nam się to może 2 razy 🙂 nie piszemy do hoteli i nie prosimy o nocleg za darmo - stać nas żeby zapłacić 🙂 po prostu jeśli wiemy ze dany hotel współpracuje z Inlfu a nam się podoba to mamy tutaj win win ;)"

A  wystarczyło wymienić A> i L. że dzięki nim sporo osób do niej trafiło... 

Teraz na każdym wyjeździe będzie wiadomo, że przed mieli mało czasu, bo pisali i obczajali hotele... . 

Ogólnie dalej mam wrażenie, że są pazerni i czegoś oczekują, chcą... . 

Też mnie to rozwaliło, ogólnie mega wstyd byłoby mi się prosić hotel o darmowy nocleg czy pisać do jakiejś firmy bo jestem "INFLU" 😂 To tylko utwierdza mnie w przekonaniu jakie mają parcie na szkło. Cringe as fu*k.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juras na IG odpowiedział na pytanie, kiedy pierwszy raz pomyślał o zaręczynach - odpowiedział 8 lat temu, kiedy poznał Szpile 🤯 Ale creepy... Uciekałabym od takiego typa jak najszybciej. Co z tego że 8 lat temu Szpila go olała, Juras był zakochany 💘 Swoją drogą Kuciapka chyba zainspirowała się Wanda, bo ubrała praktycznie identyczny, czarny golf z odkrytym ramieniem a Wanda chodzi w takich ostatnio - Szpili nigdy w takim nie  widziałam wcześniej 🥴👀

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ggość napisał:

Juras na IG odpowiedział na pytanie, kiedy pierwszy raz pomyślał o zaręczynach - odpowiedział 8 lat temu, kiedy poznał Szpile 🤯 Ale creepy... Uciekałabym od takiego typa jak najszybciej. Co z tego że 8 lat temu Szpila go olała, Juras był zakochany 💘 Swoją drogą Kuciapka chyba zainspirowała się Wanda, bo ubrała praktycznie identyczny, czarny golf z odkrytym ramieniem a Wanda chodzi w takich ostatnio - Szpili nigdy w takim nie  widziałam wcześniej 🥴👀

Przecież ona nie jest z nim miłości, zobaczyła, że gość zakochany, ma suby na yt, znajomych "znanych" , wszystko zrobi w domu to poszła na to. Nikt inny nie sprostałby jej wymaganiom. Ona ma luz, on się musi starać. I w dodatku schudnąć... . 

A tak zapytam, kiedy, w jakim okresie on spotykał się z inną? Czy też wtedy jak już kochał Szpilę? Ale przerywnik się trafił? 

Miała ten golf w Krynicy, jak robili vloga z właścicielami apartamentu, których poznali na Teneryfie.  Ale masz rację, inspiracja W. była ogromna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Przecież ona nie jest z nim miłości, zobaczyła, że gość zakochany, ma suby na yt, znajomych "znanych" , wszystko zrobi w domu to poszła na to. Nikt inny nie sprostałby jej wymaganiom. Ona ma luz, on się musi starać. I w dodatku schudnąć... . 

A tak zapytam, kiedy, w jakim okresie on spotykał się z inną? Czy też wtedy jak już kochał Szpilę? Ale przerywnik się trafił? 

Miała ten golf w Krynicy, jak robili vloga z właścicielami apartamentu, których poznali na Teneryfie.  Ale masz rację, inspiracja W. była ogromna. 

No wiesz kochać Szpile to on sobie mógł, ale ona go nie kochała 🤪 to musiał działać dalej w temacie z kimś innym... Potem księżniczce się odwidziało po 8 latach to Juras jak wytresowany piesek poleciał do niej 😂

Edytowano przez Ggość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was prawdziwego smaczka. Przypadkiem na to trafiłam ale obejrzyjcie u siu.rasa film pt ‚KIEDY SIĘ OŚWIADCZENIE Q&A * jak się poznalismy’ i zwróćcie uwagę na szpilę. 😂😂😂😂😂 niezły ubaw.. po tym filmie już nie wierze wam ze jemu to się trafiło jak ślepej kurze ziarno, uważam ze na odwrót 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Klaudia12.2 napisał:

Mam dla was prawdziwego smaczka. Przypadkiem na to trafiłam ale obejrzyjcie u siu.rasa film pt ‚KIEDY SIĘ OŚWIADCZENIE Q&A * jak się poznalismy’ i zwróćcie uwagę na szpilę. 😂😂😂😂😂 niezły ubaw.. po tym filmie już nie wierze wam ze jemu to się trafiło jak ślepej kurze ziarno, uważam ze na odwrót 😂😂😂

O Niee!!! I pierwszy komentarz oczywiście jusi ‚nie oświadczaj się, nie rob tej glupoty’... hahaha za dużo tego 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy vlog minuta 6:24 Ewa mowi ze nagrała się bez maski i jak coś to youri to wytnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lena1999 napisał:

Nowy vlog minuta 6:24 Ewa mowi ze nagrała się bez maski i jak coś to youri to wytnie 

Wow niesamowite! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lena1999 napisał:

Nowy vlog minuta 6:24 Ewa mowi ze nagrała się bez maski i jak coś to youri to wytnie 

A podobno wszystko sama montuje 🤣 dla mnie to żenada, że kreują się na przestrzegających przepisów, a tak na prawdę lażą bez masek, wielcy państwo 😕 Wanda przynajmniej wjeżdza na pełnej bez maski i się nie kryje 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, truskawcia_ napisał:

A podobno wszystko sama montuje 🤣 dla mnie to żenada, że kreują się na przestrzegających przepisów, a tak na prawdę lażą bez masek, wielcy państwo 😕 Wanda przynajmniej wjeżdza na pełnej bez maski i się nie kryje 😂 

No dokladnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Arbuz napisał:

Wow niesamowite! 

no niesamowite bo rzekomo sama montuje.Klamstwo goni kłamstwo,a do niedawna sama ich broniłam ale moj szacunek spada coraz niżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ggość napisał:

Juras na IG odpowiedział na pytanie, kiedy pierwszy raz pomyślał o zaręczynach - odpowiedział 8 lat temu, kiedy poznał Szpile 🤯 Ale creepy... Uciekałabym od takiego typa jak najszybciej. Co z tego że 8 lat temu Szpila go olała, Juras był zakochany 💘 Swoją drogą Kuciapka chyba zainspirowała się Wanda, bo ubrała praktycznie identyczny, czarny golf z odkrytym ramieniem a Wanda chodzi w takich ostatnio - Szpili nigdy w takim nie  widziałam wcześniej 🥴👀

Jeszcze coś chyba mówili w jakimś Q&A, że był czas, że spotykali się tylko na seks, a potem Kuciapa robiła osobny film o relacjach z mężczyznami i mówiła tam, że relacja oparta tylko na seksie jest nie dla niej i że ona by tak nie mogła 😂 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w jednym z qa smieszkował z tego, że jak był w związku z byłą dziewczyną z którą się psuło to wtedy już zabiegał o Ewke i ona go olewała. Z późniejszych wypowiedzi wynika, że swirowal z nią będąc jeszcze w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siuras w nowym vlogu nie wie na jakie auto się zdecydować, jak to na jakie, na takie, z jakim dostaną współpracę 😎 albo takie, które 'kupi' Muka xd

Edytowano przez truskawcia_
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sway25 napisał:

Jeszcze coś chyba mówili w jakimś Q&A, że był czas, że spotykali się tylko na seks, a potem Kuciapa robiła osobny film o relacjach z mężczyznami i mówiła tam, że relacja oparta tylko na seksie jest nie dla niej i że ona by tak nie mogła 😂 

A Siura właśnie odpowiada na q&a, że nie byli wcześniej razem tylko sie spotykali. To już wiemy na co 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lena1999 napisał:

Nowy vlog minuta 6:24 Ewa mowi ze nagrała się bez maski i jak coś to youri to wytnie 

U niej na vlogu? Ten z ubierania choinki? Kurde nie słyszę tego 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ggość napisał:

U niej na vlogu? Ten z ubierania choinki? Kurde nie słyszę tego 🤪

U niego 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Klaudia12.2 napisał:

O Niee!!! I pierwszy komentarz oczywiście jusi ‚nie oświadczaj się, nie rob tej glupoty’... hahaha za dużo tego 😂😂

No nieee Jusia i ten komentarz 😂 ciekawe czy oni wiedzą o tym, jeśli tak to pewnie bylo oburzenie z ich strony xD 

Oni ogólnie są tak zaklamani dla mnie. Szpila nie lubiła świat a teraz nagle naczelna youtuberka vlogmasowa,bo się sztucznie nakręca na ten hajs. Tak samo jak olewała Juranda, a się nakręciła przez "fejm" na YT... Myślę że z tym parcie na ślub jest tak samo. Ją jara cała ta otoczka, przygotowania, ...enka itd Ale jeszcze przyjdzie czas na przemyślenia i żałowanie pewnych decyzji bo uważam, że ten związek nie ma racji bytu do końca ich życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak siu.ras ma tak na codzień w domu jak w tym vlogu sprzed ponad roku to ja mu na prawde współczuje takiej bezosobowsci przy boku. Btw cytowalyscie tu wiadomości ich do jutuba, skąd to macie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, truskawcia_ napisał:

U niego 😛

A rzeczywiście.. Kurde. On twierdzi w komentarzu że to specjalnie zostawił.. Tylko nie rozumiem po co 🤷‍♀️Tylko jej wyświetlenie nabilam niepotrzebnie 🤦‍♀️😂 generalnie to ich nie da nie oglądać.. Jak jeszcze z pół roku temu oglądałam większość vlogów tak teraz to masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię jaki oni mają pierdzielnik w domu, nie jestem perfekcyjną panią domu, ale mam mieszkanie o takim samym metrażu jak oni i jedyne gdzie często mam bałagan to kuchnia, a oni cały salon zagracony bzdetami

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klaudia12.2 napisał:

Jak siu.ras ma tak na codzień w domu jak w tym vlogu sprzed ponad roku to ja mu na prawde współczuje takiej bezosobowsci przy boku. Btw cytowalyscie tu wiadomości ich do jutuba, skąd to macie? 

on już swój usunął, usunął też patronite...

jej kom wisi, wpisz w google imię, nazwisko i słowo support, a potem wejdź w znalezione adsence. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×