Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

4 minuty temu, Klaudia12.2 napisał:

Jak siu.ras ma tak na codzień w domu jak w tym vlogu sprzed ponad roku to ja mu na prawde współczuje takiej bezosobowsci przy boku. Btw cytowalyscie tu wiadomości ich do jutuba, skąd to macie? 

i poczytaj odpowiedzi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siur podpatrzył u Majewskiego ujęcia z garażu, i żeby nie było, że go naśladuje powiedział, że on sam już dużo wcześniej chciał takie robić tylko mu się po prostu nie chciało 😂

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JAW napisał:

Nie wierzę, że ona się zmieniła , na pewno jest taka sama jak na tym filmiku z przed roku. Ona mówi z taką pogardą, z taką olewką na niego, kipi z niej taka pycha.... Oj nie jest to dobry człowiek. 

Tak, pamiętam jak ona pokazywala się u Siurasa na vlogach na początku i widzowie często pisali, że nie fajnie odnosi się do niego, że pokazuje taką wyższość, że ona wszystko robi lepiej i szybciej od niego i tylko "ja, ja i ja". Oczywiście on sam jej bronił potem 😂 a ona zmieniła zachowanie, zrobiła się bardziej insta friendly, teraz vlogmasy i te sprawy. Pewnie nie raz ugryzie się w język zanim coś powie albo wycinają odpowiednie rzeczy 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Ggość napisał:

Tak, pamiętam jak ona pokazywala się u Siurasa na vlogach na początku i widzowie często pisali, że nie fajnie odnosi się do niego, że pokazuje taką wyższość, że ona wszystko robi lepiej i szybciej od niego i tylko "ja, ja i ja". Oczywiście on sam jej bronił potem 😂 a ona zmieniła zachowanie, zrobiła się bardziej insta friendly, teraz vlogmasy i te sprawy. Pewnie nie raz ugryzie się w język zanim coś powie albo wycinają odpowiednie rzeczy 😉

nauczyla sie okrzesania przed kamera. Pamietam, jak nawet zabraniala Jurasowi jesc tego, na co akurat mial ochote. I to nie zartobliwie ani w ramach przekomarzania sie. On naprawde nie mogl zjesc na obiad/kolacje czegos innego niz to, co Ewa uznala za odpowiednie. Chyba miala problem nawet z jego porami jedzenia, ale tutaj nie chce sklamac, bo dokladnie nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Pamela Jenner napisał:

nauczyla sie okrzesania przed kamera. Pamietam, jak nawet zabraniala Jurasowi jesc tego, na co akurat mial ochote. I to nie zartobliwie ani w ramach przekomarzania sie. On naprawde nie mogl zjesc na obiad/kolacje czegos innego niz to, co Ewa uznala za odpowiednie. Chyba miala problem nawet z jego porami jedzenia, ale tutaj nie chce sklamac, bo dokladnie nie pamietam.

Tak było, też to pamiętam, dla mnie chore, zresztą widać, że on należy do facetów, którzy schabowego i inne tłustsze potrawy by wcinali, a w domu spokojnie sobie zjeść tego nie może 😅 dla mnie to ona przesadza z tym niby fit życiem, którego sama nie przestrzega, poza tym taka restrykcyjna dieta źle wpływa na człowieka, dietetycy zalecają jeść w proporcjach 80/20 (80%  jedzenia zdrowego i 20% jedzenia zachciankowego, mniej zdrowego), często też zarzucała J. na filmach, że nie ćwiczy

Edytowano przez truskawcia_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, truskawcia_ napisał:

Tak było, też to pamiętam, dla mnie chore, zresztą widać, że on należy do facetów, którzy schabowego i inne tłustsze potrawy by wcinali, a w domu spokojnie sobie zjeść tego nie może 😅 dla mnie to ona przesadza z tym niby fit życiem, którego sama nie przestrzega, poza tym taka restrykcyjna dieta źle wpływa na człowieka, dietetycy zalecają jeść w proporcjach 80/20 (80%  jedzenia zdrowego i 20% jedzenia zachciankowego, mniej zdrowego)

Przede wszystkim nie mozna ingerowac w wybory drugiej osoby! Zwlaszcza tak osobiste jak zywieniowe. Mozna motywowac i dawac przyklad, ale nie zakazywac. Kiedys mu to napisalam, jednak Juri wiernie stanal w obronie swojej dziewczyny kwitujac to w stylu, ze mam nie przesadzac.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że on narzekał na ludzi, którzy przyjeżdżają do Warszawy autami....żeby się nauczyli jeździć... że w Warszawie to nie tak jak w Łomży, że są dwa ronda .... - vlog Q&A planujemy dziecko, warto razem zamieszkać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpila narzekała na ten tydzień, że rodzinnie źle,  że nie może powiedzieć, ale coś się niedobrego dzieje, a potem hop siup wjeżdża vlog jak spędziła wieczór z psiapsiółkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Wiecie, że on narzekał na ludzi, którzy przyjeżdżają do Warszawy autami....żeby się nauczyli jeździć... że w Warszawie to nie tak jak w Łomży, że są dwa ronda .... - vlog Q&A planujemy dziecko, warto razem zamieszkać. 

Po tej akcji zaczęłam sceptycznie do niego podchodzić 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, uuubejbe napisał:

To jak to w końcu jest, jak nagrywał film rok temu Q&A i go zapytano o to czy myślał o zaręczynach, to powiedział, że jeszcze nie, bo za wsześnie na myślenie o tym. A teraz niby od 8 lat już chciał się oświadczać?

Niech się zdecyduje 😄

 

A patronite usunął, komentarze na support google też, czyli co...? Siuraaa czujemy Twoją obecność na forum 😄😄😄

usunął jeszcze tego samego dnia, jak tu pojawiło się jego zapytanie o kasę... ale jej dalej widnieje. 

No i niech się zdecyduje... tak to jak się kłamie, zawsze w którymś momencie powie się coś innego 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, uuubejbe napisał:

To jak to w końcu jest, jak nagrywał film rok temu Q&A i go zapytano o to czy myślał o zaręczynach, to powiedział, że jeszcze nie, bo za wsześnie na myślenie o tym. A teraz niby od 8 lat już chciał się oświadczać?

Niech się zdecyduje 😄

Dziewczyny, naprawde nie wyczulyscie zartu w tym stwierdzeniu, ze pomyslal o oswiadczynach juz 8 lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uuubejbe napisał:

Ale powiem, trochę mnie bawi, jak muka z wandą mówili dziś, że będzie u nich wesele z discopolo bo wesele jest też dla gości, a nie chcą tak jak u siurasa ma być 😄 i że siuras sam do discopolo sie gibał 😄  mała szpilcia w stronę kuciapowa, a jednak cieszy 😄 

Haha dokładnie, a chyba było coś jeszcze ze Wanda mówiła o jakiś znajomych, którzy jak widzą, ile można zarobić na YT to też chcą rzucać etaty i zostać youtuberem xD hmm.. Ciekawe kogo miała na myśli 😜 Może całą ekipę Muki i jego rodzinę? Upsii... 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ggość napisał:

Haha dokładnie, a chyba było coś jeszcze ze Wanda mówiła o jakiś znajomych, którzy jak widzą, ile można zarobić na YT to też chcą rzucać etaty i zostać youtuberem xD hmm.. Ciekawe kogo miała na myśli 😜 Może całą ekipę Muki i jego rodzinę? Upsii... 

Dodala jeszcze, ze jest jej troche przykro, bo ona do tego doszla sama. 

Mam wrazenie, ze jakies delikatne klotnie juz o to byly, chocby z Ewa, ktora jest juz siodma woda po kisieli w tym youtubowym lancuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pamela Jenner napisał:

Dodala jeszcze, ze jest jej troche przykro, bo ona do tego doszla sama. 

Mam wrazenie, ze jakies delikatne klotnie juz o to byly, chocby z Ewa, ktora jest juz siodma woda po kisieli w tym youtubowym lancuszku.

Ja mysle ze może nie tyle kłótnie, co poprostu Wanda myśli swoje, ale nie wypowiada się głośno. Wie że to ekipa Muki, pewnie nie chce spin robić a też nie może zakazać im nagrywania na YT. Obstawiam że Muce pewnie powie, że jej to nie pasuje, że wszyscy jadą na jej fejmie ale co on może.. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ggość napisał:

Ja mysle ze może nie tyle kłótnie, co poprostu Wanda myśli swoje, ale nie wypowiada się głośno. Wie że to ekipa Muki, pewnie nie chce spin robić a też nie może zakazać im nagrywania na YT. Obstawiam że Muce pewnie powie, że jej to nie pasuje, że wszyscy jadą na jej fejmie ale co on może.. 

Dokladnie.

A ta cala reszta pewnie tak zachlysnela sie latwymi pieniedzmi z youtube'a, ze ma w nosie Andzie i nawet nie pomysli o jej odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinala

Piszą z prośbami o darmowe noclegi w hotelach, podczas gdy w czasie pandemii tylu hotelarzy popadło w poważne problemy finansowe. Sami w czasie pandemii żalili się na finanse i żebrali o suby. Okropni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szpilka już na insta story z butelka w ręce i tyle było gadania o zdrowym stylu życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Hejszyskim napisał:

Czy dla Was Ewa też wygląda jak Sid z Epoki Lodowcowej a Juras jak Pumba? 🧐

Coś w tym jest 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, @per0l napisał:

u Siurasa nawet w tytule Charlotte 

Taa, zasięgi muszą się zgadzać. Mniejsza, że w tym vlogu porusza inne tematy itd to jednak musi używać Charlotte dla zwiększenia zasięgów i wybicia się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jak miałabym ocenić, do której dziewczyny jest mi bliżej, czy Szpilka czy Wanda, to zdecydowanie uważam, że szybciej dogadałabym się z Wandą, okej, ma ten hajs, wydaje go często na głupoty, jest dość głupiutka (teksty o 3 letniej Szarlot w żłobku i że dziecko potrzebuje się aktywizacji z dziećmi xd) ale przy tym jest jak taka dziewczyna z sąsiedztwa, która każdego miło ugości, zainteresuje się daną osobą, nawet podaruje fajny prezent, dla mnie jest taka swojska, za to Szpila wydaje się być osobą, która bardzo chciałaby mieć na koncie tyle pieniędzy co A., ale jeszcze jej duuużo do tego brakuje, tak samo według mnie nie ma w sobie takiej naturalnej klasy, tylko bardzo na siłę chce pokazać, że jest taka Ą, Ę, damessą etc. że ona disco polo nie chce, bo to wiocha (a potem jej facet na chrzcinach tańcuje do polskich przebojów), że Polska jest taka be, niby drogiej torebki nie chce, ale łazi po sklepach i się zastanawia czy kupić, załatwia psiapsiółkom i sobie darmowe zabiegi i szampany, ewidentnie u niej widać fałsz i chęć nachapania się jak najwięcej korzyści. Strasznie Szpilka straciła w moich oczach od paru miesięcy, Siuras zresztą tak samo, kreują się na nie wiadomo kogo, polecam zejść na ziemię, bo widzowie zaczną to zauważać prędzej czy później. 🙄

Edytowano przez truskawcia_
  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinala
9 minut temu, truskawcia_ napisał:

Powiem Wam, że jak miałabym ocenić, do której dziewczyny jest mi bliżej, czy Szpilka czy Wanda, to zdecydowanie uważam, że szybciej dogadałabym się z Wandą, okej, ma ten hajs, wydaje go często na głupoty, jest dość głupiutka (teksty o 3 letniej Szarlot w żłobku i że dziecko potrzebuje się aktywizacji z dziećmi xd) ale przy tym jest jak taka dziewczyna z sąsiedztwa, która każdego miło ugości, zainteresuje się daną osobą, nawet podaruje fajny prezent, dla mnie jest taka swojska, za to Szpila wydaje się być osobą, która bardzo chciałaby mieć na koncie tyle pieniędzy co A., ale jeszcze jej duuużo do tego brakuje, tak samo według mnie nie ma w sobie takiej naturalnej klasy, tylko bardzo na siłę chce pokazać, że jest taka Ą, Ę, damessą etc. że ona disco polo nie chce, bo to wiocha (a potem jej facet na chrzcinach tańcuje do polskich przebojów), że Polska jest taka be, niby drogiej torebki nie chce, ale łazi po sklepach i się zastanawia czy kupić, załatwia psiapsiółkom i sobie darmowe zabiegi i szampany, ewidentnie u niej widać fałsz i chęć nachapania się jak najwięcej korzyści. Strasznie Szpilka straciła w moich oczach od paru miesięcy, Siuras zresztą tak samo, kreują się na nie wiadomo kogo, polecam zejść na ziemię, bo widzowie zaczną to zauważać prędzej czy później. 🙄

Disco polo to wiocha? Przecież sama przez kilka lat tańczyła w zespole disco polo na wiejskich potańcówkach. 

Edytowano przez Alinala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Alinala napisał:

Disco polo to wiocha? Przecież sama przez kilka lat tańczyła w zespole disco polo na wiejskich potańcówkach. 

I właśnie tutaj wychodzi fałsz, o którym napisałam, czerpała korzyści z czegoś, to tańczyła i było fajnie, a teraz nagle disco polo to wiocha i jeszcze Siuras się dziwi, że Wanda i Muka chcą disco polo na swoim weselu.

Oczywiście niech sobie grają co chcą, dla mnie to nawet rapsy mogą puścić, ale widać, że u nich największą rolę grają pieniądze, nie mają zahamowań uczestniczyć nawet w czymś, czego na co dzień by nie tolerowali, strasznie nie lubię takich hipokrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, truskawcia_ napisał:

I właśnie tutaj wychodzi fałsz, o którym napisałam, czerpała korzyści z czegoś, to tańczyła i było fajnie, a teraz nagle disco polo to wiocha i jeszcze Siuras się dziwi, że Wanda i Muka chcą disco polo na swoim weselu.

Oczywiście niech sobie grają co chcą, dla mnie to nawet rapsy mogą puścić, ale widać, że u nich największą rolę grają pieniądze, nie mają zahamowań uczestniczyć nawet w czymś, czego na co dzień by nie tolerowali, strasznie nie lubię takich hipokrytów.

Zgadzam się, teraz oni udają wielkie państwo, co to gardzi disco polo. U nich wesele to klimacik bobo i muzyka klasyczna pewnie, wtedy będzie chyba wystarczająco luksusowo? 😂 Tacy ludzie mają kompleksy właśnie co to na siłę chcą udowadniać panów, a w rzeczywiści sami gibają się do muzyki disco polo. Najlepszym przykładem jest właśnie Szpila, nasza tancereczka 💃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to, że występowała w zespole disco polo wytknęli jej widzowie, bo sama chyba nigdy nie zamierzała o tym wspominać, żeby właśnie nie wyjść na hipokrytkę 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21grudnia wchodzi w życie nowa unijna dyrektywa, zgodnie z którą na insta zniknie funkcja krecenia stories

„ Facebook usuwa funkcje z Messengera i Instagrama 

Zmiany wynikające z nowej dyrektywy odczują użytkownicy Messengera i Instagrama. Użytkownicy pierwszego komunikatora stracą możliwości utworzenia sondy w czatach grupowych, zniknie także możliwość ustawiania pseudonimów. Jeśli chodzi o drugie medium społecznościowe, to najpoważniejsze zmianą będzie zniknięcie Stories. Poza tym nie będzie można wysyłać w wiadomościach prywatnych zdjęć modyfikowanych za pomocą  filtrów z rozszerzoną rzeczywistością. Dodatkowo Facebook nie będzie mógł także korzystać z targetowania reklam. „

jak mi przykro XD 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Olamka napisał:

21grudnia wchodzi w życie nowa unijna dyrektywa, zgodnie z którą na insta zniknie funkcja krecenia stories

„ Facebook usuwa funkcje z Messengera i Instagrama 

Zmiany wynikające z nowej dyrektywy odczują użytkownicy Messengera i Instagrama. Użytkownicy pierwszego komunikatora stracą możliwości utworzenia sondy w czatach grupowych, zniknie także możliwość ustawiania pseudonimów. Jeśli chodzi o drugie medium społecznościowe, to najpoważniejsze zmianą będzie zniknięcie Stories. Poza tym nie będzie można wysyłać w wiadomościach prywatnych zdjęć modyfikowanych za pomocą  filtrów z rozszerzoną rzeczywistością. Dodatkowo Facebook nie będzie mógł także korzystać z targetowania reklam. „

jak mi przykro XD 

O kurde, szok 😳😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Pamela Jenner napisał:

Dziewczyny, naprawde nie wyczulyscie zartu w tym stwierdzeniu, ze pomyslal o oswiadczynach juz 8 lat temu?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Olamka napisał:

21grudnia wchodzi w życie nowa unijna dyrektywa, zgodnie z którą na insta zniknie funkcja krecenia stories

„ Facebook usuwa funkcje z Messengera i Instagrama 

Zmiany wynikające z nowej dyrektywy odczują użytkownicy Messengera i Instagrama. Użytkownicy pierwszego komunikatora stracą możliwości utworzenia sondy w czatach grupowych, zniknie także możliwość ustawiania pseudonimów. Jeśli chodzi o drugie medium społecznościowe, to najpoważniejsze zmianą będzie zniknięcie Stories. Poza tym nie będzie można wysyłać w wiadomościach prywatnych zdjęć modyfikowanych za pomocą  filtrów z rozszerzoną rzeczywistością. Dodatkowo Facebook nie będzie mógł także korzystać z targetowania reklam. „

jak mi przykro XD 

Wow.. No to za parę lat może się okaże że w ogóle IG czy YT przestaną działać na takich zasadach jak działają teraz i w ogóle to wszystko przestanie być opłacalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×