Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

11 godzin temu, truskawcia_ napisał:

Powiem Wam, że jak miałabym ocenić, do której dziewczyny jest mi bliżej, czy Szpilka czy Wanda, to zdecydowanie uważam, że szybciej dogadałabym się z Wandą, okej, ma ten hajs, wydaje go często na głupoty, jest dość głupiutka (teksty o 3 letniej Szarlot w żłobku i że dziecko potrzebuje się aktywizacji z dziećmi xd) ale przy tym jest jak taka dziewczyna z sąsiedztwa, która każdego miło ugości, zainteresuje się daną osobą, nawet podaruje fajny prezent, dla mnie jest taka swojska, za to Szpila wydaje się być osobą, która bardzo chciałaby mieć na koncie tyle pieniędzy co A., ale jeszcze jej duuużo do tego brakuje, tak samo według mnie nie ma w sobie takiej naturalnej klasy, tylko bardzo na siłę chce pokazać, że jest taka Ą, Ę, damessą etc. że ona disco polo nie chce, bo to wiocha (a potem jej facet na chrzcinach tańcuje do polskich przebojów), że Polska jest taka be, niby drogiej torebki nie chce, ale łazi po sklepach i się zastanawia czy kupić, załatwia psiapsiółkom i sobie darmowe zabiegi i szampany, ewidentnie u niej widać fałsz i chęć nachapania się jak najwięcej korzyści. Strasznie Szpilka straciła w moich oczach od paru miesięcy, Siuras zresztą tak samo, kreują się na nie wiadomo kogo, polecam zejść na ziemię, bo widzowie zaczną to zauważać prędzej czy później. 🙄

Mam takie samo zdanie 🙂

Dużo szybciej dogadałabym się z Wandzią. Wanda to taka prosta dziewczyna, głupiutka, niewykształcona, ale miała jakiś pomysł na siebie, zaczynała sama i sama do tego doszła. Widać, że nie żałuje nikomu gościny czy prezentów, takie naturalniejsze jest to wszystko u niej. Szpila to taka hipokrytka, kreująca się na damę i skromnisię, a w rzeczywistości jest o 180 stopni inaczej. Jej z oczu gorzej patrzy, jest bardziej bezwzględna niż Wandzia. Mam czasem wrażenie, że Kuciapa ma takie parcie na karierę i pieniądze z YT, że zrobiłaby dosłownie wszystko, żeby mieć jeszcze więcej, nawet kosztem bliskich osób. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Olamka napisał:

21grudnia wchodzi w życie nowa unijna dyrektywa, zgodnie z którą na insta zniknie funkcja krecenia stories

„ Facebook usuwa funkcje z Messengera i Instagrama 

Zmiany wynikające z nowej dyrektywy odczują użytkownicy Messengera i Instagrama. Użytkownicy pierwszego komunikatora stracą możliwości utworzenia sondy w czatach grupowych, zniknie także możliwość ustawiania pseudonimów. Jeśli chodzi o drugie medium społecznościowe, to najpoważniejsze zmianą będzie zniknięcie Stories. Poza tym nie będzie można wysyłać w wiadomościach prywatnych zdjęć modyfikowanych za pomocą  filtrów z rozszerzoną rzeczywistością. Dodatkowo Facebook nie będzie mógł także korzystać z targetowania reklam. „

jak mi przykro XD 

W Andziowym watku bylo pisanie, ze chyba chodzi tylko o jakies wybrane stories. Nie pamietam dokladnie jakie. Te z filtrami czy jakos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, karolinakarolina napisał:

Hahahahhaha ale sier ma ból wiadomo czego na nowym vlogu miszki 😁🤣

A o co chodzi? Nie chce nabijać wyświetleń i w sumie to nie chce mi się już na nich patrzec 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pamela Jenner napisał:

W Andziowym watku bylo pisanie, ze chyba chodzi tylko o jakies wybrane stories. Nie pamietam dokladnie jakie. Te z filtrami czy jakos tak?

„Na Instagramie niedostępne będą, z kolei, Stories. Nie będzie można również przesyłać w wiadomościach prywatnych zdjęć modyfikowanych w oparciu o filtry z rozszerzoną rzeczywistością.”

„Nadal ustalamy najlepszy sposób, żeby przywrócić te funkcjonalności. Potrzeba czasu, żeby je przebudować tak, aby działały sprawnie i zgodnie z nowymi regulacjami - stwierdził Facebook w oświadczeniu.” 

stories zniknie calkowicie. będą kombinować, żeby dostosować się do nowych wymagań tej dyrektywy i pewnie kiedyś wróci 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2020 o 11:24, Ggość napisał:

U niej na vlogu? Ten z ubierania choinki? Kurde nie słyszę tego 🤪

Nie nie nie z ubierania choinki,u youriego jak poszli na świąteczny spacer  co mowi o konkursie na zegare liczący kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test zgodności u siu.racza. Nie No współczuje mu strasznie. I te jej wymachiwanie palcem bo ona jest lepsza i dłużej się uczyła wiec na pewno ona szybciej przyswaja język. Boze szpila skończ serio, idź naśladować Wandę a nie siu.racza prześladujesz bo we wszystkim jesteś lepsza XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona jak patrzy na ukrainca w teście zgodności to normalnie widać w jej oczach pogardę, złość, fałszywość. ale się wkopał...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się obśmiałam jak się oburzyła, że Jurek powiedział, że chrapie. A ona na to, że ona MRUCZY 😂😂😂😂

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym vlogu Szpili Siuras mówi jej, że ją kocha i gapi się w kamerę jakby chciał się upewnić, że to nagrywa, życie pod publikę, masakra 🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tym testem przedmałżeńskim próbowali zrobić coś w stylu q&a jak u Mukowskich i być lepsi, ale dramat nie da się tego oglądać, żałosne w ciul

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Karolaaa1w napisał:

Nie wiem czy tym testem przedmałżeńskim próbowali zrobić coś w stylu q&a jak u Mukowskich i być lepsi, ale dramat nie da się tego oglądać, żałosne w ciul

10/10 a w komentarzach hejt na Szpilę i wszędzie Juras ją broni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewa w teście zgodności powiedziała, że jest bardziej empatyczna niż Youri. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mel B napisał:

Ewa w teście zgodności powiedziała, że jest bardziej empatyczna niż Youri. 

Ona jest wszystko "bardziej" od Jurasa (oczywiście wg niej) 😄 Widać tą wyższość nad nim zwlaszcza na jego poczatkowych vlogach z nią, a potem to się już kamuflowała i stopowała z pewnymi tekstami i zachowaniami 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ktosiek napisał:

10/10 a w komentarzach hejt na Szpilę i wszędzie Juras ją broni..

Wow aż chyba obejrzę sobie ten odcinek 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto usuwa wątki i dlaczego to się dzieje? Nie można plotkować? Chyba po to jest kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy wątek: Szafa grająca z rodzicami, wujkami siurami i piernikami z wysokiej półki

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lady91_ napisał:

Nowy wątek: Szafa grająca z rodzicami, wujkami siurami i piernikami z wysokiej półki

A nie "Sprzedaż prywatności dziecka za hajs, hajs, hajs"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Natalunka napisał:

Kto usuwa wątki i dlaczego to się dzieje? Nie można plotkować? Chyba po to jest kafe?

Muka aka drwal aka szofer. Wchodzi i co mu się nie podoba to zgłasza. Dziś tyle wątków poleciało, bo jest ostry hejt za nagrywanie małej przez ogra. U ogra filmu już nie ma, ciekawe czy sam usuną czy jutub to zrobił przez zgłoszenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Jurasa dzieki Bogu nie ma juz tego filmu na YT jak zmienia Czarli pieluche. Jest napisane, ze film usuniety przez przesyłającego, ciekawe czy dostal z YT jakies ostrzezenie jak to zgłaszalismy, czy sam poczytal kafe i komentarze pod filmem i sie zreflektował.

Edytowano przez Tulfinek
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tulfinek napisał:

U Jurasa dzieki Bogu nie ma juz tego filmu na YT jak zmienia Czarli pieluche. Jest napisane, ze film usuniety przez przesyłającego, ciekawe czy dostal z YT jakies ostrzezenie jak to zgłaszalismy, czy sam poczytal kafe i komentarze pod filmem i sie zreflektował.

Wow a jednak udało się 😮 Obstawiam że jednak YT mu usunął lub dostał jakieś tam ostrzeżenie od YT czy coś w tym stylu. Sam raczej nie zrezygnowałby z możliwości zarobku na filmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Natalunka napisał:

Kto usuwa wątki i dlaczego to się dzieje? Nie można plotkować? Chyba po to jest kafe?

No właśnie, jak to jest możliwe że wątki tak szybko lecą? Albo ktoś ma tam wtyki od Mukowskich albo nie sprawdzają, czy "zarzuty" się zgadzają, tylko jak ktoś zgłosi to wątek leci. Nie ważne czy zgłoszenie jest bezpodstawne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdazylam obejrzec tego filmu xD co tam bylo, ze usunal? Stresci ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kropi napisał:

Nie zdazylam obejrzec tego filmu xD co tam bylo, ze usunal? Stresci ktos?

Głównie chodziło o to że zmieniał pieluche Ciastku no i niestety coś tam było widać czegoś nie powinno. 😕 Raczej YT mu usunął albo kazał usunąć bo trochę osób zgłosiło ten film. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ggość napisał:

Głównie chodziło o to że zmieniał pieluche Ciastku no i niestety coś tam było widać czegoś nie powinno. 😕 Raczej YT mu usunął albo kazał usunąć bo trochę osób zgłosiło ten film. 

no to rzeczywiscie okropne 😕 takich rzeczy nigdy nie powinno sie wrzucac na yt bo niewiadomo KTO to oglada 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ja mysle, ze ten ich zwiazek i malzenstwo za dlugo nie potrwa. Nie widze z jej strony zadnej milosci i to najwiekszy blad Jurasa, ze nikogo nie sluchal jak dostawal tysiace wiadomosci o tym, ze widac po niej, ze to nie to. Takie rzeczy inni widzą z boku lepiej i potem po kilku latach ta osoba sie dopiero otrzasa i zauwaza to co mowili jej ludzie. Wiem to z wlasnego doswiadczenia oraz z dosw. kolezanek. Inni zawsze widza to czego zakochana os nie umie dostrzec, dlatego uwazam, ze ona kopnie go w tylek. Tylko musialaby dorobic sie wystarczajaco tyle na yt by juz nie musiec pajacowac z nim czy Wandziakami. Ja to mu wspolczuje, lubilam go bardzo ale do czasu pojawienia sie Szpili, po niej jakos sie zmienil w negatywna strone i obaj sa irytujacy i Szpila w ogole nie pasuue do towarzystwa Wandziaksow i Miszki i Majkela.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kropi napisał:

Swoją drogą ja mysle, ze ten ich zwiazek i malzenstwo za dlugo nie potrwa. Nie widze z jej strony zadnej milosci i to najwiekszy blad Jurasa, ze nikogo nie sluchal jak dostawal tysiace wiadomosci o tym, ze widac po niej, ze to nie to. Takie rzeczy inni widzą z boku lepiej i potem po kilku latach ta osoba sie dopiero otrzasa i zauwaza to co mowili jej ludzie. Wiem to z wlasnego doswiadczenia oraz z dosw. kolezanek. Inni zawsze widza to czego zakochana os nie umie dostrzec, dlatego uwazam, ze ona kopnie go w tylek. Tylko musialaby dorobic sie wystarczajaco tyle na yt by juz nie musiec pajacowac z nim czy Wandziakami. Ja to mu wspolczuje, lubilam go bardzo ale do czasu pojawienia sie Szpili, po niej jakos sie zmienil w negatywna strone i obaj sa irytujacy i Szpila w ogole nie pasuue do towarzystwa Wandziaksow i Miszki i Majkela.

Ten związek potrwa tak długo jak długo Szpilka będzie tego chciała czyli bardzo długo, bo gdzie ona ze swoim charakterkiem drugiego takiego jelenia znajdzie. Ona ma z nim super dobrze, on gotuje, sprząta te 40 metrów (bo ona nigdy nie ma czasu albo źle się czuje) no i na rękach ją nosi, w ogień by skoczył i to jej jęczące "no jura no weź.." jak chce coś wymusić 😅. Tak na prawdę taki chłop to skarb dla kobity mimo, że patrzeć na niego nie mogę. U nich to jedynie mogłoby się rozwalić jak im ten cały jutjub padnie i Siur nie ogarnie innego źródła dochodu. Tak, zmienił się o 180°, przestałam go ogląć przez nią, zrobił się butny, niesympatyczny. Zresztą jego filmy chyba lecą w statystykach, z tego co widzę po ilości wyświetleń. Mama Siurasa raczej fanką tej żmijki nie jest, jakieś mętne było to tłumaczenie dlaczego mamy zabrakło na zaręczynach "oboje mamy silne charaktery, ale i tak mamę kocham". A co do "ekipy", za każdym razem myślę wtf, jak on się do nich przykleił, ale w sumie każda elita ma swojego sługusa. To, że Grek go nie trawi to widać na kilometr i mogą sobie udowadniać widzom, że jest inaczej.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×