Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

Tez uwazam, ze jest tam jakas niechec miedzy nimi, moze nie spina ale jakos mniej sie lubia po prostu. A co do Jura jako idealnego faceta to fakt, ktora z nas by nie chciala takiego pieska, ktory skacze w okolo i robi co sobie zapragne ale tacy tez sie w koncu buntuja, jak Szpila za duzo bedzie sobie pozwalac i bedzie wredna i niewdzieczna a mu minie w koncu ta faza zakochania poczatkowego to otworzy oczy i sie zbuntuje a wtedy kres tego zwiazku moze byc szybki. Chociaz ja im zle wcale nie zycze, ale pokrytykowac mozna xd

Edytowano przez kropi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fela z Kaniowa napisał:

Nie pisałam nigdy w tym wątku, ale obejrzałam wlasnie filmik "Przedmałżeński Test Zgodnosci" i musze go skomentowac - jaka ta Ewa jest uciążliwa, jej wypowiedzi długie, zawiłe i pozbawione sensu, ale musi przekonać wszystkich że jest najlepsza, zdolna, świetna w nauce, bla bla bla, no ja piernicze, jak ten Juri z nia wytrzymuje? On normalny chłopak, proste odpowiedzi, bezproblemowe podejscie, a ta wieczny przerost formy nad treścią. A już zupełnie padłam jak tłumaczyła, że ona jest lepsza w nauce jezyków obcych jesli chodzi o teorie, a Juri - jesli chodzi o praktyke. Za wszelka cene musi podkreslic swoje zdolnosci szkolno-akademickie, a prawda jest taka ze w nauce jezyków obcych nikogo nie obchodzi czy znasz teorie jesli nie umiesz jej stosowac w praktyce. Co wiecej - mozna swietnie posługiwać sie językiem nie majac pojecia o teorii i taki talent ma Juri jak widać. Nie czyni Ewy lepszą jej wkuwanie zasad gramatycznych czy słówek na pamięć jesli Juri łapie szybko nowy język ze słuchu i nie musi ślęczec nad ksiazkami jak ona. To on jest lepszy od niej i tyle, pogódź sie z tym Ewa. Ja piernicze, co za laska. I jeszcze przeciez STUDIOWAŁA wiec nie wyszla jeszcze z wprawy w nauce jak Juri. Kurde, kobieto, wiekszosc ludzi w tym kraju studiowało albo właśnie studiuje, nie jestes jakas wybitna z tego powodu. Gdybyś była to miałabys teraz zarąbistą prace za grube tysiące i nie musiałabys byc jutuberka i wiecznie prosic o suby. Ogarnij sie.

Ten argument, ze ona przecież studiowała był najlepszy 😆 meczacy ten filmik byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie jak jutuberzy zapowiadają ten vlogmas, że będzie 'sztos, najlepszy czas dla nich i dla widzów blablabla', a potem 99% vloga to zakupy, reklamy lub w ogóle go nie dodają, bo już nie mają co dodawać, żenada, albo się czegoś podejmuje na 100%, albo ma się wywalone po całości

Edytowano przez truskawcia_
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, sigl napisał:

gdzie temat o Andziaksach?

Sprzedaż prywatności dziecka za hajs, hajs, hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę chamskie, jak przyszli na wigilię do andziaksów i nie wręczyli żadnego prezentu gdzie Andzia zarówno Y. I E. Dała prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Noname123 napisał:

Trochę chamskie, jak przyszli na wigilię do andziaksów i nie wręczyli żadnego prezentu gdzie Andzia zarówno Y. I E. Dała prezent.

No nie wiesz przecież oni tak zawsze, wszystko pod dziup mają podstawiane. Nazarli się napoili prezenty dostali czego chciec więcej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klauduspl napisał:

Sprzedaż prywatności dziecka za hajs, hajs, hajs

Ten wątek właśnie też poleciał.. Takze spodziewam się że wątek Siurasowy też zbliża się ku końcowi 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi jezykami to oczywiste, ze Juras jest w tym lepszy bo jest dwujezyczny z tego co mi sie wydaje to plynnie rozmawia po rosyjsku. Tak wiec mamy rosyjski polski jako native, angielski powiedzmy sredniozaaw. i hiszp podstawowy. Do jezykow studia sie maja nijak niestety, ja sie o stokroć wiecej nauczylam z seriali i gazet plotkarskich po ang niz na zajeciach.

Nie wiem czy ogladyscie Alissvlog ale tam tez jej wszyscy mowili, ze widzieli, ze nie ma milosci ani zaangazowania ze str jej chlopaka i kazdy wrozyl rozpad a oni mimo to wzieli slub i po ilu tam chyba 2 miesiacach byl rozwod. Obcy ludzie potrafia zobaczyc wiecej i czasem warto ich sluchac zwlaszcza gdy opinia nie jest jedna a jest ich wiele, skoro dziesiatki tys osob to widzi to cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałam vlog Wandziaks. Czy tam jakaś spina była między tym przyjacielem Wandzi a Siurasem?, jak się Siur wyrywał do kalendarza YSL, pewnie chciał coś dla ksieżnej wyżebrać..jak zwykle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lilliane26 napisał:

Właśnie obejrzałam vlog Wandziaks. Czy tam jakaś spina była między tym przyjacielem Wandzi a Siurasem?, jak się Siur wyrywał do kalendarza YSL, pewnie chciał coś dla ksieżnej wyżebrać..jak zwykle..

Chyba jakaś spina mała była.. Juras i jego niewyparzony język to coś musiało być na rzeczy. Chyba nawet go tam Szpilka upomniała. 

Pod najnowszym vlogiem Wandy jest trochę komentarzy, że Jurand I Szpila są fałszywi, że nie pasują do ekipy, że drażni ich Zachowanie Jurka itd a te komenatrze mają nawet po kilkanaście czy kilkadziesiąt likeów. Może ludzie w końcu zaczynają to dostrzegać...👏

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, lilliane26 napisał:

Właśnie obejrzałam vlog Wandziaks. Czy tam jakaś spina była między tym przyjacielem Wandzi a Siurasem?, jak się Siur wyrywał do kalendarza YSL, pewnie chciał coś dla ksieżnej wyżebrać..jak zwykle..

no jakaś dziwna sytuacja tam miała miejsce, przy okazji tego kalendarza, ale siuras widać ze był już wtedy dosyć wstawiony. szpila rzucila coś w stylu „ juri czy możesz się przez chwile nie odzywać „ Xd 

siuras wypada przy Patryku jak ubogi krewny. ten stonowany, kulturalny, wyważony, Siuras swojski, przaśny i nieokrzesany 😅 i ten śmiech HY HY HY HY 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć co się dzieje z wątkami o Koczku i Muczosie?  Od paru dni każdy z ich wątków leci a każdy vlog zawiera nawiązanie do tego co tutaj piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinala

A czemu nie ma vlogmasów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie u Jurka KTO RZĄDZI W ZWIĄZKU? | TAG KTO, stary filmik, ale Ewka nic się nie zmienila 😄 Komentarze " ona jest wszystko bardziej, lepiej, wiecej...masakra"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JAW napisał:

On powiedział coś w stylu: ...zadzwoń do koleżanki.

Ewka:...Jura ! Mógłbyś nie gadać głupot? 

Czy coś źle zrozumiałam ? 

Ja rozumiem dzwonie juz do kolezanki, naprawde

Na co Andzia mowi cicho tam!

A Ewka Jura moglbys nie... I dalej nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2020 o 23:18, lilliane26 napisał:

Zresztą jego filmy chyba lecą w statystykach, z tego co widzę po ilości wyświetleń.

Zerknelam na Socialblade, w ubieglym miesiacu mial lekki spadek wyswietlen, zobaczymy po tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę patrzeć na nich oboje... bije takim fałszem i pazernością przez ekrany na setki kilometrów. W ogóle jak on (pomijając rodziców Ciasta) mógł uznać za dopuszczalne wrzucenie filmiku gdzie zmienia jej pieluchę. W życiu nie pozwoliłabym zmieniać pieluchy mojemu dziecku, w mojej obecności obcej osobie w sytuacji kiedy ja jestem nia siłach i sama mogę to zrobić. Dodając do tego fakt, że Juras jest odrzucający już przez ekran, a co dopiero musi być na żywo. Jakoś po setkach zgłoszeń i negatywnych komentarzach zewsząd film zniknął, a Siuras zamilkł z dodawaniem czegokolwiek. 
Druga rzecz, to kiedy idziesz w gości, na kolację wigilijną wśród znajomych, a nie zgadacie się wcześniej że jest to wigilia składkowa i każdy przynosi jakieś danie to wypadałoby przynieść jakiś dorbiazg, nawet jakiś głupi stroik na stół, cokolwiek. Liczy się gest i okazanie wdzięczności. A nie wbija z colą z żabki, prawie na krzywy ryj i zachowuje się jakby był na melanżu w jakiejś spelunie, sapie, sepleni i gra wodzireja. Wolę oglądać odrealnioną Wandzię z rodzinką niż tych fałszywców

  • Like 5
  • Thanks 5
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpilka wielka pani maski nie nosi i fajnie, ona może, życzę jej, żeby dostała w końcu mandat za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś Ewka robiła live, weszłam na chwilę z ciekawości. Pytania w 90% zadawały dziewczynki (po profilowym widac bylo, ze nastolatki) i pytania typu " Czy jak bedziecie mieli dziecko to kupicie wózek Cybex jak Andzia i Muka "?, albo to (rozwalilo mnie🤣) " Jakiej płci BĘDZIE (!) Wasze pierwsze dziecko?" , jakby to mozna bylo zaplanowac haha. No i dziś juz powiedziała, ze po slubie bedzie chciała zajsc w ciąze, ale nie moze tego zaplanowac bo wiele kobiet ma problemy z zajsciem, w koncu zaczeli zdawac sobie sprawe, ze to nie jest takie hop siup.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juri po prostu chyba jest homofobem. Stąd te przytyki w stronę Patryka.. ale zapraszamy do wspólnego uśmiechu. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, monczi napisał:

Jest jakiś nowy wątek o Mukowskich?

tłusty kłak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa bo zaraz jak ktoś nie akceptuje homoseksualizmu i zwlaszcza adopcji przez takie pary, to jest homofobem i nietolerancyjnym człowiekiem😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale siuras jest fatalny... ta Chęć zdobycia uwagi muki i te teksty ze śmiechem HYHYHY i nikt na niego uwagi nie zwraca na nowym vlogu a muka nos w kompie bez zadnej aprobaty. A on HYHYHY słyszałeś? Kompleks ma straszny, nie może przeżyć ze luka woli Adriana i majkela 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, crazy_little_blond_lady napisał:

No tak, Tak właśnie jest.  A homofob wg ciebie to ten co zabija gejow czy jak?😂

Fobia, czyli strach, uważasz ze wyłącznie ktoś ze strachu może nie akceptować homoseksualizmu?
Co powiesz o ludziach głęboko wierzących, którzy jak najbardziej szanują wszystkich ludzi ale wierzą, że homoseksualizm jest po prostu dużym grzechem i zwyczajnie nie muszą i nie chcą dawać aprobatę, na coś co jest niezgodne z ich sumieniem, tylko dlatego bo zaczyna robić się presja społeczna. Co nie znaczy, że nie zaakceptują takiej osoby w towarzystwie, po prostu nie zgadzają się na pochwalanie grzechu zgodnie z ich wiarą. To też homofobia? Nie odpowiadaj 😀 No wiadomo, żeee tak, no przecież! Niedługo wszystko będzie jedną wielką fobią, jeśli tylko nie będziesz sie zgadzał na coś jakże nowoczesnego i popularnego, ale niezgodnego z Twoimi poglądami, wiarą. Smutne, ale taki mamy klimat 🙂

A taka ciekawostka, u mojego faceta w baaardzo bliskiej rodzinie jest dwóch gejów, w życiu nie widziałam tak nietolerancyjnych osób jak oni, takie to typowe 😀

  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, crazy_little_blond_lady napisał:

Skończyłam na "grzechem"... Wybacz 🙂 już wystaczy, ze kosciol sie wpiernicza we wszystko w tym kraju, zebym jeszcze musiala takie argumenty brac pod uwage na kafeterii, sorki korki, nie tym razem 🙂

PS i przyznam się, przeczytalam tez ostatnie 2 zdania - wlasciwie od nich zaczelam. Przypuszczam, ze ich "nietolerancyjnosc" opiera sie na tym, ze nie daja sobie pluc w twarz typowym hetero januszom? Czy po  prostu sa ch... ludzmi? A czmeu mieliby nie byc? Homoseksualisci to nie jest jakas jedna jednorodna masa ludzka (pomylilas chyba z serkiem homogenizowanym;) ), wiec chyba oczywiste, ze znajda sie tam jednostki rózne? Poza tym dowow anegdotyczny, nic nie warty. Ja za chwile moge napisac : ej sluchajcie na kafe napisala taka laska hetero i oczywiscie homofobka, jakie to typowe 😉

🥇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×