Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

11 minut temu, JAW napisał:

Taka mam rozkmine : ktorej psiapsi Kuciapy nie lubicie najbardziej ? A która lubicie i która wydaje się najbardziej fałszywa ? :d

Ta Emi czarna i ta nowa co odnowiła z nią kontakt wydają się autentyczne. Jakoś Zola nie wzbudza mojego zaufania. Ale żeby nie było - Szpilka jeszcze bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że Zola może być w porządku w stosunku do Szpilki, ale może być nieprzyjemna i zimna dla "obcych". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest fakt, nie wyczuwa się tam między nimi wszystkimi takiego luzu i szczerej relacji. Pozory, pozory, pozory. Myśle, że każdy z nas ma takich znajomych, którym wszystkiego nie powie, ale czasami się z nimi spotka na neutralnym gruncie. Tylko, że Szpila nazywa to przyjaźnią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JAW napisał:

I to ogromna ! Ja nie wyobrażam sobie mieć aż tylu przyjaciółek i stawiać ich na równi. Owszem są przyjaciółki którym mówię wszystko i traktuje na luzie i są koleżanki z którymi się posmieje i wyjdę na zakupy. Tyle a nie wkładam wszystkich do jednego worka żeby móc się chwalić że ja to mam 15 PRAWDZIWYCH PRZYJACIOLEK .

Myśle, że Szpila się w ten sposób dowartościowuje i realizuje swoją wizję z Seksu w wielkim mieście. Takim prawdziwym przyjacielem jest chyba dla niej ten Kochanek. To do niego w pierwszej kolejności zadzwoniła jak auto jej padło pod sklepem Wandzi. Chyba może na nim polegać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JAW napisał:

Myślę,że to też na zasadzie grona wiernych przyjaciółek. Po prostu pasuje jej, że on taki znany i w ogóle kiedyś wiele bab do niego wzdychalo w TzG ( zupełnie nie wiem dlaczego) i wlasnie pasuje jej do wizji wspaniałego życia jakie wiedzie... Dowartosciowuje się ale nie jest to na pewno przyjaciel. Bardziej pracodawca który jest po prostu dla niej miły i się z nią koleguje. 

 

Też racja, ale nie z każdym pracodawcą lata się na wakacje (Cypr, Hel). Nie wiem jakie intencje ma Szpila w jego stronę, ale wydaje mi się że jego sympatia do niej jest szczera. Niezależnie od tego czy są to kontakty biznesowe czy normalne. 

Wydaje mi się też, że Szpila podświadomie pragnęła by takiego faceta jak on, ale wie że sama musiałaby się zmienić. A to ciężka praca, dlatego godzi się na niższy standard (według niej, bo nie uważam żeby Jurek był mniej wartościową osobą od niej). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JAW napisał:

To fakt, tylko znamy to tylko z jej strony a myślę że ona dużo koloryzuje mówiąc o tej przyjacielskiej relacji, co najwyżej jest to koleżeństwo. Tak samo się ekscytuje nim jak tym pierd.yliardem przyjaciółek takze nie brałabym tego dosłownie. 

 

Jurek był wartościowy, dopóki nie zaczęła go zmieniać. Teraz jest znerwicowanym i narzekającym typem. A może nawet nazwałbym go tak jak jego narzeczona czyli: CHAMEM 

 

Też to widze. Wyciąga z Jurka to co najgorsze. A takie koloryzowanie relacji to jeden z objawów osobowości histronicznej. Nadawanie znajomości większej wagi niż faktycznie ma się to w rzeczywistości.

Od Szpilki bije fałsz i wbrew pozorom brak akceptacji samej siebie. Myśle, że nawet Andzia jest bardziej pogodzona sama ze sobą niż Szpila. 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, JAW napisał:

Ona jeszcze ma przypisywanie sobie wszystkiego co najlepsze, najwspanialsze. Wszystko co można zrobić lepiej to ONA. Dla mnie osobowość narcystyczna. Przy czym kompleksy, które leczy wyzywajac się na Jurku. 

Strasznie trudny charakter.

Zauważyłam że swoją matkę pokazuje coraz częściej . Za to Jurasa mamy nie ma nigdzie a na początku kanału bywała u niego chętnie. Coś czuję, że ja wyczuła i nie daje się nabrać na jej fałszywe mile Gądki tak jak wszyscy dookola. Ma kobieta intuicję. 

Każda kobieta chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Jego mama na pewno to czuje, że Szpilka nie darzy go szczerym ani prawdziwym uczuciem. Na Szpilke może się nabrać tylko ktoś kto życia nie zna. A to że Ewka jest narcyzem, myśle że ciężko to podważyć. Jurek jest bardziej autentyczny w byciu sobą, ale z kim przystajesz taki się stajesz. Kiedyś cieszył się z małych rzeczy i szukał pozytywów we wszystkim a teraz we wszystkim doszukuje się powodów do narzekań. Ewa ma dużo do przepracowania, jeśli chodzi o charakter. Z tym, że ona nie dostrzega w sobie żadnych wad, więc droga długa i kręta. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpila jest okropnie narcystyczna, na wielu relacjach/zdjęciach kręci tyłkiem (nawet na ostatniej relacji) i myśli, że to seksowne? Nie wiem co ona chce uzyskać, mi byłoby głupio tak robić mając narzeczonego zarówno w stosunku do niego, ale też przede wszystkim do samej siebie, brakuje jej skromności, a to cecha o wiele bardziej pozytywna, niż kreowanie sztucznej pewności siebie/bycia strasznie atencyjną, myślę, że to może nie podobać się mamie Siurasa, mam też wrażenie, że to osoba, która w przyszłości, po uzyskaniu korzyści ze związku z Siurasem, mogłaby go zdradzić, bo na imprezie spotkałaby faceta bardziej w jej typie, który śliniłby się na jej widok, ewidentnie widać, że chce go na siłę zmieniać pod swój wymarzony typ mężczyzny, chłop ma przewalone, przy niej stał się bardzo negatywny, kiedyś na prawdę lubiłam jego vlogi, ale to idzie w taką stronę, że myślę, że w 2021 przestanę ich całkowicie oglądać

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpila  Co? Za zimno na dworze, że nie machasz gołym dup.skiem w parku na insta story? 🤣 gibasz się do kamery w kurtce  ?! To do Ciebie nie podobne!!! 🤣🤣

Edytowano przez Chitza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Chitza napisał:

Szpila  Co? Za zimno na dworze, że nie machasz gołym dup.skiem w parku na insta story? 🤣 gibasz się do kamery w kurtce  ?! To do Ciebie nie podobne!!! 🤣🤣

Nie zapominaj o prestiżowym moecie xd story z wczoraj nie wystarczyło, dzisiaj też trzeba było pokazać xd jak już wydali 180 zł, to trzeba ten fakt wykorzystać jak tylko się da 😄 już są gorsi od tłustego koczka xd no i wyprawa do lasu w prestiżowej torebce - faktycznie, idealna na przedzieranie się po wodzie i między krzakami xD 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Plotkara napisał:

Nie zapominaj o prestiżowym moecie xd story z wczoraj nie wystarczyło, dzisiaj też trzeba było pokazać xd jak już wydali 180 zł, to trzeba ten fakt wykorzystać jak tylko się da 😄 już są gorsi od tłustego koczka xd no i wyprawa do lasu w prestiżowej torebce - faktycznie, idealna na przedzieranie się po wodzie i między krzakami xD 

Myślą ze jak pokażą Moeta na IG to są tacy influenserzy "na bogato jak Wandziaksy" 😅 Widać że się nimi inspirują i muszą pochwalić się Moetem. Ciekawe czy jakby pili szampana z Biedry za 10 zł to tez chwaliliby się na IG? Śmiem wątpić... 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ggość napisał:

Myślą ze jak pokażą Moeta na IG to są tacy influenserzy "na bogato jak Wandziaksy" 😅 Widać że się nimi inspirują i muszą pochwalić się Moetem. Ciekawe czy jakby pili szampana z Biedry za 10 zł to tez chwaliliby się na IG? Śmiem wątpić... 

Ja nie wiem, jak mogłam ich oglądać. Kiedyś serio ich lubiłam. Widziałaś story z prestiżowego dżakuzi? Wszystko na pokaz 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Plotkara napisał:

Ja nie wiem, jak mogłam ich oglądać. Kiedyś serio ich lubiłam. Widziałaś story z prestiżowego dżakuzi? Wszystko na pokaz 

Brak słów na tę popisówę 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, truskawcia_ napisał:

Brak słów na tę popisówę 🤦🏻‍♀️

Niedługo się skończą vlogi z lumpa i pepco, bo to przecież za mało prestiżowe. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Plotkara napisał:

Niedługo się skończą vlogi z lumpa i pepco, bo to przecież za mało prestiżowe. Szkoda

Dokładnie, przeskoczą na wyższy level i nara PEPCO. Ja też ich kiedyś oglądałam na początku, vlog za vlogiem ale I'm więcej Szpili tym Jurand coraz mniej znośny był i oboje jakoś mi obrzydli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ggość napisał:

Dokładnie, przeskoczą na wyższy level i nara PEPCO. Ja też ich kiedyś oglądałam na początku, vlog za vlogiem ale I'm więcej Szpili tym Jurand coraz mniej znośny był i oboje jakoś mi obrzydli. 

Teraz są w hotelu i to raczej na nielegalu. Powinni siedzieć cicho, a się chwalą na insta 😄 taka okazja już się może nie powtórzyć, więc co tam przepisy xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Plotkara napisał:

Nie zapominaj o prestiżowym moecie xd story z wczoraj nie wystarczyło, dzisiaj też trzeba było pokazać xd jak już wydali 180 zł, to trzeba ten fakt wykorzystać jak tylko się da 😄 już są gorsi od tłustego koczka xd no i wyprawa do lasu w prestiżowej torebce - faktycznie, idealna na przedzieranie się po wodzie i między krzakami xD 

to współpraca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JAW napisał:

ooooj jaki prestiż, moet, jakuzzi... Ohhh chyba się powodzi po vlogaskach 😄

Teraz moet wszędzie był na promocjach w marketach, także wiesz, grzech nie skorzystać 😄

 

swoją drogą, fajny „pobyt służbowy” w hotelu, no nie? :classic_love:

Edytowano przez Plotkara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, JAW napisał:

No jak już kupili musieli ofotografować z każdej strony, w końcu następny pewnie nie prędko się trafi hahah 😄 tak mi do Jurka nie pasuje szampan... Jak tak na niego patrzeć to bardziej setka wódki i galareta 😄

Hahah dokładnie wódka i zakąska. Ale wiesz na IG lepiej sprzedaje się drogi szampan.

Wisze że Szpila na IG odpowiedziała na pytanie jakim cudem byli teraz w hotelu. A ona ze wystarczy podpisać że to służbowy wyjazd.. 🤦‍♀️ Nie mam słów. Po co w ogóle się chwalą tym wyjazdem i tym że tylko podpisali papier dla picu. Głupi ludzie. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Ggość napisał:

Hahah dokładnie wódka i zakąska. Ale wiesz na IG lepiej sprzedaje się drogi szampan.

Wisze że Szpila na IG odpowiedziała na pytanie jakim cudem byli teraz w hotelu. A ona ze wystarczy podpisać że to służbowy wyjazd.. 🤦‍♀️ Nie mam słów. Po co w ogóle się chwalą tym wyjazdem i tym że tylko podpisali papier dla picu. Głupi ludzie. 

Byle tylko właściciele hotelu nie bekli karą za ich popisy „bogactwem”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Ggość napisał:

Hahah dokładnie wódka i zakąska. Ale wiesz na IG lepiej sprzedaje się drogi szampan.

Wisze że Szpila na IG odpowiedziała na pytanie jakim cudem byli teraz w hotelu. A ona ze wystarczy podpisać że to służbowy wyjazd.. 🤦‍♀️ Nie mam słów. Po co w ogóle się chwalą tym wyjazdem i tym że tylko podpisali papier dla picu. Głupi ludzie. 

Nie popieram przemieszczania sie mimo zakazu, ale akurat w ich przypadku (i w przypadku influencerow ogolnie) taki papier nie musi byc sciema, bo w koncu obecnie zyja glownie z youtube'a i pokazywanie wyjazdow do hoteli to czesc ich pracy, wiec jak najbardziej mozna uznac to za sluzbowy wyjazd, ktory mogliby nawet wrzucic sobie w koszty gdyby prowadzili firme jako youtuberzy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Ggość napisał:

Hahah dokładnie wódka i zakąska. Ale wiesz na IG lepiej sprzedaje się drogi szampan.

Wisze że Szpila na IG odpowiedziała na pytanie jakim cudem byli teraz w hotelu. A ona ze wystarczy podpisać że to służbowy wyjazd.. 🤦‍♀️ Nie mam słów. Po co w ogóle się chwalą tym wyjazdem i tym że tylko podpisali papier dla picu. Głupi ludzie. 

No dokładnie, po co to pokazali, dwójka dzieci udających bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Paniusia z Paryża2 napisał:

No dokładnie, po co to pokazali, dwójka dzieci udających bogatych

Pokazali to, bo wczesniej mogli podpisac umowy, ze tam pojada, aby zareklamowac ten hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewka wiem ze czytasz 🤣 ladne masz cialo ale twarz paszkwil  madra no nie do konca . Pozdro ✌

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpila taka oczytana i wykształcona, a na insta w stories: „na waszą proŹbę” XD 

Edit: już usunięte 🤣

Edytowano przez truskawcia_
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, truskawcia_ napisał:

Szpila taka oczytana i wykształcona, a na insta w stories: „na waszą proŹbę” XD 

Edit: już usunięte 🤣

Ona często nie potrafi sklecić zdania poprawnie i czasem właśnie ma gafy językowe, jednak ten błąd ortograficzny to hit😁 Lubię jej styl ubierania, jednak zachowanie coraz bardziej mnie drażni i tracę sympatie do niej. 

Edytowano przez FashFash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na instagramie Ewa dodawała odpowiedzi na pytania i polecała min. pastę do zębów Sensodyne. Dzisiaj już mamy story o uczcie urządzonej przez tą markę :D Ehhh

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, FashFash napisał:

Ona często nie potrafi sklecić zdania poprawnie i czasem właśnie ma gafy językowe, jednak ten błąd ortograficzny to hit😁 Lubię jej styl ubierania, jednak zachowanie coraz bardziej mnie drażni i tracę sympatie do niej. 

Jest styl ubioru Ci się podoba?

Dobija 30stki i te jej topiki🤯😱😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, YTWIDZ napisał:

Jest styl ubioru Ci się podoba?

Dobija 30stki i te jej topiki🤯😱😂

W sumie to masz racje, to jeden z elementów, które mnie zadziwia😅 zawsze w sklepach się zastanawiam kto nosi te wszystkie crop topy i po co w ogóle je produkują.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, FashFash napisał:

W sumie to masz racje, to jeden z elementów, które mnie zadziwia😅 zawsze w sklepach się zastanawiam kto nosi te wszystkie crop topy i po co w ogóle je produkują.

Mnie też śmieszy jak mówi, że jest zmarźluchem, a nosi te crop topy jeszcze zimną jesienią i standardowo gołe kostki, podczas gdy ja noszę dwie warstwy na górze na górze (ciepły sweter i pod nim top) i kozaki, żeby nic nie było odkryte xd

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×