Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kawowy Kawowiec

Szpilka i Sier (S.i.u.r.)

Polecane posty

Siuras już tez zgłupiał. Każdy ma inne zdanie na temat pandemii i tego co się dzieje, co rozumiem i szanuje każda stronę poglądów, jednak zdanie we vlogu: „w czasie kwarantanny narodowej codziennie będziemy jeździć do Auchan” jest już denne do kwadratu. Po co? Robić jeszcze większe kolejki i bez sensu stwarzać ewentualne zagrożenie? Marnować więcej paliwa co tez jest nieekologiczne. Może z nudów niech w końcu kupią akumulator. Ja tez się już niekiedy nudzę, mam dosyć i tęsknie za swoim dawnym trybem życia, jednak codzienne wycieczki do sklepów bez potrzeby są po prostu głupie, bo tylko robią sztuczny tłum. Pozatym przecież aż tak szybko wystawa w Auchan się nie zmienia😅

  • Like 1
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, truskawcia_ napisał:

Mnie też śmieszy jak mówi, że jest zmarźluchem, a nosi te crop topy jeszcze zimną jesienią i standardowo gołe kostki, podczas gdy ja noszę dwie warstwy na górze na górze (ciepły sweter i pod nim top) i kozaki, żeby nic nie było odkryte xd

Wiadomix, ja w zimie wyglądam jak Buka z muminkow. Najważniejszy jest komfort i ciepło😁

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, FashFash napisał:

Siuras już tez zgłupiał. Każdy ma inne zdanie na temat pandemii i tego co się dzieje, co rozumiem i szanuje każda stronę poglądów, jednak zdanie we vlogu: „w czasie kwarantanny narodowej codziennie będziemy jeździć do Auchan” jest już denne do kwadratu. Po co? Robić jeszcze większe kolejki i bez sensu stwarzać ewentualne zagrożenie? Marnować więcej paliwa co tez jest nieekologiczne. Może z nudów niech w końcu kupią akumulator. Ja tez się już niekiedy nudzę, mam dosyć i tęsknie za swoim dawnym trybem życia, jednak codzienne wycieczki do sklepów bez potrzeby są po prostu głupie, bo tylko robią sztuczny tłum. Pozatym przecież aż tak szybko wystawa w Auchan się nie zmienia😅

On na instagramie jeszcze głupsze rzeczy wygaduje co do tej pandemii, udostępniają na naszą „proźbę”, że 4k osób się zaszczepi, a 23k nie itd. 😅 tak jak wszyscy mam już dość tego, co się odwala na świecie, ale u nich ten temat jest tak wkurzający, że nie mogę tego słuchać, ciągle na vlogach bez masek latają i spoko 🤷🏻‍♀️ 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, W wolnym czasie napisał:

A co wymagasz od przygłupa z Ukrainy?Przecież to prostak, od pługa oderwany.bez ojca, bez matki, taka ekonomiczna sierota bezpańska, bez rodziny, bez narodowości. Dlatego tak przyssał się do tej Ewki, i jak go niedajbożerzuci to ten na bank skończy niewyróbką psychiczną. Pier.doli bo wie,że to ludzi wkurza - a ukrańcy to taki tępy naród,że musi wzbudzać emocje. Dla mnie to wał i tyle

Trochę za daleko idące wnioski. Bardzo się zmienił w ostatnim czasie jednakże aby tak ostro pisać to nie ma moim zdaniem przesłanek. Mama go kocha j stanęła sama kilkanaście lat temu na wysokości zadania aby zapewnić mu lepszy byt i lepsza przyszłość niż na Ukrainie. Ponadto muszę powiedzieć, ze na plus jest fakt, iz zawsze jest pomocny jeśli ktoś poprosi. Uwazam, ze ten jego kalendarz adwentowy był najlepszym i najbardziej wartościowym pomysłem w tym roku na yt. Jestem się w stanie po części zgodzić z faktem, ze niestety jest za bardzo zapatrzony w Ewę i wydaje mu się, ze trafił mu się niesamowity diament. A tak naorawde to tam jest tylko całkiem ładne opakowanie, bo wartości oraz intencje w środku są dyskusyjne😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, W wolnym czasie napisał:

Bro, broń ...y. Na matkę to on się wypioł, bo o tym mówił we vlogu. Ona go sprowadziła, a on się wypiął. NA zaręczyny zaprosił wszystkich tylko nie matkę. Wstydzi jej się i tyle. Pomagać to on pomaga - to nie pomocnik a sługus, ale służy  jak mu się to opłaci, czyliw wystąpi we vlogu znanego kolegi i wyżebra przez to suby. To wyrachowany, i nastawiony na pięcie się w górę koleś. Pogardliwy dla Patryka, nietolearncyjny, otyły klamczuch co chleje i pali. To jest AUTORYTET? Weź, wspólczuję Ci jak tak sądzisz. Chyba,że sama masz ukraińskie geny i tak stajesz w jego obronie bo poniekąd "bronisz" siebie 

Nigdzie nie napisałam o autorytetach, także proszę nie przytaczaj stwierdzeń, które nigdzie nie padły. Nie mam tez ukraińskiego pochodzenia ani przodków, jednakże nie uwazam, ze to tez obelga jeśli ktoś ma. Życie nie jest czarno-białe tylko ma wiele odcieni szarości. O zaręczynach nie wiedziałam, ze nie zaprosił mamy - jeśli faktycznie tak było to rzeczywiście przykra sytuacja, bo dużo mamie zawdzięcza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, FashFash napisał:

Nigdzie nie napisałam o autorytetach, także proszę nie przytaczaj stwierdzeń, które nigdzie nie padły. Nie mam tez ukraińskiego pochodzenia ani przodków, jednakże nie uwazam, ze to tez obelga jeśli ktoś ma. Życie nie jest czarno-białe tylko ma wiele odcieni szarości. O zaręczynach nie wiedziałam, ze nie zaprosił mamy - jeśli faktycznie tak było to rzeczywiście przykra sytuacja, bo dużo mamie zawdzięcza. 

Może nie mogła przyjść? Może coś się wydarzyło? Nie przepadam za siu.raczem, ale nie dawajmy osądów, skoro nie wiemy, jak było

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Plotkara napisał:

Może nie mogła przyjść? Może coś się wydarzyło? Nie przepadam za siu.raczem, ale nie dawajmy osądów, skoro nie wiemy, jak było

Absolutnie się zgadzam, nie rozsądzam ostatecznie jak było. Napisałam tylko, ze „jeśli jej nie zaprosił”, bo taka wersja, ze rzeczywiście nie mogła przyjść np. ze względu na prace lub inne powody tez jest możliwa. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, FashFash napisał:

Absolutnie się zgadzam, nie rozsądzam ostatecznie jak było. Napisałam tylko, ze „jeśli jej nie zaprosił”, bo taka wersja, ze rzeczywiście nie mogła przyjść np. ze względu na prace lub inne powody tez jest możliwa. 

Dokładnie. Nie ma co tak osądzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, W wolnym czasie napisał:

Wiemy, bo mowił to potem na istagramie i we vlogu. Mają kosę.Także nie wymyślajcie teraz,że nie mogla.Sama Ewka to potwierdziła,że Y z matką teraz ma "cichy czas". 

Ich sprawa. Trudno powiedzieć, czy to wina siur.acza. Nie byli tam czasem na Wigilii? Bo wydawało mi się, że u mamy szpili byli w drugi dzień Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Plotkara napisał:

Ich sprawa. Trudno powiedzieć, czy to wina siur.acza. Nie byli tam czasem na Wigilii? Bo wydawało mi się, że u mamy szpili byli w drugi dzień Świąt

Przecież Mama z J są prawosławni także  ich święta są później😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Sklarie napisał:

Ewka wiem ze czytasz 🤣 ladne masz cialo ale twarz paszkwil  madra no nie do konca . Pozdro ✌

Ciało ma naprawdę swietne, ale nie zrozumiem jej zachwytu nad swoją twarzą, jeszcze naprawdę, gdyby była piękna to stwierdziłabym, że super pewna siebie kobieta, ale tutaj jest zakłamywanie rzeczywistosci, Ewka... no nie, nie jesteś ładna 🙂 , ale podobno kłamstwo powtarzane setki x traktujemy jako prawdę, wiec jak juz sobie wmówiłaś to tak sobie myśl 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tulfinek napisał:

Ciało ma naprawdę swietne, ale nie zrozumiem jej zachwytu nad swoją twarzą, jeszcze naprawdę, gdyby była piękna to stwierdziłabym, że super pewna siebie kobieta, ale tutaj jest zakłamywanie rzeczywistosci, Ewka... no nie, nie jesteś ładna 🙂 , ale podobno kłamstwo powtarzane setki x traktujemy jako prawdę, wiec jak juz sobie wmówiłaś to tak sobie myśl 😘

Lepsze ciało ma niemodna, w dodatku z twarzy sporo lepiej. Szpila za bardzo wczuwa się w piękną, najlepszą, wszystko wiedzącą. Są w podobnym wieku, ale to niemodna o niebo lepiej się prezentuje.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Niemodną lepiej się patrzy, bo nie jest tak zakochana w sobie. Jest też smuklejsza, wyższa. Ma długie nogi. Która ma lepszą twarz, ciężko stwierdzić. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Mel B napisał:

Na Niemodną lepiej się patrzy, bo nie jest tak zakochana w sobie. Jest też smuklejsza, wyższa. Ma długie nogi. Która ma lepszą twarz, ciężko stwierdzić. 

Ma biust, zrobiony, nieważne,ale ma. Szpila ma z tym kompleks. Kiedyś zrobi operacje tak coś czuję. Twarz - wolę już oglądać ładną zadbaną niż wychudzoną i wytrzeszcz oczu. Poza tym ciągle niezadowoloną.  Bije wredotą. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×