Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marysia1996

TŻ kupuje choinke ze swoją byłą?

Polecane posty

Hejka, wku****** się dziś bardzo, a że psiapsy mają ważniejsze problemy teraz w życiu i nie chcę im zawracać głowy narzekaniem na może błahy temat to wygadam się Wam, nieznajomym :classic_biggrin:

Jestem z  moim "TŻ" pół roku, będziemy spędzać wspólnie święta , mieszkamy osobno, na 2 miasta, jednak często u siebie śpimy.  Dziś oświadcza mi że napisała do niego jego koleżanka  - z którą sporadycznie utrzymuje kontakt bo znają się długo. Z prośbą (bo oczywiście królowa nie ma i nie miała nigdy faceta) o pojechanie wspólne i kupno choinki i przywiezienie jej do domu. Na co mój się oczywiście zgodził,  a mnie postawił przed faktem dokonanym. Nie byłoby nic złego w tym jeśli byłaby to tylko koleżanka - z jego strony owszem, ale laska często zagaduje, wg mnie rzuca 2znaczne teksty, no i kiedyś po imprezie ze 3 lata temu spędzili razem noc 🙂 🙂 . Zrobiło mi się przykro i mu to powiedziałam - tym bardziej że ostatnio np kilka razy prosiłam go wyjdźmy na spacer, pojedźmy gdzies-to albo mu się nie chciało , albo robił to z wielką łaską, a z nią jak gdyby nigdy nic pojedzie , przywiezie i wg niego ja przesadzam. W ogóle dla mnie wyjazd po wspólne wybieranie choinki kojarzy mi się dość tak hm romantycznie, rodzinnie? 

no nie wiem, wypowiedzcie się czy serio przesadzam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Kutwa, nie wpadłbym. Dzięki.

Towarzysz życia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×