Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skarabella

Związek z anglikiem, dziwne podejście do pieniędzy.

Polecane posty

Dnia 15.12.2020 o 17:55, Czerwone korale napisał:

Anglicy zazwyczaj oczekują że dziewczyna zaplaci za siebie albo nawet za faceta na pierwszej randce. Ale później to zazwyczaj oni płacą. Rozumiem co cie niepokoi bo tutaj nie chodzi o kasę tylko o podejście do życia. Może w Anglii to jest naturalne że angielki płacą za facetów, skoro są za rownouprawnieniem. Napewno Anglicy maja inne podejscie do życia niż np Polacy. Sa bardziej wyluzowani. 

Czy ty poznałaś jego rodzinę, znajomych? 

Czy on zaprasza cię do siebie? 

Jeśli nie to dalo by mi to do myślenia i wymiksowalabym się z tego zwiazku. 

Znam różne pary anglikow z kobietami ze Slowaci, z Francji, Polski i różnie to jest. 

Tak, poznałam jego rodzinę.

Właśnie o to mi chodzi, spotkałam się z całkowicie innym podejściem, bardzo trudno jest mi to zrozumieć. Jesteśmy po prostu wychowani inaczej, bardziej "dumni" niż wyluzowani. Lubię dawać prezenty,  zaskakiwać Ale on np tego nie robi. Nie chce być utrzymywana przez kogos jednak miło by było po prostu coś dostać małego,  skoro ja się staram, zrobiłam mu mega tort na urodziny, prezent, zawsze jak przyjeżdża to gotuję to na co ma ochotę,  pomagam mu jesli ma coś do zrobienia , papierkowa prace, drukowanie, wypełnianie dokumentów etc .. 

 

Nie wiem, po prostu widać że bardzo mnie kocha jednak zastanawiam się czy nie zasługuje na więcej patrząc na to ile sama mogę dac. On już mi zapowiedział, ze jak byśmy mieszkali razem to rent na pół etc,  no ja to rozumiem jednak myślałam, że jeśli mam z kimś być to po to żeby mi było też lepiej I żebym mogła komuś też coś dac , nie tylko kasa kasa kasa , ja bmgdybym była facetem nie wzielabym kasy za rent, może np za rachunki albo jakoes zakupy.

 

Pożyczyłam mu 50f , mówił że ma zablokowany bank etc, powiedział, że jak tylko odblokuja, od razu mi wyśle, bank od wczoraj działa Ale nic o kasie nie mówi, dla mnie to dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrał mnie do siebie do rodziny, potem do hotelu, ciągle stara się utrzymywać kontakt pytać się czy wszystko ok u mnie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Skarabella napisał:

Nie wiem, po prostu widać że bardzo mnie kocha jednak zastanawiam się czy nie zasługuje na więcej patrząc na to ile sama mogę dac. 

Po tym co napisałaś ja tu żadnej miłości nie widzę, odnoszę wręcz wrażenie że starasz sie na siłę przekonać siebie i nas że on coś do czuje.

A tę akcję z 50£ to aż żal komentować. 

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Facet ma pamięć gołębia .... i nie ma wstydu 

Pożycza hajs od laski do tego emigrantki ..... to już nie dramat 

To komedia! 

I teraz nie wiem, czy mam się upominać o to czy nie.. tak głupio mi się upomnieć, miło by było gdyby po prostu przelał mi I już... ja bym tak zrobiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

To chyba nie jest wysoka cena jaką należało zapłacić żeby móc się przekonać z kim ma się do czynienia , prawda?

No nie, to nie jest dużo,  chodzi jedynie o zachowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Skarabella napisał:

Zabrał mnie do siebie do rodziny, potem do hotelu, ciągle stara się utrzymywać kontakt pytać się czy wszystko ok u mnie, 

Serio coś tutaj nie halo. Czemu nie zabrał cię do swojego mieszkania? Zapłacił ci za ten hotel? Wiem, że Anglicy maja wspolne konta gdy już mieszkają razem. Żyją też ponad stan żeby się pokazać. Ty mieszkasz w Anglii? 

Mam sporo Anglików w pracy i mam wrażenie, że pokazują kim nie są, oczywiście jeżdżą super samochodami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Skarabella napisał:

I teraz nie wiem, czy mam się upominać o to czy nie.. tak głupio mi się upomnieć, miło by było gdyby po prostu przelał mi I już... ja bym tak zrobiła..

Ja bym się nie upominała, najwyżej za jakiś czas ty pożycz od niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Czerwone korale napisał:
12 godzin temu, Skarabella napisał:

I teraz nie wiem, czy mam się upominać o to czy nie.. tak głupio mi się upomnieć, miło by było gdyby po prostu przelał mi I już... ja bym tak zrobiła..

Ja bym się nie upominała, najwyżej za jakiś czas ty pożycz od niego. 

I po co te głupie gierki?

Nie lepiej zakończyć ten żałosny "związek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bimba napisał:

I po co te głupie gierki?

Nie lepiej zakończyć ten żałosny "związek"?

Ja bym go pogoniła. Nigdy nie mialam takiej sytuacji, że facet pożyczał ode mnie pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Czerwone korale napisał:

Ja bym go pogoniła. Nigdy nie mialam takiej sytuacji, że facet pożyczał ode mnie pieniądze. 

Nie pożyczył tylko brał i nie oddawał, a także wczesniej korzystał i się nie rewanżował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimba napisał:

Nie pożyczył tylko brał i nie oddawał, a także wczesniej korzystał i się nie rewanżował.

Tak , wziął na razie nie oddał, napisałam mu, że idę na zakupy i potrzebuje żeby mi przelał, zaraz się okaże. Nie miałam jeszcze takiej sytuacji w żadnym związku. Mam swoje pieniądze, utrzymuje sama dom etc, nie potrzebuje aby mi dawać coś, jednak wystarczy by być fair. Dziwne wychowanie po prostu, moja mama też to zauważyła I już jej się to bardzo nie podoba, poczekam zobaczę co on odpisze jednak wszystko przemawia aby to zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czerwone korale napisał:

Serio coś tutaj nie halo. Czemu nie zabrał cię do swojego mieszkania? Zapłacił ci za ten hotel? Wiem, że Anglicy maja wspolne konta gdy już mieszkają razem. Żyją też ponad stan żeby się pokazać. Ty mieszkasz w Anglii? 

Mam sporo Anglików w pracy i mam wrażenie, że pokazują kim nie są, oczywiście jeżdżą super samochodami. 

On nie ma swojego mieszkania..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Skarabella napisał:

On nie ma swojego mieszkania..  

Zabrał mnie do domu,  gdzie mieszka jego mama, on pracuje w rozjazdach I mieszka tam gdzie pracuje aktualnie , firma zapewnia mu hotel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Skarabella napisał:

Tak , wziął na razie nie oddał, napisałam mu, że idę na zakupy i potrzebuje żeby mi przelał, zaraz się okaże. Nie miałam jeszcze takiej sytuacji w żadnym związku. Mam swoje pieniądze, utrzymuje sama dom etc, nie potrzebuje aby mi dawać coś, jednak wystarczy by być fair. Dziwne wychowanie po prostu, moja mama też to zauważyła I już jej się to bardzo nie podoba, poczekam zobaczę co on odpisze jednak wszystko przemawia aby to zostawić.

Nie dziwne wychowanie, tylko objaw skrajnego sknerstwa i cwaniactwa. Pewnie oszczedza na super auto a Tobie za to, ze dla niego pracowalas, robilas papierkowa robote, jak napisalas nie dosc, ze nie zaplacil, to nie dal nawet jakiegos prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Skarabella napisał:

Tak , wziął na razie nie oddał, napisałam mu, że idę na zakupy i potrzebuje żeby mi przelał, zaraz się okaże.

No i co?

Oddał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2020 o 11:32, Skarabella napisał:

Pogonilam dziada 🙂 zwykły cham.

Jeszcze mi powiedział żebym wracała do swojego kraju 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×