Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eleonora77

Jakie bierzecie tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość Eleonora77

Cześć, 

byłam u dwóch ginekologów i przepisali mi Qulaira i Yaz pomimo tego, że brałam już Yasminelle i dostałam od niej depresji z napadami lęku i bezsennością. Oprócz tego nie mogłam się na niczym skupić, co znacznie utrudnia mi pracę, to bez sensu. (Czy ten lekarz w ogóle słuchał co mówię? Yasminelle i Yaz to ten sam lek) O libido nie wspominam... zero. Straciłam też 10 kg, a jestem szczupła, i dostawałam takiej zadyszki, że nie mogłam wnieść zakupów - nie wiem czemu tak zachwalają te efekty diuretyczne, ja mam od nich zawroty głowy i wyglądam jak kościotrup. 

Ciekawi mnie jakie są inne popularne leki antykoncepcyjne? Chodzi mi o tabletki dwuskładnikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest sporo najróżniejszych tabletek antykoncepcyjnych tak naprawdę. Trochę słabo, że ginekolog Cię nie wysłuchał, ale może w takiej sytuacji udaj się do innego i tam wszystko opowiedz. Ja też mam różne przygody z antykoncepcją, ale jak trafiłam na vines to w końcu zaczęłam odczuwać prawdziwą przyjemność ze współżycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakieś wyniki zlecił ginekolog, by zrobić? trochę beznadziejny taki lekarz. Mi nie służy antykoncepcja hormonalna i korzystam z mechanicznej błony dopochwowej wielokrotnego użytku. To nalezy indywidualnie dostosować do pacjentki metodę, a nie że ten przepisze i fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety musialam zrezygnować zbyt wiele skutków ubocznych, mega problem z cera się u mnie pojawił. teraz też uzywam diafragme i jestem zadowolona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Biorę microgynon 21 od 5 lat. Nigdy mi nic po nich nie było. Libido wysokie, miesiączki regularne. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś brałam, ale musiałam odstawić ze względu na krążenie. I mimo że teraz niby te pigułki nie oddziałują tak negatywnie na układ krwionośny, to ja i tak przyzwyczaiłam się do metody objawowo- termicznej, cyclotester daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez wiele lat brałam YAZ, obecnie nie biorę żadnych bo nie chce. Jak potrzebujecie recepty na tabletki to najprościej i najszybciej u lekarza z serwisu lekarzonline.eu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×