Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarek1234

poznanie nowej dziewczyny

Polecane posty

Cześć, 

potrzebuje pomocy. Poznalem z dwa tygodnie temu nowa dziewczyne od tygodnia zaczelismy pisac czasmai cale dnie a wiekszosc wieczorem. Zawsze jakis temat byl tylko nie wiem czy za duzo nie zaczalem pisac o sobie i za duzo z nia pisze. Nie wiem czy wszystkie dziewczyny lubia tak duzo pisac ale mam wrazenie ze staje sie to nudne i nie mozemy znalezc swojego wspolnego tematu. Co zrobic w takim przypadku zeby jeszcze bardziej ją poznać?   Pierwsza dziwna dla  mnie taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznałem w necie. Zaproponowlem spotkanie to narazie woli jeszcze pisać. Wiem dlatego staram sie to poprawic bo wiem ze to dla niej moze byc nudzące... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem taki ze moge pisac cale dnie tylko boje sie zeby nie zepsuc takim czyms tej nowej relacji w taki nudny sposob, nie wiem czy dobre jest to pisanie codziennie. Staram sie pisac wieczorem i pytac jak minal dzien itp ale to staje sie monotonne a zalezy mi na tej relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo jeszcze jak pisac to ja zawsze pisze pierwszy i zaczynam temat no i jakos to kreci sie ale jakos tak slabo i dlatego chce  to rozkrecic. Mam totalnie brak pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chce sie spotkac ale takie pisanie jak na ten czas jest dobrym rozwiazaniem czy zbyt za duzo ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jako facet, że nie możesz być NICZEGO pewny do momentu aż się spotkacie. Serio, ona teraz może tylko zabijać Tobą czas, a może być zakochana i zawstydzona. To, że pierwsza nie pisze to nie jest problem bo jak ktoś wyżej napisał, kobiety lubią bawić się w teatr. Zastanawianie się teraz czy jak dużo piszecie to ona jest zainteresowana jest słabe i bez celu. Może ona jest facetem i se robi jaja. Musisz walczyć od spotkanie. Zobaczyć jak się przy Tobie zachowuje itd. Potem jak dalej nie będziesz rozumiał co się dzieje to wtedy się zamartwiaj. Teraz zluzuj, jak chcesz pisać codziennie to pisz, może jest nieśmiała i potrzebuje czasu, żeby się odrobinę przyzwyczaić do Ciebie i zaufać Ci na tyle, żeby się spotkać. Raz na jakiś czas wrzuć zapytanie o spotkanie. Jak za jakiś czas nadal nie będzie chciała się spotkać albo pogadać na kamerkach to robisz ewakuację z tej relacji, żeby się nie męczyć. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobraaa juz dodalo mi duzo to do mysli i wiem co mam robic 😄 Dzieki wielkie wszystkim i bede starac sie o spotkanie i potem dalej myslec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×