Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pysiak

Brak seksu w ciąży

Polecane posty

Witajcie kochane. Mam problem. 

 Z mężem staraliśmy się o dzidziusia kilka miesiecy.  Wkoncu się udało (8tc).

 Od kiedy jestem w ciazy  to się nie kochamy. 

 Mąż się denerwuje jak zaczynam delikatnie temat. On nie lubi rozmawiać jak twierdzi. Więc napisałam do niego gdy był w pracy bo tak mu łatwiej.  Niestety. Przykre wiem. 

Stwierdził że się nie potrafi podniecać,  że nawet jak patrzy np w filmie na sceny erotyczne to się nie podnieca. 

 Twierdzi że to nie moja wina i nadal jestem atrakcyjną . Jak powiedziałam że musimy porozmawiać bo mam dość płaczu po kątach to stwierdził że robie z siebie ofiarę . 

Stwierdził że może ma spadek libido i jakiś ruch dobrze mu zrobi np rower .dla mnie to żenujące. 

 Co mam zrobić, doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Zadbaj o odpowiednią diete u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może nawet jeśli nie świadomie to podświadomie boi się, że zrobi krzywdę dzidziusiowi. Zwłaszcza jeśli dziecko było długo wyczekiwane albo gdzie w waszym otoczeniu lub rodzinie była sytuacja poronienia albo zagrożenia poronieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 godzinę temu, Pysiak napisał:

 Co mam zrobić, doradzcie.

W 8 tygodniu? Zastanawia mnie co innego, że ty masz ochotę na sex. Przez 2 do 3 miesięcy to są mdłości nudności, złe samopoczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, PNINA napisał:

W 8 tygodniu? Zastanawia mnie co innego, że ty masz ochotę na sex. Przez 2 do 3 miesięcy to są mdłości nudności, złe samopoczucie. 

niektóre mają ochotę i nie mają mdłości. Jedna z moich tak miała, jednak seksu nie było bo ciąża była zagrożona. Sam jej orgazm nawet osiągany przez pobudzanie łechtaczki bez penetracji był niebezpieczny z racji na jego intensywność i duże skurcze pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2020 o 21:54, Pysiak napisał:

Witajcie kochane. Mam problem. 

 Z mężem staraliśmy się o dzidziusia kilka miesiecy.  Wkoncu się udało (8tc).

 Od kiedy jestem w ciazy  to się nie kochamy. 

 Mąż się denerwuje jak zaczynam delikatnie temat. On nie lubi rozmawiać jak twierdzi. Więc napisałam do niego gdy był w pracy bo tak mu łatwiej.  Niestety. Przykre wiem. 

Stwierdził że się nie potrafi podniecać,  że nawet jak patrzy np w filmie na sceny erotyczne to się nie podnieca. 

 Twierdzi że to nie moja wina i nadal jestem atrakcyjną . Jak powiedziałam że musimy porozmawiać bo mam dość płaczu po kątach to stwierdził że robie z siebie ofiarę . 

Stwierdził że może ma spadek libido i jakiś ruch dobrze mu zrobi np rower .dla mnie to żenujące. 

 Co mam zrobić, doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż też tak miałam...O ile w pierwszej ciąży miałam libido bliskie 0 przez całą ciążę...O tyle w drugiej byłam mega napalona przez pół ciąży a przez drugie pół mniej, ale też czułam potrzebę...No ale mąż się bał, że dziecku zaszkodzi, to też nic na siłę... Musiałam się masturbować i to ze 2 razy dziennie żeby sobie ulżyć, było minęło...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×