Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nana3

Nie czuję się kobieco

Polecane posty

Przestałam ostatnio czuć się jak kobieta. Nie czuję się też jak facet ale jak nie wiadomo kto. Taki babo chłop. Maluję sie, ubieram w damskie ciuchy ale takie raczej sportowe spodnie sweterek itp. farbuje włosy, maluję paznokcie. Ale tutaj chodzi o coś innego. Może powód taki że nie mam faceta... Robię za chlopa i babę. Może powinnam kogoś poznać czy coś... Powiedzcie co zrobić żeby poczuć się jak kobieta a nie nie wiadomo kto... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nana3 napisał:

poczuć się jak kobieta

Poczucie kobiecości bierze się z wewnątrz. Nie ważne co masz na sobie, jak długie masz włosy i głęboki dekolt- to wypływa chyba ze środka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555

Jeśli masz co trzeba w majtkach to jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Electra napisał:

Poczucie kobiecości bierze się z wewnątrz. Nie ważne co masz na sobie, jak długie masz włosy i głęboki dekolt- to wypływa chyba ze środka 🙂

Ale ja się od środka tak nie czuję...😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Resiurek555 napisał:

Jeśli masz co trzeba w majtkach to jest OK.

Hmmm... No i co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Nana3 napisał:

Przestałam ostatnio czuć się jak kobieta. Nie czuję się też jak facet ale jak nie wiadomo kto. Taki babo chłop. Maluję sie, ubieram w damskie ciuchy ale takie raczej sportowe spodnie sweterek itp. farbuje włosy, maluję paznokcie. Ale tutaj chodzi o coś innego. Może powód taki że nie mam faceta... Robię za chlopa i babę. Może powinnam kogoś poznać czy coś... Powiedzcie co zrobić żeby poczuć się jak kobieta a nie nie wiadomo kto... 

Zareklamuj się na portalu erotycznym. Jak cie wezmie dwóch na raz to poczujesz się jak prawdziwa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nana3 napisał:

Ale ja się od środka tak nie czuję...😔

Zmień to. Kobiecość to wcale nie epatowanie cycksmi i dupą na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wysoki Jasiek napisał:

Zareklamuj się na portalu erotycznym. Jak cie wezmie dwóch na raz to poczujesz się jak prawdziwa kobieta.

Wreszcie coś mądrego napisałeś, szacun😏

 

8 minut temu, Electra napisał:

Zmień to. Kobiecość to wcale nie epatowanie cycksmi i dupą na wierzchu.

A Tobie się akurat coś glupiego wysmyknęło. Jak ma to zmienić? Łatwiej se cycki albo chuuja przyprawić, niż zmienić to co człowiek ma w środku...🙄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć sobie faceta, albo chociaż na randki się pounawiac. Przy prawdziwym mężczyźnie można stać się prawdziwą kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nana3 napisał:

Przestałam ostatnio czuć się jak kobieta. Nie czuję się też jak facet ale jak nie wiadomo kto. Taki babo chłop. Maluję sie, ubieram w damskie ciuchy ale takie raczej sportowe spodnie sweterek itp. farbuje włosy, maluję paznokcie. Ale tutaj chodzi o coś innego. Może powód taki że nie mam faceta... Robię za chlopa i babę. Może powinnam kogoś poznać czy coś... Powiedzcie co zrobić żeby poczuć się jak kobieta a nie nie wiadomo kto... 

po prostu kolejka do samca alfa jest długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Onkosfera napisał:

Wreszcie coś mądrego napisałeś, szacun😏

 

A Tobie się akurat coś glupiego wysmyknęło. Jak ma to zmienić? Łatwiej se cycki albo chuuja przyprawić, niż zmienić to co człowiek ma w środku...🙄

No, pracuj nad sobą to może i tobie kiedyś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Onkosfera napisał:

 

 

A Tobie się akurat coś glupiego wysmyknęło. Jak ma to zmienić? Łatwiej se cycki albo chuuja przyprawić, niż zmienić to co człowiek ma w środku...🙄

transfobia u utrzymanki systemu? lepiej uważaj, bo reżim post-pisowski za takie cuda będzie zakręcał kurek z pieniędzmi pracujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Mr.Bukkake napisał:

Gdzie te mądrości? Świat pełen jest spermiarzy, desperatów i chyba po prostu natura facetów, że kobieta jaka by nie była, zawsze może liczyć na roochanko i gromadkę adoratorów. 

To miała być jadowita ironia, bo zazwyczaj z Jaśkiem się delikatnie rzecz ujmując, srodze nie zgadzam. Lubię go prowokować do kolejnych blyskotliwych wypowiedzi, i proszę: nie zawiódł mnie.

 

13 minut temu, glitched napisał:

transfobia u utrzymanki systemu? lepiej uważaj, bo reżim post-pisowski za takie cuda będzie zakręcał kurek z pieniędzmi pracujących.

Reżim i tak zakręci kurek, w końcu dojdziemy do dna, bez względu na moje trans czy inne fobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
31 minut temu, glitched napisał:

po prostu kolejka do samca alfa jest długa.

Alfa szmaci, beta tuli i płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że powinnam kogoś poznać ale nie wiem jaki on by musiał być żeby wyrwał mnie z tego marazmu i niskiej samooceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×