Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
amittere

Dziewczyna spędziła noc z przyjaciółką. Proszę o poradę

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Czy uważacie to za coś normalnego, że dziewczyny spędza noc z przyjaciółką,piją alkohol, oglądają razem film na kanapie i co najbardziej mnie dziwi śpią razem w jednym łóżku? 

Wiem, że może przesadzam, ale zrobiło mi się mega przykro z tego powodu. Przecież my dokładnie spedzamy zawsze tak czas. I to są chwilę, które najbardziej lubie w związku i były dla mnie czymś wyjątkowym. A teraz Ona z kimś innym niż ja robi dokładnie to samo. Czy powinien się gniewać w tej sytuacji? Proszę o szczere odpowiedzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, amittere napisał:

Czy powinien się gniewać w tej sytuacji? Proszę o szczere odpowiedzi?

Zostaw ją. To jest jawna zdrada!

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj jej trochę wolności i możliwości przebywania z innymi nie tylko z Tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kulfon napisał:

A czy Tobie coś ubyło? Chyba codziennie tak nie pijecie?

Nie. Właśnie prawie nigdy nie pijemy. Ale glupio się czułem zasypiając sam, wiedząc, że dziewczyna która kocham zasypia z inną osobą. Ja z kolegami po imprezie raczej nie spałbym razem 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lilys napisał:

Daj jej trochę wolności i możliwości przebywania z innymi nie tylko z Tobą. 

Okej staram się to zrozumieć. Przyjaciółki był za nim ja się pojawiłem. Ale czy nie można w jakiś inny sposób się spotykać? Np w dzień? A nocne wyjścia tylko z chłopakiem? Taka sytuacja raczej pokazuje, że nie jestem wyjątkowy w związku. Bo myślałem, że taki sposób spędzania czasu jest zarezerwowany dla drugiej połówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, amittere napisał:

Przyjaciółki był za nim ja się pojawiłem.

To może niech spędza tak czas z byłym? Też był zanim się pojawiłeś. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kulfon napisał:

Ło matko, a jakby spała z mamą to też byś był zazdrosny? Nie zawsze będziecie spać razem, trochę tęsknoty nie zaszkodzi.

No z mama to jednak co innego niż z przyjaciółką, którą ja znam głównie z opowieści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lilys napisał:

Wyluzuj i pogadajcie o tym 

No właśnie próbuje wyluzować i sprawdzam jakie są opinię postronnych osób. Co myślą o tej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, amittere napisał:

No właśnie próbuje wyluzować i sprawdzam jakie są opinię postronnych osób. Co myślą o tej sytuacji. 

Z przyjaciółkami tak się robi, to normalne taki babski wieczór

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bella_again napisał:

Z przyjaciółkami tak się robi, to normalne taki babski wieczór

Niby masz rację, ale jednak uważam, że takie spędzanie czasu to gdy nie ma się chłopaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kulfon napisał:

Wychodzi na to, ze posiadanie chlopaka to jakas niewola.

Nie niewola tylko jednak rezygnacj, albo modyfikacja pewnych zachowań. 

15 minut temu, Kulfon napisał:

Jesli ja kochasz to ciesz sie, gdy jest szczesliwa. Niby takie oczywiste...

 

Tak jasne niech sobie chodzi na imprezki co noc bez mnie. Ja będę kochał a Ona będzie szczęśliwa. Nie żartuj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, amittere napisał:

Nie niewola tylko jednak rezygnacj, albo modyfikacja pewnych zachowań. 

Tak jasne niech sobie chodzi na imprezki co noc bez mnie. Ja będę kochał a Ona będzie szczęśliwa. Nie żartuj sobie

Puść ją wolno i znajdź sobie drugi bluszcz jakim sam jesteś. 

Edytowano przez Lenamagda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kulfon napisał:

A chodzi co noc?

Zreszta rob jak chcesz. Lubisz byc psychiczny to sobie badz. Jesli dziewczyna jest madra to Cie kopnie w tylek, a jesli glupia to bedzie sie meczyc.

To była ironia. 

Chyba nie będzie musiał. Raczej sam odejdę jeśli nie będzie zgody w tej kwestii. Tak naprawdę to rozchodzi się o to, że gdybym czuł, że Ona mnie kocha to może łatwiej byłoby zaakceptować że chcę sama spędzić czas, ale nie będę już może publicznie tego rozmyśla. Tym bardziej na babskim forum gdzie skazany jestem na pożarcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lenamagda napisał:

Puść ją wolno i znajdź sobie drugi bluszcz jakim sam jesteś. 

Żebyś wiedziała, że tak zrobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, amittere napisał:

Żebyś wiedziała, że tak zrobie. 

Skoro tak cię to boli to to zrób nie ograniczaj dziewczyny tylko dlatego, że masz na ten temat inne zdanie. Każdy ma prawo robić co chce. Ona nie jest twoją własnością. Pełno jest dziewczyn myślących tak jak Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, amittere napisał:

Cześć dziewczyny. Czy uważacie to za coś normalnego, że dziewczyny spędza noc z przyjaciółką,piją alkohol, oglądają razem film na kanapie i co najbardziej mnie dziwi śpią razem w jednym łóżku? 

Wiem, że może przesadzam, ale zrobiło mi się mega przykro z tego powodu. Przecież my dokładnie spedzamy zawsze tak czas. I to są chwilę, które najbardziej lubie w związku i były dla mnie czymś wyjątkowym. A teraz Ona z kimś innym niż ja robi dokładnie to samo. Czy powinien się gniewać w tej sytuacji? Proszę o szczere odpowiedzi? 

Dla mnie też to dziwne, nie spędziłabym tak czasu (jestem kobietą i hetero) ale tak dziewczyny robią niektóre 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, amittere napisał:

Okej staram się to zrozumieć. Przyjaciółki był za nim ja się pojawiłem. Ale czy nie można w jakiś inny sposób się spotykać? Np w dzień? A nocne wyjścia tylko z chłopakiem? Taka sytuacja raczej pokazuje, że nie jestem wyjątkowy w związku. Bo myślałem, że taki sposób spędzania czasu jest zarezerwowany dla drugiej połówki. 

Mieszkacie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Elciaa29 napisał:

Mieszkacie razem ?

Nie. Trochę "pomieszkuje" u jej rodziców, trochę u mnie, trochę osobno. I uważam, że jakbyśmy mieszkali razem, to takie wyjaścia do przyjaciółki byłyby spoko a tak to jednak powinno jej przynajmniej w tej fazie związku zależeć, żeby takie chwilę spędzać ze mną. Także dała mi do myślenia swoim zachowaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, amittere napisał:

Nie. Trochę "pomieszkuje" u jej rodziców, trochę u mnie, trochę osobno. I uważam, że jakbyśmy mieszkali razem, to takie wyjaścia do przyjaciółki byłyby spoko a tak to jednak powinno jej przynajmniej w tej fazie związku zależeć, żeby takie chwilę spędzać ze mną. Także dała mi do myślenia swoim zachowaniem. 

To faktycznie sytuacja jaką teraz opisałeś zmienia wszystko według mnie . A ile czasu jeateście razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając chłopaka, a śpiąc u kumpeli też spędzałam z nią noc w jednym łóżku. Przecież w łóżku nie znaczy "w łóżku".

1 godzinę temu, Nimfa69 napisał:

Dla mnie też to dziwne, nie spędziłabym tak czasu (jestem kobietą i hetero) ale tak dziewczyny robią niektóre 

Jeśli są warunki to na ochotnika z nikim nie pchałabym się do jednego łóżka, ale niektórym dziewczynom to nie przeszkadza, nawet próbują całować się między sobą, żeby zobaczyć jak to jest🙃

Mój łóżkowy rekord to koleżanka i trzech😅 kumpli po domówce w jednym wyrze😅 Myślę, że z upływem czasu pewne rzeczy nabierają innego znaczenia. W młodości intymność jest na innym poziomie niż w późniejszym życiu. Jako dorosła kobieta nie wyobrażam sobie spędzić nocy ani z przyjaciółką, ani z przyjacielem w jednym łóżku. W głowie nie mieści się wspólne pomieszkiwanie z kimś obcym, a w akademiku to norma. Tak to już jest.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było opcji, żeby ktoś w tym leżeniu przewiesił przeze mnie chociaż rękę. Lubię zasypiać sama, bez dotyku, a przede wszystkim na własnej poduszcze i z własną kołdrą. W łóżku nie oznacza w łóżku, skąd zatem zazdrość o przenocowanie w innych warunkach niż chciałbyś? Zwyczajnie powiedz, że jesteś o to zazdrosny.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBirdy napisał:

Było.

Obcy (znajomy, przyjaciel koleżanka) nigdy. Spałam w namiotach, spałam w dzikich warunkach po imprezie, ale dosłownie jeden na drugim nie zdarzyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBirdy napisał:

O co ci chodzi. Ttemat prowo. 

Dlaczego? Ktoś może być o to zazdrosny, jednego to ruszy innego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Electra napisał:

Nigdy nie było opcji, żeby ktoś w tym leżeniu przewiesił przeze mnie chociaż rękę. Lubię zasypiać sama, bez dotyku, a przede wszystkim na własnej poduszcze i z własną kołdrą. W łóżku nie oznacza w łóżku, skąd zatem zazdrość o przenocowanie w innych warunkach niż chciałbyś? Zwyczajnie powiedz, że jesteś o to zazdrosny.

Jeżeli mieszkali by razem to faktycznie nie zrozumiałe dla mnie by było takie zachowanie chłopaka. Ale jeżeli w związku są od niedawna i mają okazję np 1 raz w tygodniu spędzić wieczór i noc razem a ona co drugi raz wybiera noc u przyjaciółki a nie z nim to by było jak dla mnie mocno podejrzane.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBirdy napisał:

Ale o co? O to że dziewczyna śpi z przyjaciółką w jednym łóżku? Jak ktoś ma wieczne seksualne skojarzenia i problemy z głową to niech idzie do lekarza.

Uważa, że taka zażyłości i intymność w związku nie przystoi. Jedno idą na swing, a inni mają rozbudowane poczucie lojalności, wierności, przyzwoitości, wyłączności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBirdy napisał:

Ale o co? O to że dziewczyna śpi z przyjaciółką w jednym łóżku? Jak ktoś ma wieczne seksualne skojarzenia i problemy z głową to niech idzie do lekarza.

Tematów nie jest prowo. Tylko z realnego życia. 

Ja już swoje zadanie napisałem jako autor. I pewnie dla wielu to podejście jakieś zaściankowe. Tak czy siak jeśli dzień przed mówię dziewczynie, że będzie mi to przeszkadzało, że będzie spała nie ze mną w łóżku a Ona nic z tym nie robi to tak naprawdę jest dla mnie skreślona. Jeśli uczucia chłopak nie są ważne to sorry, ale chyba nie warto wiązać się na całe życie z taką osobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Elciaa29 napisał:

podejrzane

Jeśli mogą spędzić razem czas raz w tygodniu, a ona wybiera jakąkolwiek inną formę spędzenia czasu niż razem to jest już podejrzane. Jeśli nie ciągnie Cię do kogoś i wszystko inne ejst bardziej atrakcyjne to lipa.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam śpię z przyjaciółkami w jednym łóżku i mój facet nie robi mi dram. 👯‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, amittere napisał:

Tematów nie jest prowo. Tylko z realnego życia. 

Ja już swoje zadanie napisałem jako autor. I pewnie dla wielu to podejście jakieś zaściankowe. Tak czy siak jeśli dzień przed mówię dziewczynie, że będzie mi to przeszkadzało, że będzie spała nie ze mną w łóżku a Ona nic z tym nie robi to tak naprawdę jest dla mnie skreślona. Jeśli uczucia chłopak nie są ważne to sorry, ale chyba nie warto wiązać się na całe życie z taką osobą. 

Ale to spanie z koleżanką xD

Jakby spędzała tak czas z kolegą to rozumiem zazdrość ale no ku.rła nie o koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×