Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość34

Zerwanie

Polecane posty

Hej! Czy tym razem chłopak wróci, jeśli w ciągu 8 miesięcy bycia w związku parę razy już zrywał, a następnego dnia wracał. Tym razem mija trzeci dzień od zerwania. Dodam jeszcze, że zrywał wtedy, gdy się pokłóciliśmy. Tym razem wysłał mi screena rozmów z jakąś nowo poznaną dziewczyną. ( Mówił kiedyś, że zacznie pisać do innej, żebym go już nie męczyła). Pierwszego dnia nie pisałam do niego cały dzień, a on zmienił w tym dniu emotkę  w naszej konwersacji ( z serca na lajka) ,jako forma zaczepki (tak mi się wydaję). Drugiego dnia pisałam do niego, a on tylko odpisywał, że to koniec. Teraz w tym trzecim dniu żadne z nas się do siebie nie odzywa. Mówi, że zerwał, bo mnie nie kocha, a jeszcze parę dni temu napisał że bardzo mnie kocha. 

Powiedzcie co mam robić, czy on wróci, czy tym razem odszedł na dobre ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, kochana.! Jeśli tak robi to od razu widać, moim okiem, że to koniec. Źle zrobiłaś, że jeśli pierwszy raz zerwał, wróciłaś. Skoro taki mądry, cwaniak, to nie pozwól mu wrócić, nie pisz, nie odpisuj, nawet go zablokuj, odetnij się. Dobrze Ci radzę. Gdyby naprawdę Cię kochał, to nie zerwał by przez kłótnię, bo kto normalny zrywa, a na drugi dzień wraca? Fakt, mógłby się zdenerwować, ale bez przesady. Nie myśl o nim, odetnij się, zablokuj, i życzę Ci przede wszystkim dużo wytrwałości i wierzę, że znajdziesz tego jedynego, prawdziwego. Trzymaj się.! 🤗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2020 o 21:46, Gość34 napisał:

Powiedzcie co mam robić

Cieszyć się życiem i nie przejmować facetem, który Cię nie kocha 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×