Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

Witam. 10 grudnia uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Robiliśmy to stosunkiem przerywanym, ale bez wytrysku, do niego w ogóle nie doszło, nawet poza pochwą. Miałam wtedy owulację. Ostatni okres zaczął mi się 27 listopada i trwał 5 dni, a planowo miał mi się rozpocząć okres wczoraj, czyli 24 grudnia. Zazwyczaj mam dość regularny okres i długość cyklu nie przekraczała 29 dni tak jak teraz. Czy to znaczy ze mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie sądziłam, że coś się może stać, skoro byliśmy bardzo ostrożni i nic się ze mną nie działo do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosunek nawet przerywany i nawet w dni nieplodne moze zakonczyc sie ciaza. Wystarczy jakas niewielka infemcja by w organizmie zadzialy sie cuda. Nawet przy regularmych cyklach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, promyczek123 napisał:

Po prostu nie sądziłam, że coś się może stać, skoro byliśmy bardzo ostrożni i nic się ze mną nie działo do tego czasu.

No jednak sądziłaś, skoro pytasz na forum.

Zawsze jest szansa na ciążę jeśli współżyjesz. Zrób test to będziesz wiedzieć.

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co, mamy Ci wywróżyć? Uprawiasz seks bez zabezpieczenia (stosunek przerywany nie jest metodą zabezpieczenia) więc musisz liczyć się z ciążą. Na biologię chodziłaś czy do szkoły pod górkę miałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, „dziękuje” wszystkim za te bardzo „pocieszające” komentarze. Muszę was zmartwić, ale dostałam normalnie okres, po prostu spóźniony. ;) Wystarczyłoby napisać chociaż własną opinię bez zbędnego oceniania mojej osoby i chamskich odzywek, tym bardziej skoro mnie nie znacie. Forum jest po to, żeby się pytać w potrzebie i pomóc danej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, promyczek123 napisał:

Taa, „dziękuje” wszystkim za te bardzo „pocieszające” komentarze. Muszę was zmartwić, ale dostałam normalnie okres, po prostu spóźniony. 😉 Wystarczyłoby napisać chociaż własną opinię bez zbędnego oceniania mojej osoby i chamskich odzywek, tym bardziej skoro mnie nie znacie. Forum jest po to, żeby się pytać w potrzebie i pomóc danej osobie...

Ale jakiej ty pomocy oczekiwałaś?

Myślę, że nikogo nie zmartwilas informacja, że dostałaś okres, bo raczej nikogo to nie obchodzi 

Edytowano przez Iwna
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, promyczek123 napisał:

Taa, „dziękuje” wszystkim za te bardzo „pocieszające” komentarze. Muszę was zmartwić, ale dostałam normalnie okres, po prostu spóźniony. 😉 Wystarczyłoby napisać chociaż własną opinię bez zbędnego oceniania mojej osoby i chamskich odzywek, tym bardziej skoro mnie nie znacie. Forum jest po to, żeby się pytać w potrzebie i pomóc danej osobie...

Pocieszajace komentarze? Jak jest sie tak nieodpowiedzialnym by uprawiac sels bez zabezpieczenia i do tego spalo sie na biologii i nie wie sie w jaki sposob dochodzi do zaplodnienia to nie zasluguje sie na pocieszenie. Masz szczescie, w ciaze nie zaszlas. Jak dalej bedziesz sie tak glupio zachowywac w koncu zajdziesz. Idz do ginekologa i popros o tabletki lub zaloz sobie wkladke, wez zastrzyk antykoncepcyjny lub wybierz jeszcze inna metode antykoncepcji i wtedy seks bez prezerwatywy nie bedzie Ci spedzal snu z powiek i nie bedziesz musiala szukac " pocieszenia" na forum. Swoja droga pocieszac mozemy dziewczyne ktorej pekla prezerwatywa, a nie taka ktora specjalnie podejmuje ryzyko. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych ciaza to szczescie, dla drugiego Konica swiata.

 

Ja staralam sie o dziecko od kwietnia, bylam Nawet we wrzesnia w ciazy 5 dni.. jeszcze przed miesiaczka mialam 2 kreski  potem nic, ryczalam z miesiac.

 

Tak mowilam kolezance, ze dziewczyny ida na dyskoteke i nie wiadomo z kim i po pierwszym razie juz dziecko. A ja tyle miesiecy probowalam z 1 partnerem i nic!

 

Teraz mam termin na lipiec:)

 

Powodzenia Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×