Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kassandraaaaaa

Jak reagować na takie zachwanie i jak długo być singielka

Polecane posty

Co tu analizować? Facet się po prostu Tobą bawi i nie traktuje Cię poważnie. Może kogoś ma, sprawdziłaś? Bo taka niekonsekwencja w zachowaniu często ma drugie dno 🙂 Nie ma sensu sobie zawracać głowy jakimś niedojrzałym gościem. Dużo moich koleżanek ma podobne sytuacje z facetami i zawsze mnie zastanawia dlaczego one dają tym mężczyznom kolejne szanse? Gość sie nie odzywa tygodniami a jak w końcu napisze to one w skowronkach... Jak komuś zależy, to podtrzymuje kontakt a nie pisze tylko wtedy, gdy czegoś oczekuje. Przecież to oczywiste. Ale kobiety są mistrzyniami w usprawiedliwianiu zachowań takich frajerów. Sama jestem płci żeńskiej, ale nie potrafię tego pojąć... Skoro ktoś kontaktuje się tylko "od święta" to chyba wiadomo, że jest się dla tej osoby tylko jedną z opcji/kołem zapasowym a nie "tą jedyną"? Ja bym sie czuła upokorzona taką rolą, ale jak widać, niektórym pasuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przykro mi bo boje się ze ominęła mnie szansa na fajny związek.. ze coś ze mną nie tak, bo ciagle mi się w miłości nie układa 😞 widocznie tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kassandraaaaaa napisał:

przykro mi bo boje się ze ominęła mnie szansa na fajny związek.. ze coś ze mną nie tak, bo ciagle mi się w miłości nie układa 😞 widocznie tak ma być.

Tajny zwiazek? On od początku Cie zwodził, bylas i nadal jesteś tylko zabawka, możliwe ze leci na kila frontów. Gdyby chciał to ja byscie byli razem. Miej honor i nie dawaj sie więcej zwodzic, urwij kontakt, to Ci wyjdzie na dobre. Wiesz co to szacunek do siebie? Chyba nie bardzo...

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się? A poznałaś jego znajomych, rodziców? Jeśli facetowi zależy na dziewczynie, to poznaje ją ze swoimi rodzicami... Wydaje mi się, że ten przedłużający się remont to pewnie to jego wymówka, bo czemu tyle trwa? Ściany przestawia?:) Też dziwne, że w tym wieku jeszcze się nie ożenił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No odezwał się.. mówi ze mu ciężko po rozstaniu, ze chodzi taki podłamany i ma przed sobą ciężkie decyzje itd. Wiec wychodzi na to ze nic powaznego nie chce, a z drugiej strony po co ten kontakt? Był z życzeniami na urodziny ale bez prezentu. I ok, zroxymialabym ale po co mówi ze prezent będzie ale jakiś fajny a nie byle co. Nie kumam? Po co te gadki? Wiecznie coś obiecuje a ja nawet nie zaczynam tematu a on tłumaczy się i mówi co zrobi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Kassandraaaaaa napisał:

No odezwał się.. mówi ze mu ciężko po rozstaniu, ze chodzi taki podłamany i ma przed sobą ciężkie decyzje itd. Wiec wychodzi na to ze nic powaznego nie chce, a z drugiej strony po co ten kontakt? Był z życzeniami na urodziny ale bez prezentu. I ok, zroxymialabym ale po co mówi ze prezent będzie ale jakiś fajny a nie byle co. Nie kumam? Po co te gadki? Wiecznie coś obiecuje a ja nawet nie zaczynam tematu a on tłumaczy się i mówi co zrobi 

Tak zachowują się manipulanci. Masz coś, co chce wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Bez prezentu na urodziny przyjechał? 

Pieniądze pożyczyć chciał? 

Nie nieee on nigdy nic z tych rzeczy.. w żaden sposób tego typu mnie nie wykorzystał w sumie nawet seksu nie było od 3/4 miesięcy.. wiec zrobiła się z tego taka znajomość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

To znaczy, że „nawija Ci makaron na uszy” i nie traktuje Cię poważnie.

No okej, ale w takim razie po co wgl się do mnie odzywa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kassandraaaaaa napisał:

No okej, ale w takim razie po co wgl się do mnie odzywa? 

Bo

24 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Masz coś, co chce wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego zachowania.. twierdzi ze z nikim się nie spotyka okej.. ale facet i niw ma potrzeb? On się ze mną widział kilka razu to napisał potem jakiś komplement itd ale od tego czasu między nami nic zeroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Kassandraaaaaa napisał:

Nie rozumiem tego zachowania.. twierdzi ze z nikim się nie spotyka okej.. ale facet i niw ma potrzeb? On się ze mną widział kilka razu to napisał potem jakiś komplement itd ale od tego czasu między nami nic zeroo

Nie musi sie na stale z kims spotykac, zeby miec seks. Ty jestes tego najlepszym przykladem. No i takich kolezanek jak ty moze miec kilka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kassandraaaaaa napisał:

Nie rozumiem tego zachowania.. twierdzi ze z nikim się nie spotyka okej.. ale facet i niw ma potrzeb? On się ze mną widział kilka razu to napisał potem jakiś komplement itd ale od tego czasu między nami nic zeroo

Myślisz, że jak facet ma potrzeby, to nie może nad nimi zapanować albo zaspokoić ich inaczej niż poprzez sex? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, agent of Asgard napisał:

Myślisz, że jak facet ma potrzeby, to nie może nad nimi zapanować albo zaspokoić ich inaczej niż poprzez sex? 

No myślałam ze skoro ma obok kobietę to woli tak nad nimi zapanować czyli z nią. Tym bardziej ze byliśmy blisko kiedyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Lolka1975 napisał:

Nie musi sie na stale z kims spotykac, zeby miec seks. Ty jestes tego najlepszym przykladem. No i takich kolezanek jak ty moze miec kilka. 

Ale ze mną właśnie NIE ma seksu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kassandraaaaaa napisał:

Ale ze mną właśnie NIE ma seksu 

no bo teraz ma z innymi kolezankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tum ta wasza "znajomosc" juz prawie rok sie ciagnie, a ty zamiast isc dalej to stoisz w miejscu. Niby tak strasznie chcesz milosci, a uczepilas sie faceta ktory ma cie gdzies...on jeszcze jedna kolezanka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko takie smutne.. tylko dlaczego ja tyle myśle o tym ze jestem sama, po raz pierwszy chciałam jakiegoś faceta i oczywiście musiało się to nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kassandraaaaaa napisał:

Tzn?

Ty tak na powaznie??? - zeby dwoje chcialo na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważacie ze to manipulant? Ze dlstego odzywa się raz na jakiś czas albo czeka aż ja napisze i tłumaczy się bardzo i od razu tak rozpisuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważacie ze to manipulant? Ze dlstego odzywa się raz na jakiś czas albo czeka aż ja napisze i tłumaczy się bardzo i od razu tak rozpisuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, julka.roxi.btslove napisał:

Jak się pojawia i znika to pewnie na jedno tylko...

Ale pisałam już ze między nami od dawna nie ma seksu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, julka.roxi.btslove napisał:

Może brakuje mu kogoś żeby się wygadać i dlatego.

No może 😞 przykre to ze na początku inaczej patrzył na mnie starał się.. w sumie nie byliśmy para nigdy to było spotykanie się ale jak się dowiedział ze mam Tindera i go używam to zrobił się zazdrosny i chwile starał bardziej ale po tyg znow wszystko wróciło do normy.. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, julka.roxi.btslove napisał:

Wyglada że tylko tak ma że nie lubi się dzielic tym co jego ale nie czuje nic większego tak ja sądzę ale moge sie mylić.

Taki pies ogrodnika? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, julka.roxi.btslove napisał:

no tak się wydaje ale jakby coś więcej go cisło to by więcej się starał i był bardziej wściekły tak myśle

Ale wściekły w jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×