Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Funia7

21 letnia córka zatrzymała się na rozwoju umysłowym 16 latki

Polecane posty

Od tego czasu nic się nie zmieniło. Zachowuje się jak 16 latka. A chyba wszyscy wiedzą jak zachowują się osoby w takim wieku. Ona ma już 21 lat i nadal nic się jej w głowie nie zmieniło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty na poziomie 6 latki, skoro informujesz obcych ludzi na forum o tym jaka jest twoja córka zamiast z nią pogadać, pomóc jej jakoś. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ma jakąś formę autyzmu. Albo jakieś inne zaburzenie. Od uja teraz różnych zaburzeń czy dysfunkcji istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, serduszko7 napisał:

A ty na poziomie 6 latki, skoro informujesz obcych ludzi na forum o tym jaka jest twoja córka zamiast z nią pogadać, pomóc jej jakoś. 

Właśnie mi chodzi o to że nie wiem jak jej pomóc. Poza tym  zastanawiam się czy to jest normalne i czy mam się czym martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Funia7 napisał:

Właśnie mi chodzi o to że nie wiem jak jej pomóc. Poza tym  zastanawiam się czy to jest normalne i czy mam się czym martwić 

psycholog, psychiatra itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
9 godzin temu, Funia7 napisał:

Od tego czasu nic się nie zmieniło. Zachowuje się jak 16 latka. A chyba wszyscy wiedzą jak zachowują się osoby w takim wieku. Ona ma już 21 lat i nadal nic się jej w głowie nie zmieniło. 

A jak się zachowuje?🙂 Co cię martwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Obawiam się, że temat jest provo😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pari napisał:

Obawiam się, że temat jest provo😏

Możliwe... Albo matka zawsze była nadopiekuńcza, klosz wokół dziecka i nagle okazało się, że to już nie dziecko, nie nastolatek, a dorosły i teraz nagle ma się ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
36 minut temu, Gość_2 napisał:

Możliwe... Albo matka zawsze była nadopiekuńcza, klosz wokół dziecka i nagle okazało się, że to już nie dziecko, nie nastolatek, a dorosły i teraz nagle ma się ogarnąć

Być może, ale nie sądzę😄

Temat sam w sobie jest jednak ciekawy, bo niektóre jednostki mają coś z dziecka (w sensie pozytywnym, co jednak nie wyklucza i tych negatywnych). Inni ludzie zazwyczaj myślą o takich osobach, że za bardzo bujają w obłokach🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pari napisał:

Być może, ale nie sądzę😄

Temat sam w sobie jest jednak ciekawy, bo niektóre jednostki mają coś z dziecka (w sensie pozytywnym, co jednak nie wyklucza i tych negatywnych). Inni ludzie zazwyczaj myślą o takich osobach, że za bardzo bujają w obłokach🙂

Niby tak, ale z drugiej strony "obowiązkowe" studia po szkole średniej wydłużają okres nastoletni, bo to dla studenciaka dziennego kolejna szkoła, a nie wejście w dorosłość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2020 o 01:16, Transgression napisał:

W głowach wam się poprzewracało. Co to znaczy, że 21 latka zachowuje się jak 16... Po czym to poznajesz? Może po tym, że nie zaciążyła, nie wzięła szybkiego ślubu i nie ma kredytu w banku na mieszkanie. Może o to ci chodzi.

Nie bardzo rozumiem co autorka ma na myśli. Widzę jednak, że inni wiedzą skoro już szukają objawów. 

Masakra ludzie....

Tez mysle, ze o to chodzi.Autorka juz zaczyna panikowac, ze nie ma wnuka, a inne 40-latki (rodzina, znajomi) maja

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, emigrantka napisał:

Tez mysle, ze o to chodzi.Autorka juz zaczyna panikowac, ze nie ma wnuka, a inne 40-latki (rodzina, znajomi) maja

Ja mam więcej a nie tęsknię, choć teoretycznie mogłabym mieć😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21-latka zachowująca się jak nastolatka. Co to oznacza.. Hmm.. Myślę, że jeśli autorka do tej pory sie nie odezwała by to wyjaśnić to znaczy, że czeka na burzliwe domysły i że w takim razie załozyła prowo. Może chodzi o latanie po klubach, za chłopakami i słabą chwytliwosc do roboty. W takim razie obawiam sie, że jest to jeszcze częste zjawisko. Gdyby to było w wieku 30 lat to faktycznie trzeba by sie powaznie martwić. Jednak poważne życie w wieku 20 lat to jeszcze fikcja. To zaczątki dopiero do przyszłego powaznego życia, a już broń Boże zakładać rodzine w tym wieku. W dzisiejszych czasach to by była patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Pani opisze zachowanie to moze poradzimy cos:) moj facet mowi zawsze ze ja sie zachowuje jak dziecko^^ a mam 32 lata, balaganie, srednio umiem gotowac, jak posiedze caly weekend w domu gdy na zewnatrz 30 stopni to placze, moja torba i placak zawsze sa niepozapinane:)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2020 o 14:18, pari napisał:

Ja mam więcej a nie tęsknię, choć teoretycznie mogłabym mieć😄

Mam na mysli znajome/rodzine autorki i wplyw jej otoczenia.Jedna moja kolezanka z malego miasteczka (nawet nie ze wsi) w wieku 23 lat zaczela panikowac, ze nie wyszla za maz i jest wytykana jako stara panna i wyszlaby na szybko za kogokolwiek kto by sie oswiadczyl, bo kuzynki wychodzily za maz juz w wieku 19-21.Potem w wieku 25 zalila sie ze zegar biologiczny tyka i zaluje ze nie zlapala faceta na dziecko jak byla okazja, pewnie jest juz bezplodna, a kuzynki do tego wieku zdazyly urodzic po troje.Autorka watku jest podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×