Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Saint_Carly

Wrześniówki 2021, łączmy się!

Polecane posty

Byłam dziś na prenatalnym usg i teście Pappa. Usg wyszło dobrze,  wynik z krwi za 2 tygodnie,  teraz się nie dziwię,  że aż tyle,  tam było tyle pacjentek,  że szok. Jedna za drugą,  co chwilkę,  poza tym oni interpretują je wspólnie z usg i ankieta wcześniej wypelniona dotyczącą chorób, wad w rodzinie, wiekiem itd

 Poza tym znam płeć.  Będzie trzeci syn!!!!! 

Dane do tabelki: 13 tydzień,  termin 21 września,  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dwie przyjaciółki, które tez są teraz w ciąży, tez będą miały chłopców. Ja 14 tydzień i jeszcze nie znam płci. Pewnie dziewczynka, skoro na prenatalnych siusiaka widać nie było. Zauważyłam, że jak chłopiec, to mamusie szybko dostają informację. 

Dane do tabelki: 31lat, pierwsza ciąża, termin porodu 22.09.2021, 14 tydzień ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za dane 🙂 a co u was? jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio mało dziewczyn się tu odzywa... Ona przed 30 chyba jest nieaktywna.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@justynarka @AnnaMama @enya @Laurka jesteście tu z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 ja jestem, przepraszam, że nie pisałam ale byłam przeziębiona trochę i dużo odpoczywałam i spałam.. @malwina334 super, że będzie synuś! Ja niestety jeszcze nie wiem ale mąż baardzo liczy na syna 😉 kolejna wizyta 31 to może wtedy coś się dowiem więcej 🙂 a jak u Was dziewczyny? Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam termin na 27 wrzesień 2021 ☺️
dziewczyny powiedzcie, czy miałyście robiona cytologię w ciąży? Jeśli tak to w którym tygodniu i czy wszystko było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko ok. Tzn zmierza ku lepszemu. Mdłości powoli ustępują i te paskudne wymioty to już rzadkość :-) ale mogłabym leżeć całymi dniami, coś porobie i od razu boli podbrzusze plus twardnieje. Więc słaby że mnie teraz pożytek. 

Cytologie miałam robiona w 6 Tc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, przepraszam, że się nie odzywałam, ale walczę z covid i nie mam siły na nic.

Cieszę się, że u was w porządku. Trzymajcie się 🤗

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Laurka17 napisał:

Cześć dziewczyny, przepraszam, że się nie odzywałam, ale walczę z covid i nie mam siły na nic.

Cieszę się, że u was w porządku. Trzymajcie się 🤗

Kochana kuruj się, zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Jestem, jestem. Czasami zaglądam, ale jakoś się nie odzywałam. Próbuję się nie stresować... Bo ciągle myślę czy ten mój Maluszek tam bryka w brzuszku. Jeszcze nie czuje ruchów, czasami tylko takie śmieszne uczucie jakby coś pływało 🙈🙊 

Wizytę mam dopiero 6 kwietnia i ciągle się człowiek martwi. Robię zdjęcia brzuszka i muszę się przyznać, że rośnie. ❤️ Więc staram się być dobrej myśli, że jest wszystko dobrze. 

Pożegnanie jednej z Nas troszkę mnie też  zblokowało chyba... Bo to tak przykre :(

Obecnie czekam na łączność z moim Maluchem i może wtedy już będzie lżej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam mieć wizytę u swojej doktor jutro,  ale zadzwonili do mnie i ją odwołali,  z powodu choroby doktor. Nie wiem ile to potrwa,  narazie nawet nie umawiają bo nie wiedzą sami na kiedy. 

Jeśli to będzie długo trwało chyba  umowie się gdzieś indziej,  poza tym czekam na wynik cytologii i testu Pappa. 

Ona przed30  kiedy ostatnio widziałaś maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, malwina334 napisał:

A ja miałam mieć wizytę u swojej doktor jutro,  ale zadzwonili do mnie i ją odwołali,  z powodu choroby doktor. Nie wiem ile to potrwa,  narazie nawet nie umawiają bo nie wiedzą sami na kiedy. 

Jeśli to będzie długo trwało chyba  umowie się gdzieś indziej,  poza tym czekam na wynik cytologii i testu Pappa. 

Ona przed30  kiedy ostatnio widziałaś maluszka?

Byłam u lekarza 9 marca. Wtedy było wszystko dobrze. I lekarz zapisał mnie dopiero po 4 tygodniach na wizytę. Chyba ze coś by się działo, jakieś plamienia np to mam dzwonić. Miałam już zamawiać detektor tetna ale naczytałam się że to może szkodzić na słuch dziecka, mogę nie znaleźć tetna dziecka albo wgl pomylic moje z dziecka. Więc zrezygnowałam z tego. 😕 podbudowuje mnie ten większy brzuszek 🙊 to też kurcze u Ciebie z Pania doktor słabo... Oby szybko tam wyzdrowiała, bo kiepsko tak iść do innego.. Tzn szukać wgl teraz innego lekarza. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaczęłam 15 tydzień. Powoli wraca energia, mdłosci minęły, ale za to męczy mnie zapalenie pęcherza 😞 dostałam antybiotyk, ale niewiele pomogło. 

Wizytę u ginekologa mam 30 marca, nie mogę się doczekać, żeby znowu zobaczyć dzidziusia i być może wreszcie poznać płeć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asiabaaia zdrówka dla Ciebie 💪 

Ona przed 30, hej super, że "wróciłaś" haha 😛 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------   

@Juliaj; 31 lat; Trzecia ciąża; 17 tydzień ciąży; Dziewczynka; Hanna; termin: 05.09.2021

@justynarka; 31 lat; Pierwsza ciąża; 15 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@malwina334; 34 lata; Trzecia ciąża; 15 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@enya; 37 lat; Czwarta ciąża; 15 tydzień ciąży; Dziewczynka; termin: 18 września 2021

@Kicikici26; 14 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

@Asiabaaia; 15 tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

------------Termin na inny miesiąc--------------------------------------------------------

@AnnaMatka; 45 lat; Druga ciąża; 6 tydzień ciąży; 07.11.2021

--------------Dziewczyny, które urodziły----------------------------------------------------

 Brak

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dane:

@Kicikici26; wiek; która to ciąża; termin

@Asiabaaia; termin, która to ciąża, wiek

To są dane które potrzebuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Juliaj napisał:

----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------   

@Juliaj; 31 lat; Trzecia ciąża; 17 tydzień ciąży; Dziewczynka; Hanna; termin: 05.09.2021

@justynarka; 31 lat; Pierwsza ciąża; 15 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@malwina334; 34 lata; Trzecia ciąża; 15 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@enya; 37 lat; Czwarta ciąża; 15 tydzień ciąży; Dziewczynka; termin: 18 września 2021

@Kicikici26; 14 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

@Asiabaaia; 15 tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

------------Termin na inny miesiąc--------------------------------------------------------

@AnnaMatka; 45 lat; Druga ciąża; 7 tydzień ciąży; 07.11.2021

--------------Dziewczyny, które urodziły----------------------------------------------------

 Brak

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dane:

@Kicikici26; wiek; która to ciąża; termin

@Asiabaaia; termin, która to ciąża, wiek

To są dane które potrzebuje 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. 

Juliaj, twoje imię jest już ostatecznie wybrane? 😅 

Ja nawet płci nie znam, a maluchy ostatnio widziałam miesiąc temu. Prenatalnych nie było. Brzuch mi nie rośnie, na wadze prawie nie przybieram. A to już 16 tydzień. Nie wiem co się dzieje. Taki kiepski dzień dzisiaj mam. ☹️ Musiałam pomarudzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Laurka17 napisał:

Hej dziewczyny. 

Juliaj, twoje imię jest już ostatecznie wybrane? 😅 

Ja nawet płci nie znam, a maluchy ostatnio widziałam miesiąc temu. Prenatalnych nie było. Brzuch mi nie rośnie, na wadze prawie nie przybieram. A to już 16 tydzień. Nie wiem co się dzieje. Taki kiepski dzień dzisiaj mam. ☹️ Musiałam pomarudzić. 

A kiedy  masz najbliższa wizytę? Ile masz lat może nie musisz tych prenatalnych robić.  Ja 34 lata to lepiej zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dziewczyny 😘 U mnie wszystko w porządku, malutka nawiązała już łączność z bazą, a ja wybiegam trochę w przyszłość i mam nadzieję, że będzie tak miła i da matce dojechać spokojnie do szpitala, gdy się zacznie, bo z trzecim to niecałe 10 minut dzieliło mnie od urodzenia w samochodzie 😂

No i mąż jakby powoli się oswajał z myślą że niedługo będzie miał cztery baby w domu, co zrobił to będzie miał 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, enya napisał:

Cześć, dziewczyny 😘 U mnie wszystko w porządku, malutka nawiązała już łączność z bazą, a ja wybiegam trochę w przyszłość i mam nadzieję, że będzie tak miła i da matce dojechać spokojnie do szpitala, gdy się zacznie, bo z trzecim to niecałe 10 minut dzieliło mnie od urodzenia w samochodzie 😂

No i mąż jakby powoli się oswajał z myślą że niedługo będzie miał cztery baby w domu, co zrobił to będzie miał 😛

Enya ale Was dużo będzie! Jaki czad! 🙂 bedzie mega wesoło , uwielbiam wielodzietne rodziny (oczywiście nie patologiczne) 😉

Tak w ogóle, to po co ta tabelka powyżej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2021 o 09:15, Juliaj napisał:

----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------   

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dane:

@Kicikici26; wiek; która to ciąża; termin

@Asiabaaia; termin, która to ciąża, wiek

To są dane które potrzebuje 🙂 

Co to za tekst z tymi danymi, których potrzebujesz? Nic nie potrzebujesz. Co cię to obchodzi ile która ma lat i która ciąża? Będą chciały, to w rozmowie powiedzą. Nie dziwię się, że niektóre opuściły wątek. Nawet autorka sobie poszla. Brawo dziewczyny. 

15 minut temu, Kicikici26 napisał:

Enya ale Was dużo będzie! Jaki czad! 🙂 bedzie mega wesoło , uwielbiam wielodzietne rodziny (oczywiście nie patologiczne) 😉

Tak w ogóle, to po co ta tabelka powyżej? 

Ta tabelka jest po to, żeby zaspokoić ciekawość pani Julaj. Prawie wszystkie rodzicie we wrześniu, to po co uj jej dane o terminie porodu i tygodniu ciąży, jakby nie szło tego sobie obliczyć. 

 

Edytowano przez Unlan
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Unlan napisał:

Co to za tekst z tymi danymi, których potrzebujesz? Nic nie potrzebujesz. Co cię to obchodzi ile która ma lat i która ciąża? Będą chciały, to w rozmowie powiedzą. Nie dziwię się, że niektóre opuściły wątek. Nawet autorka sobie poszla. Brawo dziewczyny. 

Ta tabelka jest po to, żeby zaspokoić ciekawość pani Julaj. Prawie wszystkie rodzicie we wrześniu, to po co uj jej dane o terminie porodu i tygodniu ciąży, jakby nie szło tego sobie obliczyć. 

 

Dokładnie 😄 

Też się nie dziwie, że niektóre dziewczyny przestały być aktywne.  Głupie pomysły z tymi tabelkami... One w ogóle nie mają sensu... Na pewno niektóre dziewczyny nie chciały się podzielać informacjami typu wiek albo która ciąża, i tak jak ty powiedziałaś, jak będą chciały to powiedzą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kicikici26 napisał:

Enya ale Was dużo będzie! Jaki czad! 🙂 bedzie mega wesoło , uwielbiam wielodzietne rodziny (oczywiście nie patologiczne) 😉

No będzie wesoło, zwłaszcza że teraz będę miała najmniejszą różnicę wieku pomiędzy trzecim a czwartym dzieckiem, bo między pierwszym a drugim jest 10 lat, między drugim a trzecim jest 7 lat, a między trzecim a czwartym będą dokładnie 2 lata 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można się przyłączyć? Też mam termin na wrzesień 2021, jestem w 15 tygodniu ciąży. I jeśli chodzi o płeć to ginekolog stwierdziła 70 % chłopaka. I to moja 1 ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×