Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam , uprawiałam seks bez zabezpieczenia (doszedł we mnie ) w dni niepłodne . Okres się nie pojawił , dostałam brązowego plamienia które trwa już 7 dni czy to może być ciąża ? 

*okres mam regularny 

*zadnych oznak ciąży 

*czulam się normalnie przed plamienie a powinien mnie mocno bolec brzuch przed okresem (mam bardzo obfity okres) 

*w 3dzien po stosunku miałam dni płodne , a 3tygodnie później miałam dostać okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrob test ciazowy. albo domowy test. poyrzebne beda:

kartka i wegiel

troche Twojego moczu

troche spermy Twojego chlopaka

kilka wlosow lonowych.

1 lyzka sody oczyszczononej

Na kartce napisz weglem date stosunku. Kartke spal razem z wlosami lonowymi. Wymieszaj z soda. Mocz rozmieszaj ze sperma i bardzo powolij wlej mieszanke do proszku. Jezeli zacznie sie pienic to ciaza. Jak chcesz sprawdzic odrazu plec dziecka to dosyp pol lyzeczki kubczyku,jak piana bedzie biala to dziewcznka,jak sie zabarwi chlopak.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Marcelina456654 napisał:

Brawo ,,kobiety’’

A jakich odpowiedzi sie spodziewalas? Nie jestesmy wrozkami, nie wiemy czy jestes w ciazy czy nie. Nie wiemy czy przypadkiem nie jestes chora. Nie wiem jakich odpowiedzi sie spodziewasz? Jedno jest pewne, jak sie uprawia seks bez zabezpieczenia to najczesciej prowadzi on do ciazy. Plemniki moga przezyc w organizmie kobiety do 5 dni wiec kto wie. Owulacja tez moze sie przesunac. Jesli nie chcesz zajsc w ciaze to sie zabezpieczaj. Proste? Proste.

Tak jak proste bedzie kupienie testu ciazowego i zrobienie go. W ostatecznosci pojscie na badanie krwi. To juz da Ci 100% pewnosci.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×