Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

Czesc. Staramy się z facetem o dzidziusia. I za każdym razem w poprzednich testach wychodzil test negatywny i jedna kreska rozowa. Natomiast dzisiaj dwa dni przed @ zrobiłam test z racji złego samopoczucia i wyszla jedna kreska różowa a druga taka biala. Poczatkowa w swietle dziennym widzialam taki jakby cień drugiej kreski jednak z czasem zmienil się na białą. Jest takiej samej grubosci i wielkosci jak ta różowa. 

Czy to moze byc ciaza? Mial ktoś taki przypadek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Misiaczek__23 napisał:

Czesc. Staramy się z facetem o dzidziusia. I za każdym razem w poprzednich testach wychodzil test negatywny i jedna kreska rozowa. Natomiast dzisiaj dwa dni przed @ zrobiłam test z racji złego samopoczucia i wyszla jedna kreska różowa a druga taka biala. Poczatkowa w swietle dziennym widzialam taki jakby cień drugiej kreski jednak z czasem zmienil się na białą. Jest takiej samej grubosci i wielkosci jak ta różowa. 

Czy to moze byc ciaza? Mial ktoś taki przypadek? Pozdrawiam

Też miałam takie coś, byłam w ciąży 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrob test w dniu kiedy powinnas dostac miesiaczke, wtedy zyskasz pewnosc. Nie nakrecaj sie, zeby nie spasc z wysokiego konia. Masz prawo miec nadzieje na ciaze ale jeszcze spokojnie, powtorz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialam druga kreskę białą. Dzisiaj zrobiłam inny test czuły 10 i jak Boga kocham przy świetle i odpowiednik nachyleniu jest mega jasna rozowa kreska.  Nie widac jej na zdjeciu i na pewno nie jest to kreska kontrolna bo jak dam tyl pod swiatlo to ta kontrolna jest wczesniej. Przed ta co daje wynik czy ciąża czy nie. Stresuje sie. Wiem,że nie zawsze pokazuje test nawet dzien po @ ale musze czekac. @ mam regularnie wiec jak się nie pojawi to będzie jakis sygnal. 

I kurczę ostatnio jestem taka zmeczona nic mi się nie chce. A czasami nawet cala noc nie śpię bo nie potrafię. A w dzien to bym spala jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wczesnym testowaniem robisz sobie krzywdę. Odpuść na 2-3 dni. Jeśli nadal nie będzie @ to wtedy zrób test, albo nawet idź na betę do punktu pobrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idz na betę, 3mam kciuki. Ja też się staram, posiłkuje się afrodyta smart 🙂 polecam jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×